Phone House biedt exclusieve voorinschrijving smartphone

Door Jan Jaap van Donselaar, 12/09/2011 14:23.
Klanten van The Phone House hebben vanaf zaterdag de mogelijkheid om als eerste de nieuwste smartphones te ontvangen, meldt Nu.nl. De winkelketen vraagt voor deze service 25 euro.

Een klant kan 25 euro betalen als een smartphone is aangekondigd. Zodra de lanceringsdatum bekend is, krijgt deze klant een sms wanneer de telefoon verwacht wordt.

Accessoires

Vervolgens krijgen de klanten die zich als eerste hebben ingeschreven voor de smartphone ook de eerste exemplaren uitgeleverd. De 25 euro die betaald is, kan bij aankoop worden omgezet in een tegoedbon van 50 euro voor accessoires.

Het inschrijven voor het exclusieve programma kan voorlopig alleen bij de winkels van The Phone House. Bovendien moet de telefoon aangeschaft worden in combinatie met een abonnement.

Belofte

Ondanks de betaalde 25 euro en de belofte de smartphone als eerst te krijgen, kan het zo zijn dat er zo veel mensen zijn die zich ook hebben ingeschreven dat een klant net buiten de boot valt bij de eerste levering. Wie het eerst komt, wie het eerst maalt.

Bovendien is er altijd de mogelijkheid dat The Phone House de smartphone niet direct na de lancering kan leveren. “Mocht de levering onverhoopt niet binnen één maand na de officiële Nederlandse leverdatum plaatsvinden, kan de voorinschrijver bij de winkel de 25 euro retour ontvangen”, aldus The Phone House.

Bron: Nu.nl
 

Top 3 Sim Only: Op zoek naar een goedkope sim only?

Vergelijk alle aanbiedingen van onderstaande populaire sim only aanbieders.
Ben
Netwerk: T-Mobile
Internet: €6,99 per maand
300 min/sms: €6,99 per maand
vergelijk (4 aanbiedingen)
Simyo
Netwerk: KPN
Internet: €6,99 per maand
300 min/sms: €6,99 per maand
vergelijk (4 aanbiedingen)
hollandsnieuwe
Netwerk: Vodafone
Internet: binnen de bundel
275 min/sms/MB: €9,00 per maand
vergelijk (8 aanbiedingen)
 

Reacties (1)

Gepost door spambam op 14/09/2011 om 23:24 uur
Wie zegt dat je tegen die tijd het toestel nog wilt? Kan me bij Nexus of iPhone voorstellen dat je 'm wilt hebben per se. Maar 25 euro betalen en dan maar hopen dat je niet de jackpot bij TPH betaalt? En accesoires voor 50 euro? Als dit nou was dat je gegarandeerd op bekende leveringsdatum je toestel krijgt... Kan me niet voorstellen dat de doelgroep afhankelijk wil zijn hiervan. Dan desnoods importeren of in het buitenland halen, of via eBay. En anders wacht je paar dagen.

Zie dit liever vanuit provider want niet elke provider biedt het toestel aan. Krijg je een provider die je niet wil dan?! http://www.t-mobile.nl/telefoon/coming-soon is beperkte variant van nieuwe toestellen.