Hmmz, je hebt dus flink pech, en een DOA (Dead On Arrival) ontvangen van Belnu. Wettelijk gezien zijn ze (helaas) niet verplicht om dit toestel om te ruilen. Alhoewel veel winkels (BelCompany, ThePhoneHouse, TforTelecom) als extra stukje service een DOA meteen omruilen is Belnu dit dus niet verplicht.
Wat je (denk ik) nog wel kan doen, is aanspraak maken op de wet Koop op afstand. Hier staat o.a. het volgende in:
Na ontvangst van de bestelling heb je een bedenktijd van zeven werkdagen waarbinnen je de koopovereenkomst zonder opgaaf van redenen mag herroepen (ontbinden). Als je op de dag van ontvangst of de dag waarop je de overeenkomst sluit nog geen bevestiging hebt ontvangen met de juiste informatie dan bedraagt de ontbindingstermijn maar liefst drie maanden!
De verkoper mag je hiervoor geen boete in rekening brengen, hoogstens de kosten voor het terugzenden. Heb je al (gedeeltelijk) betaald? Dan moet de verkoper binnen 30 dagen het geld terugstorten.
Kortom, je contract ontbinden en gauw op zoek naar een andere aanbieder van de TyTn II (of was BelNu de goedkoopste), die wat betere service biedt!
Succes i.i.g.

(en sterkte met je dooie pixel

)