Datum aanmelding?

Gepost op 07/03/03 om 00:42 uur
Is het geen idee om de datum van aanmelding er ook bij te zetten ! heb het idee namelijk dat er SPAM users zijn! die worden gemaakt en spammen wat en zeggen dan nooit niets meer.

Als je ziet dat ze al 2 maanden aangemeld zijn is het waarschijnlijk geen spam user? of zie ik dit fout?

Voor de rest een prima site!!!
Gepost op 07/03/03 om 12:13 uur
Misschien aantal berichten dat gepost is door de user er ook bijzetten? Je kan dit natuurlijk wel vinden, maar dan moet je een stap extra doen.
Gepost op 07/03/03 om 14:11 uur
Datum van aanmelding van iemand lijkt me zeer handig om de SPAMMERS 'eruit te filteren', 't aantal postings van iemand lijkt me niet noodzakelijk want iemand die niet veel post hoef niet gelijk een SPAMMER te zijn (integenstelling tot iemand die even 'n naam aanmaakt, gelijk z'n bericht (lees: SPAM) plaatst en dan nooit meer iets van zich laat horen).
Maar goed da's mijn mening.....
Gepost op 07/03/03 om 23:02 uur
En iemand die pas kort geregisreerd is, is ook nog geen spammer.

Maar goed ik begrijp de discussie, maar ik denk dat je hier nooit uitkomt.
Gepost op 07/03/03 om 23:07 uur
"...........en dan nooit meer iets van zich laat horen"
Gepost op 08/03/03 om 00:32 uur
Goed plan, een kleine filter is het in ieder geval, maar de geraffineerde spammer houdt je hier er niet mee buiten.

C. Oussoren
 
 
 

Top 3 Sim Only: Op zoek naar een goedkope sim only?

Vergelijk alle aanbiedingen van onderstaande populaire sim only aanbieders.
Ben
Netwerk: T-Mobile
Internet: €6,99 per maand
300 min/sms: €6,99 per maand
vergelijk (4 aanbiedingen)
Simyo
Netwerk: KPN
Internet: €6,99 per maand
300 min/sms: €6,99 per maand
vergelijk (4 aanbiedingen)
hollandsnieuwe
Netwerk: Vodafone
Internet: binnen de bundel
275 min/sms/MB: €9,00 per maand
vergelijk (8 aanbiedingen)