Zoek:
 
  • Home
    •  
  • Nieuws
    •  
  • Belwijzer
    • Populaire aanbiedingen
    • |
    • Abonnementenoverzicht
    • |
    • MB-advieswijzer
  • Toestelwijzer
    • Toesteloverzicht
    • |
    • Goedkoopste aanbieding per toestel
    • |
    • Toestelreviews
    • |
    • Toestelvergelijker
  • Reviews
    • Winkels
    • |
    • Providers
    • |
    • Toestellen
  • Gidsen
    •  
  • Forum
    • Zoek in forum
    • |
    • Actieve onderwerpen
  • Inloggen
Home > Belwijzer > Toestellen > SonyEricsson T68i

Toestelbeoordeling

SonyEricsson T68i
SonyEricsson T68i
Batterij: 240 uur stand-by
Internet: GPRS
Gewicht: 85 gram
Gebruikers: 7,9  (14)


  • Zoek aanbieding
  • Reviews (13)
  • Specificaties
  • Forum
Specificaties en afbeeldingen
Algemeen
Netwerkverbindingen
Netwerkfrequenties 900 1800 1900 MHz
GPRS Ja
WAP Ja
Fax / data (modem) Ja
Data- / gegevensoverdracht
Infraroodpoort Ja
Bluetooth Ja
Display
Kleurendisplay Ja
Camera
Prestaties
Stand-by tijd 240 uur
Gesprekstijd 240 Min.
Bellen en gebeld worden
Trilfunctie Ja
Functies
Overige bijzonderheden

Aanbiedingen

Meer aanbiedingen
Op zoek naar een SonyEricsson T68i met of zonder abonnement? Klik direct door naar de vergelijker, of bekijk de geselecteerde aanbiedingen hieronder.
Vergelijk toestel   Vergelijk abonnement
Meer aanbiedingen

Reviews

  Laatste 3 mnd Laatste 6 mnd Alle reviews
Algemene indruk (0) (0) (14)
Batterij levensduur (0) (0) (14)
Uiterlijk (0) (0) (14)
Gebruiksvriendelijkheid (0) (0) (14)
Robuustheid (0) (0) (14)
Totale indruk (0) (0) (14)
Plaats een beoordeling
 

Top 3 Sim Only: Op zoek naar een goedkope sim only?

Vergelijk alle aanbiedingen van onderstaande populaire sim only aanbieders.
Ben
Netwerk: T-Mobile
Internet: €6,99 per maand
300 min/sms: €6,99 per maand
vergelijk (4 aanbiedingen)
Simyo
Netwerk: KPN
Internet: €6,99 per maand
300 min/sms: €6,99 per maand
vergelijk (4 aanbiedingen)
hollandsnieuwe
Netwerk: Vodafone
Internet: binnen de bundel
275 min/sms/MB: €9,00 per maand
vergelijk (8 aanbiedingen)
 
Gepost door blakabakra op 14/01/2006 om 18.18 uur
We hebben hem nu bijna 4 jaar !!! Blijft echt een zeer goede gsm. Is wel uit de tijd voor jongeren door afwezigheid van de laatste snufjes gimmicks (speciale beltonen, plaatjes etc.) maar voldoet nog uitstekend als gsm. Hij is nog nooit kapot gegaan, gebruik hem in zo'n transparant condoomhoesje van 2,50 euro (al de 3e) sinds ik hem nieuw uit doos heb gehaald, dus een betrouwbaar dingetje. Ik heb hem een kleine 2 jaar geleden aan mij ma gegeven en die gebruikt hem nu dus nog steeds en aangezien zij mij er ook mee vaak belt kan ik zeggen dat hij uitstekend functioneert. Geluid is zeer goed (hard en zuiver) en het kleurenschermpje is groot en duidelijk genoeg voor tel. nrs en sms. De kleurweergave van het schermpje is nu wel uit de tijd en door ouderdom wat doffer geworden. Verder zit er een goede trilfunctie en luide beltoon op en bluetooth voor handsfree bellen ik de auto zonder draden. Als basis gsm is het dus een uiterst goede en betrouwbare produkt. Mijn moeder kan hem vooral waarderen om een zeer goede standby duur, de accu houdt het een week uit zonder op te laden !
Algemene indruk Batterij levensduur Uiterlijk Gebruiksvriendelijkheid Robuustheid Totaal indruk
Gepost door wvdgaast op 11/01/2006 om 13.31 uur
Robuustheid heb ik maar even wat extra laag gewaardeerd omdat de weegfactor wat laag ligt. Deze telefoon heb ik namelijk niet al te lang kunnen gebruiken. Heb 'm tweedehands gekocht op MarktPlaats voor 75 euro, zomer 2004. Lang tevreden geweest, hij deed het gewoon goed en het werkt allemaal vrij praktisch. Soms wat traag, maar dat maakt me weinig uit. Heb geen haast. :-)

Maar goed, na een half jaar, net een week of wat na het verlopen van de garantie, begon het ding moeilijk te doen. Signaalsterkte ging regelmatig in een seconde van "maximaal" naar nul. Gesprekken vielen dan ook regelmatig na een paar minuten weg, mensen bellen of gebeld worden ging ook niet echt meer. Een paar tellen later was het dan vaak weer goed. Veel mensen hebben hier last van gehad heb ik later ook gemerkt, en een echte oplossing is er niet, zeker niet na het verstrijken van de garantie. Het toetsenbord en dan met name de joystick reageren inderdaad ook niet altijd even soepel.

'k Loop nu dus rond met een Palm Tungsten W, maar die is ook niet ideaal, dus ik browser hier nu rond op zoek naar een nieuwe. :-) Hiervoor is deze site overigens zeer nuttig, omdat het mogelijk is om te zoeken naar telefoons die een bepaalde functie (*KUCH* camera) *niet* hebben. Mijn dank aan de webmaster! Maar goed, dit is off-topic.
Algemene indruk Batterij levensduur Uiterlijk Gebruiksvriendelijkheid Robuustheid Totaal indruk
Gepost door yvonne) op 27/05/2005 om 10.27 uur
Ik heb deze mobiel nu anderhalf jaar, en ik heb er niet vaak wat mee.
Wat ik wel een probleem vind is dat ik de mms instellingen nergens kan vinden.Hij geeft aan dat gprs is geactiveerd enz maar ik snap niet waar ik aan de instellingen kan komen.
Wie weet dit, of wie heeft de instellingen?

Alvast bedankt.
Groetjes yvonne
Algemene indruk Batterij levensduur Uiterlijk Gebruiksvriendelijkheid Robuustheid Totaal indruk
Gepost door rickdekker op 15/04/2004 om 21.39 uur
ik vind het een middelmatige telefoon voor deze tijd.
nu heb je met camera enzo. dan is deze gsm niet genoeg voor mij
Algemene indruk Batterij levensduur Uiterlijk Gebruiksvriendelijkheid Robuustheid Totaal indruk
Gepost door houdt023 op 01/03/2004 om 17.35 uur
Ik heb deze telefoon al anderhalf jaar. Dus echt een ervaren gebruiker van dit toestel. De gebruiksvriendelijkheid is zeer goed, doordat jezelf functies van menu's in 1 apart menu (Mijn tabblad) kan doen. Batterij gaat absoluut lang mee. Nu na anderhalf jaar heb ik echt het idee dat de conditie van de batterij niks is veranderd. En de levensduur is nu nog steeds iets van 4 a 5 dagen. De prijs kwaliteit verhouding is op dit moment goed. De robuustheid: helaas erg matig. De meest voorkomende problemen zijn: stof achter display, display te donker, joystick reageert af en toe niet, loopt soms vast en het toestel als geheel voelt erg plastic aan (krakt ook op sommige plekken, als je er op druk).
Over het algemeen ben ik wel zeer te spreken over de telefoon, afgezien van de net beschreven nadelen.
Algemene indruk Batterij levensduur Uiterlijk Gebruiksvriendelijkheid Robuustheid Totaal indruk
Gepost door martenwal op 11/12/2003 om 20.17 uur
Leuke Gsm alleen me toetstenbord deedt het niet meer!! WAARDELOOS.. heb um weggebracht al1 w8 nu al 6 weken:S
Algemene indruk Batterij levensduur Uiterlijk Gebruiksvriendelijkheid Robuustheid Totaal indruk
Gepost door Kloekiep op 18/04/2003 om 12.47 uur
De menu's zijn zeer overzichtelijk, en alles staat op een logische plaats. Vooral het menu "mijn tabblad" vind ik fijn, daar kan je jouw meest gebruikte opties neerzetten zodat je die snel kunt gebruiken.
De batterij gaat zeer lang mee, ik hoef hem maar ƩƩn keer in de 3/4 dagen op te laden, en dan gebruik ik hem ook nog zeer regelmatig.
Met de robuustheid zit het ook wel goed, ik heb hem al 2x van de tafel laten stuiteren, en hij doet het nog perfect, alleen een paar kleine krasjes.
Algemene indruk Batterij levensduur Uiterlijk Gebruiksvriendelijkheid Robuustheid Totaal indruk
Gepost door PEt0rtje op 21/03/2003 om 20.03 uur
Goed, de cijfertjes hierboven zeggen al wel redelijk wat, maar wat ik graag nog ff kwijt wil, is dat ik dit toestel nog niet zo lang heb, maar dat er al wel stof achter het venstertje, maar voor de display zit (dus niet zelf weg te halen, maar wel voor me beeld). Geen id hoe het er gekomen is. Gevraagd aan S.E. of dat door mij zelf weg te halen is, of het een a-la-Nokia frontje is, maar dat blijkt niet het geval. Nu kan ik wel naar een service-point rijden wat hier 40 Km vandaan is om het weg te laten halen, want het Service point in me eigen dorrepie heeft niet de middelen of de mensen om dit te doen.

Verders heb ik soms dat ie wel is zegt dat ie aan het bellen is, maar dat ie gewoon nix doet. Dan moet ik ff ophangen en opnieuw bellen en dat doet ie het weer. Geen id of dat aan het toestel ligt of aan T-Mobile btw...

Ennieweej, puik toestel!!! Errug compleet...
Algemene indruk Batterij levensduur Uiterlijk Gebruiksvriendelijkheid Robuustheid Totaal indruk
Gepost door user_1217 op 16/03/2003 om 17.34 uur
Ik had eerst de 8310, maar ben echt blij dat ik dit toestel heb gepakt. Je kunt hem veel persoonlijker maken en door het menu bladeren met het knuppeltje is ook erg makkelijk.

Daarbij heeft deze ook nog eens veel meer functies.
Algemene indruk Batterij levensduur Uiterlijk Gebruiksvriendelijkheid Robuustheid Totaal indruk
Gepost door iso op 20/02/2003 om 09.01 uur
Alles top, ben zeer tevreden. Ik heb altijd een Nokia gehad, maar deze is toch stukken beter. Alleen vind ik het jammer dat je smsjes kwijt bent als je van sim wisselt. Daarnaast mis ik polyfone beltonen.
Algemene indruk Batterij levensduur Uiterlijk Gebruiksvriendelijkheid Robuustheid Totaal indruk
Gepost door Koen op 25/01/2003 om 23.12 uur
De t68i is een voorloper die heel veel te bieden heeft. Dit voor een in verhouding tot de allernieuwste toestellen zeer bescheiden prijs. Triband voor in de USA, kleurenscherm, MMS kan hij zelfs! Door mijn Pcketpc ben ik vooral ook bluetooth (wie had dat gedacht!) en GPRS erg gaan waarderen. Let trouwens ook op het zeer kleine formaat! De joystick maakt de bediening super.

Nadeel? Ik zou graag de moderne polyfone beltonen willen gebruiken, dan zou hij helemaal top zijn!
Algemene indruk Batterij levensduur Uiterlijk Gebruiksvriendelijkheid Robuustheid Totaal indruk
Gepost door onbekend op 25/01/2003 om 10.57 uur
Erg mooi toestel, maar de centrale bediening door middel van joystick heeft een nadeeel ....dat ie kapot kan gaan
Algemene indruk Batterij levensduur Uiterlijk Gebruiksvriendelijkheid Robuustheid Totaal indruk
Gepost door Mexx op 24/01/2003 om 21.34 uur
De prijs/kwaliteit verhouding is zeer goed vanwege de overvloed aan functies. Het enige nadeel is dat het toestel wat plastic aanvoelt. Al moet ik daarbij zeggen dat het toestel nog wel gewoon helemaal heel is
Algemene indruk Batterij levensduur Uiterlijk Gebruiksvriendelijkheid Robuustheid Totaal indruk
Gerelateerde nieuwsartikelen
24/05 Delta biedt bellen in Belgiƫ en Nederland voor dezelfde prijs aan 24/05 Vodafone komt met nieuw buitenland pakket 05/05 'Providers weigeren Lumia-toestellen vanwege Skype'
Plaats een beoordeling
Onderwerpen over SonyEricsson T68i
27/05/2005 [SonyEricsson T68i] mms instellingen en gprs t68i 06/04/2005 [SonyEricsson T68] Wat is een Nieuwe T68i momenteel nog waard? 16/03/2005 [SonyEricsson T68i] Unlocken 16/01/2005 [SonyEricsson T68i] Hoe bluetooth headset met sony t68i pairen 10/01/2004 [SonyEricsson T68i] T68 i werkt niet met Orange 21/06/2003 [SonyEricsson T68i] T68i 17/05/2003 [SonyEricsson T68i] SE t68i 18/03/2003 [SonyEricsson T68i] opvolger t68i 07/04/2003 [T-Mobile] SonyEricssons T68i weigert T-Mobile
Bekijk het Overige merken forum

Forum

15:11 150 euro cashback op Galaxy SIII
24/05 Direct voice
24/05 nldmobiel
24/05 Wat brengt de maand juni 2012?
24/05 [TK]Hollands Nieuwe 50 % korting hele...
23/05 android smartphone a101 te koop
23/05 Voorheen waren er toch 2 e-mil...
23/05 Hollandsnieuwe maakt er wederom een...
10 actieve onderwerpen
Bekijk alle onderwerpen

Videoreviews

Sony Xperia S: erg goed uit de startblokken
Sony Xperia S: erg goed uit de startblo... video
Omnia W: Samsungs tweede Windows Phone schot in de roos
Omnia W: Samsungs tweede Windows Phone ... video
BlackBerry Torch 9810 ondanks stroeve slider de moeite waard
BlackBerry Torch 9810 ondanks stroeve s... video
BlackBerry Curve 9360: krakende hardware, volwassen software
BlackBerry Curve 9360: krakende hardwar... video
Acer Iconia Smart scoort alleen punten voor originaliteit
Acer Iconia Smart scoort alleen punten ... video
Nokia 700 met Belle biedt niet genoeg
Nokia 700 met Belle biedt niet genoeg video
Multimediafreak kan lol op met HTC Sensation XL
Multimediafreak kan lol op met HTC Sens... video
Nokia Lumia 710: bezuinigen voor gevorderen
Nokia Lumia 710: bezuinigen voor gevord... video
Galaxy Nexus waardige uitverkorene voor Android 4.0
Galaxy Nexus waardige uitverkorene voor... video
Samsung Galaxy Mini presteert minimaal
Samsung Galaxy Mini presteert minimaal video
Acer Allegro steekt weinig energie in WP7
Acer Allegro steekt weinig energie in WP7 video
Alcatel OneTouch 990 stelt specificaties boven prestaties
Alcatel OneTouch 990 stelt specificatie... video
HTC Sensation XE 'gooit de Beats er in'
HTC Sensation XE 'gooit de Beats er in' video
Nokia X7 minder futuristisch dan hij lijkt
Nokia X7 minder futuristisch dan hij lijkt video
Sony Ericsson Xperia Ray blijkt stiekeme, kleine topper
Sony Ericsson Xperia Ray blijkt stiekem... video

Gidsen & handige artikelen

Opzegbrief generator
Nummerbehoud
Aanvragen unlock code
Beltegoed opvragen
Wat kost bellen en internetten in het buitenland?

Laatste nieuws

24/05Delta biedt bellen in Belgiƫ en...
24/05Vodafone komt met nieuw buitenland...
05/05'Providers weigeren Lumia-toestellen...
02/05Simpel maakt bellen met je huisdier...
02/05Vodafone klanten kunnen gratis bellen...
01/05Ook Vodafone beperkt houdbaarheid...
20/04T-Mobile introduceert drie nieuwe...
12/04Update Android 4.0 beschikbaar voor...
05/04'Netwerkproblemen Vodafone over...
04/04Deel klanten Vodafone kan niet bellen...
Meer nieuws

Toestelbeoordelingen

HTC Sensation XE
24/05
1 reacties
Sensation XE
Samsung S5830 Galaxy Ace
07/04
1 reacties
S5830 Galaxy Ace
HTC One X
06/04
1 reacties
One X

Winkelbeoordelingen

typhone.nl
23/05
169 reacties
typhone.nl
belnu.nl
03/05
47 reacties
belnu.nl
castle.nl
01/05
57 reacties
castle.nl

Providerbeoordelingen

Ben
15/05
17 reacties
Ben
Tele2
13/05
16 reacties
Tele2
Hyves Mobile
04/05
1 reacties
Hyves Mobile
Hosted by NXS
  • Ik ben op zoek naar...
  • Toestel
  • Toestel met abonnement
  • Abonnement sim only
  • TelecomVergelijker.nl
  • Sitemap
  • Copyright © 2001-2010
  • Disclaimer
  • Privacy
  • Service
  • Veel gestelde vragen
  • Contactformulier
  • Pers
  • Adverteren?
  • Partners
  • BesteProduct.nl
  • Vergelijken.nl