@dsterk:
Je hebt zeker gelijk, wanneer je schrijft, dat veel Nederlanders niet willen zoeken, maar moeten wij dat dan doen voor mensen, voor wie 't zelf blijkbaar teveel moeite is ? Wat mij betreft: ik zoek dingen uit voor mijn man (met liefde

) en voor mijn baas (omdat hij me goed betaalt

), maar niet voor wie te lui is, om even te googlen, op de site van de provider te kijken, of de KS te bellen en daarom de vraag maar hier dumpt.
Dat men eerst zelf moet zoeken, heeft ook altijd in de Forumrichtlijnen gestaan. Komt men er dan toch niet uit, zijn de mensen hier graag bereid, te helpen en ook de mods nemen deel aan de discussie en geven tips.
Maar we mogen toch wel een beetje eigen inzet verwachten, van iemand, die voordelig wil bellen, wanneer in de stad uitverkoop is, moet je ook op tijd opstaan en naar de winkel gaan, ze komen je de koopjes heus niet brengen !
