Zoek:
 
  • Home
    •  
  • Nieuws
    •  
  • Belwijzer
    • Populaire aanbiedingen
    • |
    • Abonnementenoverzicht
    • |
    • MB-advieswijzer
  • Toestelwijzer
    • Toesteloverzicht
    • |
    • Goedkoopste aanbieding per toestel
    • |
    • Toestelreviews
    • |
    • Toestelvergelijker
  • Reviews
    • Winkels
    • |
    • Providers
    • |
    • Toestellen
  • Gidsen
    •  
  • Forum
    • Zoek in forum
    • |
    • Actieve onderwerpen
  • Inloggen
Home > Winkels > phone4U.nl

Winkelinformatie

 
phone4U.nl
Postadres:

Telefoonnummer: 015-2850060
Faxnummer: 015-2850062
E-mail: info@Phone4U.nl
Website: http://www.phone4u.nl/
 
Gebruikers: 3,7 (20)
  • Informatie
  • Reviews (20)
  • Forum
Nog geen profilering aanwezig
  Laatste 3 mnd Laatste 6 mnd Alle reviews
Bereikbaarheid (0) (0) (13)
Uitbetaling cashback (0) (0) (4)
Website (0) (0) (15)
Support (0) (0) (9)
Afhandeling bestellingen (0) (0) (14)
Aftersales (0) (0) (9)
Totaal indruk (0) (0) (15)
Plaats een beoordeling
 

Top 3 Sim Only: Op zoek naar een goedkope sim only?

Vergelijk alle aanbiedingen van onderstaande populaire sim only aanbieders.
Ben
Netwerk: T-Mobile
Internet: €6,99 per maand
300 min/sms: €6,99 per maand
vergelijk (4 aanbiedingen)
Simyo
Netwerk: KPN
Internet: €6,99 per maand
300 min/sms: €6,99 per maand
vergelijk (4 aanbiedingen)
hollandsnieuwe
Netwerk: Vodafone
Internet: binnen de bundel
275 min/sms/MB: €9,00 per maand
vergelijk (8 aanbiedingen)
 
Gepost door Joana op 05/06/2005 om 03:05 uur
In feb j.l heb ik bij phone4u een cashback deal afgesloten. Een bedrag van 235 zou volgens de policy van de website binnen 2 maanden gestort worden. Ik kreeg na 3 dagen via een mail van Phone4u groen licht dat verlenging mogelijk was en enkele dagen later een officiele brief van Phone4u aangaande mijn verlenging bij T-mobile.

In mei had ik echter nog geen cashback ontvangen, dus stuurde ik een mailtje waar mijn cashback bleef die binnen 2 uur in correct Nederlands werd beantwoord.
Mijn cashback was een paar dagen geleden gestort, en dat was inderdaad het geval. In totaal ben ik wel tevreden gebleken in contrast met hiervoorgaande reacties. Het enige minpuntje was dat ze pas na 3 en niet zoals beloofd 2 maanden de cashback uitbetaalde. Nu heb ik daar niet zo'n probleem mee, maar voor sommigen kan dat wel een probleem zijn.

Ik ben in ieder geval wel netjes behandeld en ik heb ook leesbare mails gehad!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door johnnyboy op 16/04/2005 om 13:12 uur
Snelle levering en service,

Zeer duidelijke overzichtelijke credit factuur.. Na overzetting nummer behoud wordt nog even contact opgenomen om te vertellen dat alles is geslaagd..

Vind ik toch netjes!!

Ze spreken i.d.d. wat gebrekkig nederlands, maar de cashback is hoog, dus dan maar 3x vaker uitleggen..
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door MTBW op 10/04/2005 om 17:59 uur
onlangs tmobile 400 besteld. 2 dagen later postbode aan de deur geweest. supersnelle service. alleen een minpuntje. ze waren de creditfactuur vergeten te sturen. gebeld naar de shop, meteen opgenomen en volgende dag factuur in huis , maar de klantenservice spreekt een beetje gebrekkig nederlands, een beetje slordig. nu maar af wachten op cashback.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door boomball op 14/02/2005 om 21:27 uur
Ik heb voor de vakantie (2-2) een T-mobile 6230 met relax 150 besteld bij deze mensen. Toen ze erachter kwamen dat ik 17 was en T-mobile dat niet accepteerden, kreeg ik een mailtje (wat ik later pas las) en een telefoontje om te vertellen dat dat niet kon. Toen m'n pa's naam ingevuld en weer opgestuurd. (vrijdag) Toen ik terugkwam van vakantie (11/12) bleek dat op de 7e het pakketje er al was! Heb het vanochtend opgehaald op het postkantoor en alles werkt perfect!

Top gedaan en ga zo door!

(1 minpuntje: Het gesproken nederlands was niet duidelijk, maar ach, het gaat erom dat het een topwinkel is!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door krøl op 12/02/2005 om 15:48 uur
10.02 Orange prepaid 25-kaart voor € 5 besteld.
12.02 Simkaart geleverd.

Levering snel en in goede orde ontvangen.
Het uiterlijk van de site ziet er goed uit, maar na het invullen en verzenden van het bestelformulier, wordt niet duidelijk of de bestelling ook daadwerkelijk is doorgegeven. Geen ontvangstbevestiging, dus mailtje gestuurd met vraag of bestelling was doorgekomen. Mailtje wordt door antispam-software van de winkel geweigerd. Niet erg vriendelijk. Op een mailtje dat uiteindelijk noodgedwongen van een ander adres wordt verstuurd, wordt binnen een dag gereageerd. Dan ook een mailtje met bevestiging van bestelling en ontvangst betaling.

Bestelmodule en ontvangstbevestiging duidelijk voor verbetering vatbaar. Ondanks dat wel snelle (2 dgn) en correcte levering.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door p0werpuff op 12/02/2005 om 00:57 uur
'k had zo men twijfels over deze webshop. Ik ben alleen op de goedkope prijs afgegaan. Ik las dat mensen hun cashback gewoon netjes ontvingen. Dus heb ik het toch gewaagd omdat ze op dat moment gewoon het meest cashback boden. Ik ging voor een T Mobile 2 jarige verlenging. Wat zo ongeveer 350 euro cashback opleverde. Nu 2 maanden later hebben ze dat netjes op mijn rekening gestort.
De bestelling verliep verder soepel binnen 3 dagen had ik mijn sim binnen. Verder niet veel contact met hun gehad. Behalve een email dat mijn bestelling was opgestuurd. Ik ben dus een tevreden klant.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door e_maxx op 17/01/2005 om 03:58 uur
Zoals ik reeds in een forum thread had geplaatst. Ik heb bij deze aankoop een zeer goede ervaring met deze webshop gehad. Alles was binnen 3 dagen geregeld. Ik heb in totaal twee keer contact gehad met een van hun medewerkers. De eerste keer was om te controleren of alles binnen was, waarop ik een bevestigend antwoord kreeg en dat mijn MDA III op voorraad was. De tweede keer kreeg ik van hun een telefoontje ter bevestiging dat mijn bestelling was verstuurd. De volgende dag was mijn bestelling binnen. Daarna heb ik geen problemen meer ondervonden waardoor ik geen mening kan geven bij de aftersales. Bereikbaarheid was dus 100% aangezien ik een keer had gebeld en gelijk werd geholpen. Kennis van zaken was ook wel goed, aangezien ze wisten dat mijn telefoon/pda in voorraad was (kweet ook niet wat ik hier verder over moet zeggen). Uitbetaling van cashback is in mijn geval niet van toepassing. En ik ben zeer onder de indruk van de mooie vormgeving van de website. Lekker simpel en overzichtelijk.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door hollcool op 17/01/2005 om 03:44 uur
Ik heb een MDA II besteld. Ik kreeg een bericht dat het uitverkocht was. Ze belden me op of ik wilde wachten. Toen had ik ja gezegd. Na een paar dagen belde ze me op en zeiden dat de toestel binnen was. Na 2 dagen kreeg ik de toestel en de simcard. Thumb's up !!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door svrietveld op 13/01/2005 om 13:49 uur
Snel contact, snelle afhandeling en zonder enig defect geleverd!
Bellen terug en laten weten hoe de stand van zaken is.
Prima service!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door photobase op 19/12/2004 om 17:44 uur
Enige tijd geleden een simkaart Orange 25 besteld, maar nooit ontvangen, diverse mailtjes gestuurd maar geen reactie ontvangen tot van de week zie: Your message

    To:  info@Phone4U.nl
    Sent:  26-10-2004 15:04

was read on 17-12-2004 11:00.

Ze hebben na ruim 2 maanden pas mijn e-mail gelezen, ben benieuwd wanneer ze gaan reageren, wat mij betreft hoeven ze niet meer te reageren.

Dus mensen NIETS bestellen bij Phone4U, je wordt misleid en/ of niet serieus genomen, besteed je geld ergens anders.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door hannez op 19/10/2004 om 23:00 uur
Orange Free 20 Abo verlengd met cashback. De cashback was 50 Euro meer dan bij andere winkels vandaar phone4u gekozen. Twee keer gebeld en meteen iemand aan de lijn die na enige ruggespraak antwoord kon geven op vraag over de te volgen procedure en over nummerbehoud. Woensdag papieren opgestuurd en zaterdag reactie met bevestiging en melding dat cashback binnen 4 (vier) maanden overgemaakt zal worden. Tot nu toe goede ervaring met deze winkel.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Melle op 12/10/2004 om 09:49 uur
Eigenlijk precies hetzelfde als Mark2002, "twv 25euro", is als je het mij vraagt een beetje misleidend, zeker als je niet vermeld hoeveel beltegoed je dan krijgt. Website ziet er prima uit, maar dat zegt in dit geval dus niets.

Ik wist ook niet of bestelling geplaatst was, geen bev.mail, geen reactie op emails of de bestelling is aangekomen. Sim wel binnen 5 dagen ontvangen.

Mn 2 emails zijn niet beantwoord: slecht dus voor bereikbaarheid en aftersales (ik had om opheldering gevraag mbt die 15 euro beltegoed)

Misschien denken ze hier dat een fancy website vertrouwen oproept, maar dit is gewoon een wanprestatie!

edit: inmiddels opeens wel reactie gekregen, maar van een dusdanig niveau dat ik mijn cijfers niet hoef aan te passen.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door photobase op 11/10/2004 om 19:40 uur
Via internet Orange Prepaid 25. á 5 Euro besteld, na direct het geld overgemaakt te hebben en me aangemeld te hebben via internet wat trouwens niet vlekkeloos verloopt, DIRECT MAIL GESTUURD EN GEVRAAGD VOOR EEN BEVESTING VAN HET GELD........JE RAAD HET AL NOOIT ANTWOORD GEKREGEN. Na 5 dagen de simcard ontvangen en inderdaad 5 Euro op kaart en 10 Euro na aanmelden bij Orange, dus niet de beloofde 25 Euro.

DUS: NIETS BIJ Phone4u.nl BESTELLEN, JE KRIJGT MISLEIDENDE INFORMATIE VOOR GESCHOTELD OP DE SITE, NA HET BESTELLEN / ONTVANGST KAN JE NIETS MEER VERANDEREN.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door meloenie op 11/10/2004 om 12:53 uur
Pffff....wat een prutsers zeg he! Ik heb orange 40 afgesloten bij ze, krijg ik kreditfactuur van een 20 abo. Bellen en schrijven maar reacties ho maar. Ik weet wel wat ik ga doen: ontbinden dat contract en lekker naar een ander bedrijf die wel reageert en voor ze klanten zorgt...amateurs...als je hier iets afsluit qua cashback kan je fluiten naar je geld want deze gasten zijn dan allang al failliet.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Mark2002 op 10/10/2004 om 23:04 uur
Een orange prepaid sim besteld voor 25 euro.

Op de site staat vermeld :"twv 25euro", hierdoor ben ik er dus vanuit gegaan on totaal 25 euro beltegoed te krijgen voor maar 5 euro. Dit blijkt nu dus NIET het geval te zijn en slechts 15euro beltegoed in totaal te zijn. Hierdoor "slecht" voor de site.

De afhandeling van mijn bestelling is ook allesbehalve soepel verlopen, door een fout met het bestelformulier, weet je niet of je bestelling is doorgestuurd. Bovendien geen bevestigingsemail. Uiteindelijk wel binnen 5 dagen de sim ontvangen, alsnog "matig".

In totaal 4 emails gestuurd, waarbij alleen de 1e beantwoord is in ZEER gebrekkig Nederlands/ vol spelfouten. De laatste 3 emails na 1,5 week nog steeds niet beantwoord. Hierdoor bereikbaarheid "slecht" en aftersales ook, omdat dit gewoon niet mogelijk blijkt..Telefonisch nog geen contact gezocht, maar zie het zwaar in als ik van de ene beantwoorde email uitga.

Ik wil ook iedereen aanraden NIET met deze shop in zee te gaan.

Zelfde edit als melle : inmiddels opeens wel reactie gekregen, maar van een dusdanig niveau dat ik mijn cijfers niet hoef aan te passen. ECHTER was dit nog op een email wanneer ik mijn bestelling kon verwachten en NIET tot een oplossing van het "probleem/misverstand".
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door roeltje op 05/10/2004 om 12:36 uur
3-10-2004 contract uitgeprint voor T-mobile relax 150 abo met euro 256,50 cashback.Eenmaal Op hun internetsite worden verzendkosten en aansluitkosten niet meeberekend in hun maandbedrag, zodat je duurder (euro 36,25) uit bent dan je denkt. Op e-mails word niet gereageerd. 5 oktober gebeld: een slecht verstaanbare meneer aan de lijn, deze moet 10 minuten zoeken naar mijn e-mail ( ze doen er niks mee dus ) eenmaal gevonden blijkt mijn aanbieding niet meer geldig (cashback verlaagd tot euro 235 ),moet hun site nog bijgewerkt worden,in tegenstelling tot wat in hun FAQ vermeld staat schijnen er toch geen verzendkosten te zijn , op mijn vraag op welke termijn de cashbacks uitbetaald worden krijg ik 2maal een murmelend geluid als antwoord.. en tja, die aansluitkosten.....ondertussen mijn contract verscheurend beeindig ik dit dit IQ-loze gesprek..treurig, erg treurig. Gauw opzoek naar een betrouwbare aanbieder ( 2 call?)
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door saleempi op 14/09/2004 om 12:47 uur
Ik heb icm de Sonyericsson K700i een Orange Free €30 abonnement van 1 jaar afgesloten. Ik had de formulieren op dinsdag per post opgestuurt en zaterdag kwam de PTT het pakketje brengen. Waarom ik voor phone4u heb gekozen is omdat zij zo`n € 75,00 goedkoper waren dan welk ander internetwinkel op dat moment! Bereikbaarheid is zeer goed, altijd direct een medewerker aan de lijn. De rembourskosten van € 10,00 hoefde ik zelfs niet te betalen! Alleen is dit een beetje fout gegaan, want toen ik het pakketje in ontvangst nam moest ik dit wel betalen. Ik heb meteen naar phone4u gebeld hierover en hoefde alleen een mailjte te sturen met mijn bankrekeninggevens zodat zij het bedrag konden terugstorten. Ik zal hierover nog een update schrijven.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gerelateerde nieuwsartikelen
24/05 Delta biedt bellen in België en Nederland voor dezelfde prijs aan 24/05 Vodafone komt met nieuw buitenland pakket 05/05 'Providers weigeren Lumia-toestellen vanwege Skype'
Plaats een beoordeling

Discussies over phone4U.nl

05/09/2004 [phone4U.nl] Ervaringen
19/09/2004 [phone4U.nl] phone4u??????????
25/05/2012 [phone4U.nl] phone4u??????????

Forum

18:27 Abonnement alles uit 1 bundel
18:26 150 euro cashback op Galaxy SIII
24/05 Direct voice
24/05 nldmobiel
24/05 Wat brengt de maand juni 2012?
24/05 [TK]Hollands Nieuwe 50 % korting hele...
23/05 android smartphone a101 te koop
23/05 Voorheen waren er toch 2 e-mil...
10 actieve onderwerpen
Bekijk alle onderwerpen

Videoreviews

Sony Xperia S: erg goed uit de startblokken
Sony Xperia S: erg goed uit de startblo... video
Omnia W: Samsungs tweede Windows Phone schot in de roos
Omnia W: Samsungs tweede Windows Phone ... video
BlackBerry Torch 9810 ondanks stroeve slider de moeite waard
BlackBerry Torch 9810 ondanks stroeve s... video
BlackBerry Curve 9360: krakende hardware, volwassen software
BlackBerry Curve 9360: krakende hardwar... video
Acer Iconia Smart scoort alleen punten voor originaliteit
Acer Iconia Smart scoort alleen punten ... video
Nokia 700 met Belle biedt niet genoeg
Nokia 700 met Belle biedt niet genoeg video
Multimediafreak kan lol op met HTC Sensation XL
Multimediafreak kan lol op met HTC Sens... video
Nokia Lumia 710: bezuinigen voor gevorderen
Nokia Lumia 710: bezuinigen voor gevord... video
Galaxy Nexus waardige uitverkorene voor Android 4.0
Galaxy Nexus waardige uitverkorene voor... video
Samsung Galaxy Mini presteert minimaal
Samsung Galaxy Mini presteert minimaal video
Acer Allegro steekt weinig energie in WP7
Acer Allegro steekt weinig energie in WP7 video
Alcatel OneTouch 990 stelt specificaties boven prestaties
Alcatel OneTouch 990 stelt specificatie... video
HTC Sensation XE 'gooit de Beats er in'
HTC Sensation XE 'gooit de Beats er in' video
Nokia X7 minder futuristisch dan hij lijkt
Nokia X7 minder futuristisch dan hij lijkt video
Sony Ericsson Xperia Ray blijkt stiekeme, kleine topper
Sony Ericsson Xperia Ray blijkt stiekem... video

Gidsen & handige artikelen

Opzegbrief generator
Nummerbehoud
Aanvragen unlock code
Beltegoed opvragen
Wat kost bellen en internetten in het buitenland?

Laatste nieuws

24/05Delta biedt bellen in België en...
24/05Vodafone komt met nieuw buitenland...
05/05'Providers weigeren Lumia-toestellen...
02/05Simpel maakt bellen met je huisdier...
02/05Vodafone klanten kunnen gratis bellen...
01/05Ook Vodafone beperkt houdbaarheid...
20/04T-Mobile introduceert drie nieuwe...
12/04Update Android 4.0 beschikbaar voor...
05/04'Netwerkproblemen Vodafone over...
04/04Deel klanten Vodafone kan niet bellen...
Meer nieuws

Toestelbeoordelingen

HTC Sensation XE
24/05
1 reacties
Sensation XE
Samsung S5830 Galaxy Ace
07/04
1 reacties
S5830 Galaxy Ace
HTC One X
06/04
1 reacties
One X

Winkelbeoordelingen

typhone.nl
23/05
169 reacties
typhone.nl
belnu.nl
03/05
47 reacties
belnu.nl
castle.nl
01/05
57 reacties
castle.nl

Providerbeoordelingen

Ben
15/05
17 reacties
Ben
Tele2
13/05
16 reacties
Tele2
Hyves Mobile
04/05
1 reacties
Hyves Mobile
Hosted by NXS
  • Ik ben op zoek naar...
  • Toestel
  • Toestel met abonnement
  • Abonnement sim only
  • TelecomVergelijker.nl
  • Sitemap
  • Copyright © 2001-2010
  • Disclaimer
  • Privacy
  • Service
  • Veel gestelde vragen
  • Contactformulier
  • Pers
  • Adverteren?
  • Partners
  • BesteProduct.nl
  • Vergelijken.nl