Zoek:
 
  • Home
    •  
  • Nieuws
    •  
  • Belwijzer
    • Populaire aanbiedingen
    • |
    • Abonnementenoverzicht
    • |
    • MB-advieswijzer
  • Toestelwijzer
    • Toesteloverzicht
    • |
    • Goedkoopste aanbieding per toestel
    • |
    • Toestelreviews
    • |
    • Toestelvergelijker
  • Reviews
    • Winkels
    • |
    • Providers
    • |
    • Toestellen
  • Gidsen
    •  
  • Forum
    • Zoek in forum
    • |
    • Actieve onderwerpen
  • Inloggen
Home > Winkels > simshop.nl

Winkelinformatie

simshop.nl
simshop.nl
Postadres:

Postbus 122
1390 AC Abcoude
 
Gebruikers: 9,3 (232)
  • Informatie
  • Reviews (232)
  • Forum
Nog geen profilering aanwezig
  Laatste 3 mnd Laatste 6 mnd Alle reviews
Bereikbaarheid (0) (0) (193)
Uitbetaling cashback (0) (0) (96)
Website (0) (0) (205)
Support (0) (0) (150)
Afhandeling bestellingen (0) (0) (214)
Aftersales (0) (0) (58)
Totaal indruk (0) (0) (216)
Plaats een beoordeling
 

Top 3 Sim Only: Op zoek naar een goedkope sim only?

Vergelijk alle aanbiedingen van onderstaande populaire sim only aanbieders.
Ben
Netwerk: T-Mobile
Internet: €6,99 per maand
300 min/sms: €6,99 per maand
vergelijk (4 aanbiedingen)
Simyo
Netwerk: KPN
Internet: €6,99 per maand
300 min/sms: €6,99 per maand
vergelijk (4 aanbiedingen)
hollandsnieuwe
Netwerk: Vodafone
Internet: binnen de bundel
275 min/sms/MB: €9,00 per maand
vergelijk (8 aanbiedingen)
 
Gepost door tijn80 op 22/09/2010 om 10:17 uur
Wegens veel problemen besloten over te stappen van T-Mobile naar Telfort. Bij Simshop.nl een sim-only abonnement + Playstation 3 250GB met Fifa 2010 besteld. Dit bijna 4 maanden van te voren geregeld in mei, de overstap zou plaats vinden op 19 september.

Na een maand werd ik gecontacteerd door Simshop: de Fifa-bundel van PS3 was niet meer leverbaar en of ik accoord ging met een PS3 250GB met 2 spellen? Natuurlijk accoord gegaan.

Op 18 september simkaart ontvangen en op 21 september een PS3 320GB (dus groter dan afgesproken) met 2 spellen.

Pluspunten:
+Goed bereikbaar (geen 0900-nummer)(tijdens vakantieperiode wat minder, maar dat geld voor elk bedrijf)
+Duidelijke werkwijze
+Komen afspraken na
+Beter product dan wat ik besteld had ;-)

Minpunten (meer verbeterpunten):
-Wanneer iets ruim van te voren is besteld, vind ik het niet prettig om dit 1 dag voor het einde van het abbonement te ontvangen (dan zit ik ook op hete kolen)
-Statusoverzicht op website is niet echt duidelijk; ik zou wat minder stappen gebruiken (bv. Wacht op documenten, order wordt verwerkt, order verzonden). Simpeler is vaak beter.
-'Unieke' online support systeem werkt niet

Al met al zeer tevreden over Simshop.nl. Wanneer mijn abonnement afloopt, kom ik zeker kijken of ze weer een leuke aanbieding hebben.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Garnoth op 23/08/2010 om 08:37 uur
Ik heb bij simsop een bestelling geplaatst voor een samsung wave met een vodafone abonnement en hierbij nummerbehoud aangevraagd vanaf mijn oude BEN abonnement. Ik heb alle gevraagde papieren geleverd (zelfs de kopie van de SIM-kaart etc.) en kreeg 29 juli een mailtje dat mijn nummerbehoud was aangevraagd en dat het ongeveer 10 dagen zou duren voor dit geregeld zou zijn.

Aangezien ik mijn abonnement opgezegd heb vanaf 24 augustus en ik 16 augustus nog niks van ze gehoord had heb ik ze geprobeerd te bellen tijdens kantooruren. Ik kreeg geen reactie. Vervolgens heb ik een mail gestuurd waarin ik hen vraag mij op de hoogte te houden, ik heb immers ruim op tijd alles ingeleverd en ga er dus van uit dat het op tijd geregeld wordt.

20 augustus was de radiostilte er nog steeds en besloot ik weer te bellen, weer geen gehoord. Ik heb toen, zoals het antwoordapparaat voorstelde, een mail gestuurd waar ik tot op heden (23 augustus) nog steeds geen reactie op heb.

Ik vind de communicatie van simshop.nl abominabel en hoop toch echt dat morgen alles goed over gezet is, aangezien ik alles op tijd geregeld heb. Mocht mijn nummer uit de lucht vallen dan zie ik dit als bijzonder laks van simshop.nl (zij kunnen op zijn minst nog even contact opnemen met de providers) en een schande.

Mocht morgen mijn bestelling toch op miraculeuze wijze goed afgehandeld worden dan zal ik deze review uiteraard uitbreiden, maar totnogtoe verdient simshop.nl niet de 5 sterren waar zij zo mee te koop loopt. Ik heb het vermoeden dat er mensen op vakantie zijn o.i.d. maar zonder melding hiervan dien ik daar niet onder te lijden.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door jaap83 op 12/07/2010 om 14:47 uur
Ik kwam bij simshop terecht omdat de reacties allemaal zo positief waren, maar ik wacht nu al ruim 3 weken op m'n nieuwe telefoon. Al een aantal keren gebeld (ze nemen lang niet altijd op) en dan wordt er doodleuk vertelt dat de telefoon gewoon op voorraad is en m'n nummerbehoud goedgekeurd, dus dat ie zo kan komen....maar er gebeurt niks...slechte zaak.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Willem27 op 16/06/2010 om 21:28 uur
SimOnly-abo's van mij en mijn vrouw liepen binnenkort af. Gewinkeld op internet, maar ben weer blijven hangen bij SimShop.
Zeer scherpe prijzen, gecombineerd met een zeer goede en snelle afhandeling. Bereikbaarheid per telefoon en email prima en to-the-point.
Hulde!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door PrinsStuff op 11/06/2010 om 12:11 uur
2de keer bij SimShop besteld, prima bevallen, dus een goede review, dat verdienen ze.
Order geplaatst 01-05-2010, wilde een LCD TV bij een Vodafone verlenging, de Samsung LE32B350.
Je kan online je order bekijken en contract uitprinten, om deze vervolgens met kopie legitimatiegegevns op te sturen.
06-05-2010 bevestiging per email ontvangen dat alle gegevns bij hun binnen waren.
21-05-2010 zie ik dat er een betere TV staan met USB aansluiting de Samsung LE32C450 die maar iets duurder was, een email gestuurd met de vraag of ik deze kon bestellen i.p.v. de oorspronkelijke.
26-05-2010 een email gekregen van SimShop dat de wijziging akkoord was bevonden en dat de levering van het andere model in week 21/22 plaats zou vinden.
Dit werd ook telefonisch bevestigd, toen zij mij belde om te zeggen dat de levering wat langer zou duren.
09-06-2010 bevestiging per email dat de bestelling klaar stond om verzonden te worden.
3 uur later een email gekregen dat mijn bestelling verzonden was, met een track&trace nummer van TNT.
10-06-2010 pakket aangekomen en rembours kosten betaald aan de postbode.
Deze shop is een aanrader voor iedereen, scherpe prijzen, geen verzendkosten, overzichtelijke website met eigen inlog gedeelte,
geen dure 0900 nummer maar een gewone 020, vriendelijke en vakkundige mensen aan de telefoon.
Deze shop krijgt van mij 5 sterren.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door chung_lai op 04/05/2010 om 13:06 uur
Bij een nieuw abonnement ben ik altijd bang dat ik mijn nummer toch kwijtraak, ondanks dat ik het nummerbehoudformulier heb aabgevraagd. Ik moet dan minstens 3 keer de provider bellen om te vragen of mijn nummerbehoud wel meegenomen is of niet en per wanneer. Bij SIMSHOP krijg ik automatisch updates van de status van de bestelling. Dit is ideaal omdat je dan precies weet wanneer je formulier ter beoordeling is en wanneer het goedgekeurd is.

Verder heb ik jammer genoeg niet mijn cashback binnen 10 weken gekregen zoals afgesproken, maar toen ik in de 11e week 1 email stuurde, kreeg ik de cash-back binnen 2 dagen op mijn rekening gestort met excuses en al.

Goede dienstverlening!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door jpg97 op 30/03/2010 om 16:32 uur
Op zoek naar een aanbieding omdat mijn huidige abo afliep.
Daar ik een prima telefoon heb wilde ik geen nieuwe, maar kon wél kiezen uit een ander apparaat welke ik toch wilde kopen.

Dit gekozen en nog geen 5 dagen later was alles geregeld. Super service, volgend jaar verleng ik weer via Simshop.nl!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door widders01 op 13/02/2010 om 19:46 uur
Ik ben ak ben al jaren een zeer tevereden klant bij Simshop. Ook weer deze keer heb ik goed advies gekregen over een abonnement dat ik nodig had. De afhandeling is zeer snel en soepel verlopen. Telefonisch is deze zaak goed bereikbaar en nemen ze de tijd om je te adviseren. Kortom een zaak die je graag trouw blijft! groet Maurice
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Demelza op 02/11/2009 om 13:43 uur
Sinds 2007 al 3x een bestelling geplaatst. Altijd vlekkeloos verlopen. Als er al onduidelijkheid was, dan was men goed bereikbaar en kon direct duidelijk antwoord geven. Altijd iemand aan de telefoon die verstand van zaken heeft. Al met al erg tevreden!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Guillaume op 14/10/2009 om 23:26 uur
Voor derde of vierde keer weer wat via simshop besteld, de order status kan online gevolgd worden.

Levering (nummerportering) ging langzaam maar dat lag aan Chippie.

Telefoon en mail wordt vlot beantwoord, ook de kennis is volgens mij OK

Cashback is in het verleden goed gegaan maar van deze weet ik het nog niet.

Website is naar mijn mening rommelig maar als je eenmaal hebt gevonden wat je zoekt staat er precies hoe het in elkaar zit, en heel korte uiteenzetting van voorwaarden, beknopter kan haast niet.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Marly op 28/08/2009 om 18:27 uur
Vodafone simonly met Internet Blox besteld, levering was niet zo snel als de vorige keer, maar dat lag niet aan Simshop, maar aan het feit, dat TNT er telkens twee dagen over deed, om zowel mijn documenten, als de simkaart te bezorgen. Toen de shop mijn papieren eenmaal in handen had, was de afhandeling snel en correct, nog dezelfde dag was alles geregeld en de simkaart verstuurd.
Wanneer je dan toch eens moet bellen, is het prettig, dat ze zeer snel opnemen en een "gewoon" telefoonnummer hebben, geen duur 0900-nummer.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door kellykat op 20/08/2009 om 10:29 uur
Op zich zeer tevreden. Informatie was goed, telefonisch zeer correct te woord gestaan, verzending uiteindelijk vlekkeloos.
Verbeterpuntjes: e-mail updates niet allemaal duidelijk/bruikbaar.
Aanvraag 31/7, contract op 1/8 verzonden, pas op 7/8 bericht van ontvangst. Op 6/8 nogmaals copie persoonlijk in de brievenbus gedaan op het adres in Amsterdam. Op die dag de hele dag niemand aanwezig/bereikbaar. Toestel uiteindelijk op 13/8 ontvangen. Dus aan snelheid kan nog wel wat gedaan worden.
Maar geen reden om niet aan anderen aan te bevelen, zal zelf klant blijven.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door W.Zwaagstra op 13/08/2009 om 20:01 uur
Telefoon uitgezocht op vrijdagavond de brief in de bus gedaan
maandag was deze ontvangen en donderdag werd alles door de post gebracht.
Perfect geregeld!!!!!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door volkswagen op 13/08/2009 om 13:19 uur
Bij de simshop een HTC snap s520 besteld met Vodafone basis abbonnement.
Bestelling goed verlopen, ze doen ook echt wat ze beloven !
Verder een fijn gebruiksvriendelijk toestel, dus een echte aanrader!
Groet,
Richard
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door elsinga op 11/08/2009 om 18:55 uur
Sinds enkele dagen een HTC Touch Pro 2 met Vodafone 2 jaar 27.50 + Internet Blox in bezit. Voda abo gaat komende maandag in, dus dat wordt nog even spannend. ;)

Na de bestelling (op zondag) kon ik de contracten uitprinten, invullen en nog dezelfde dag op de bus doen. Toen ik dinsdag bijde bestelstatus nog steeds "wacht op contract" zag staan heb ik een mailtje gestuurd. TNT maakt tenslotte wel eens een foutje. Maar het contract was net binnen en zou diezelfde dag nog in behandeling worden genomen. Wat ook klopte.

De aanvraag voor nummerbehoud bij Simyo kon 10 werkdagen duren, maar was de vrijdags na de bestelling al rond. Mijn TP2 zou die dag op transport gaan, maar TNT deed op zaterdag geen rembours aanbieding aan de deur. Dat zou dus wachten tot woensdag zijn, want maandag en dinsdag was er niemand thuis... Toen even met Simshop.nl gebeld en ik kon de 65 euro die ik aan TNT zou moeten betalen ook wel overmaken en een printscreen van de telebankieren pagina mailen. Zo gedaan en zaterdag werd de TP2 netjes bezorgd. Heel mooi afgehandeld door simshop.nl!

De website is voor een doorgewinterde tv'er prima te doen, maar een minder bedreven internette zal 'm wellicht wat overweldigend vinden. Vandaar net geen "zeer goed". ;)

Aftersales en support heb ik nog niet nodig gehad (en hoop ik ook geen ervaring mee te krijgen ;) ) en cashback is niet van toepassing. Mocht ik nog wel aftersales of support nodig hebben, dan werk ik de beoordeling nog bij.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door yamal op 29/07/2009 om 08:34 uur
Probleemloze bestelling, cashback op tijd... oude tijden herleven. Wel graag expliciet vermelden dat het om een cashback gaat (vs. korting op rekening), ik weet het omdat ik via tv aan die aanbieding kom maar het stond er niet bij op de simshop website.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door r.m. op 23/07/2009 om 21:42 uur
Begin mei Chippie abonnement (75) besteld. Supersnelle behandeling.Cashback: keurig bericht dat het (hele) abonnementsgeld gestort werd. Na een week nog niets ontvangen, mailtje naar KS met suggestie dat mijn aan hen bekende naam niet overeenkwam met de naam van de girorekening(stond mijn man's naam voor de mijne). Direct mailtje terug: was inderdaad teruggestort. Volgende dag was het op mijn rekening!Geweldig!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door herminedehaas op 15/07/2009 om 14:24 uur
Het opzeggen van mijn oude abonnement bij de KPN gaf veel problemen toen er sprake was van nummerbehoud. Ik heb toen veel support gekregen van SimShop.Door hun support en hulp heb ik toch mijn nummer kunnen behouden.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Pinokkio op 05/07/2009 om 16:13 uur
Kort na elkaar een data-abonnement en een GSM abonnement met toestel afgenomen bij Simshop. In beide gevallen goed op de hoogte gehouden over de status van de bestelling. Gemaakte afspraken worden goed nagekomen. Email steeds per kerende post beantwoord. Een aanrader!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door cutjanus op 04/06/2009 om 22:07 uur
Simshop is voor mij de meest betrouwbare partner als het gaat om afhandeling en nakomen van afspraken, met name bij hun ongelooflijk voordelige acties op specifieke momenten (bijvoorbeeld Koninginnedag).
Ze denken zelfs met je mee als je oude abonnement nog moet aflopen, zodat je tóch van hun aanbieding kunt profiteren. Door Simshop bel ik al een aantal jaren bijna voor niks/nakkes/nada mobiel! En dat in een tijd van recessie: chapeau voor Simshop.nl!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door sjeroen op 04/06/2009 om 13:47 uur
Ik ben al jaren klant bij deze jongens in het verleden orange abo's nu telfort via simshop. Ja als het "gratis" is meestal me twijfel maar bij de shop geen probleem.

Als bestaande klant log je in en dan zie je bestellingen.

Ook mail als je abo contract (nog) niet binnen is.

Cashback netjes binnen zoals afgesproken


Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Casper op 30/05/2009 om 04:10 uur
Na al jaren goede klant te zijn, ben ik ook deze keer weer dik tevreden.

De afhandeling ging prima, via mail heb ik snel bericht, geen 0900 of alternatief landelijk nummer, mijn vragen werden netjes en vriendelijk beantwoord en de aanbieding was volledig duidelijk.

Aftersales doe ik even apart, want ik heb nog nooit van andere shops voor de opzegtermijn per brief via de post een melding binnen gekregen dat mijn vorige contracten bijna zouden aflopen zodat ik actie kon ondernemen om voordelig te kunnen blijven bellen.

De extra korting is netjes ontvangen.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door LEMMINGS op 22/05/2009 om 14:14 uur
Ik heb een Chippie 75 world besteld en heel snel ontvangen, prima! Ik heb ook vooraf 2 keer gebeld en werd gelijk geholpen en ook nog op een 020 telefoon nummer, dwz geen 0900!
Ik heb 2 x geen mening ingevuld. Mijn cashback komt over maximaal 10 weken. Ik zal dus later iets invullen. Aftersales is (nog) niet toepassbaar. Kortom: Prima afhandeling.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door z.isik op 12/05/2009 om 22:21 uur
Ik ben heel lange tijd klant van Simshop en ik heb nooit slechte ervaringen gehad. Ik heb nu een Chippie abonnement geregeld en deze is heel snel geleverd. Eén woord: perfect.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Windstorm op 09/05/2009 om 17:54 uur
Eind maart een telfort 200 abo besteld, redelijk snel geregeld, binnen een week geleverd, ze mailden dat ze het erg druk hadden.

Voor me vader ook een bestelling gedaan, allen de simkaarten waren toen op, waardoor die geen aansluiting kon krijgen, in april was alles ineens weer een stuk minder voordelig, ze boden wel aan een alternatief te zoeken, daar echter nooit meer iets van gehoord, beetje slordig van simshop
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door JosLimburg op 25/04/2009 om 19:58 uur
Was op zoek naar een goede aanbieding voor mijn dochter. Kon niet meteen iets vinden. Heb toen Simshop.nl gebeld. Kreeg toen een superaanbod met cashback. Dochter blij met veel sms'jes en ik blij met lage kosten. Ben al jaren klant bij Simshop. Vaak leuke aanbiedingen en altijd netjes te woord gestaan.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door johancuppen op 15/04/2009 om 11:25 uur
Ik had een Nokia 5800 blue besteld omdat hij hier het goedkoopst was. Mijn nummer moest verhuisd worden en ook dat is prima gegaan.
De telefoon was niet op tijd leverbaar dus hebben ze de simkaart eerder verstuurd zodat ik toch kon blijven bellen.
Alles prima dus.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door cryothic op 07/04/2009 om 09:25 uur
Ik heb bij SimShop.nl een Nokia 5800 besteld icm m'n abonement verlenging.

Dit ging allemaal zeer snel. Ik bestelde het toestel voordat het leverbaar was in nederland, dus moest een paar dagen langer wachten dan wanneer het toestel leverbaar zou zijn, maar dat is logisch. 26 februari kwam het toestel uit in nederland, en 27 februari stond de postbode met een pakketje voor de deur.

De reacties op email waren erg snel en duidelijk.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door tuttemetut op 30/03/2009 om 20:31 uur
Ben al jaren regelmatig klant van SimShop.nl
Bestelde in december een los abonnement dat in de aanbieding was. Telefonisch gevraagd of er internet bij kon want dat stond niet op de site. Het kon, er was zelfs een speciale aanbieding. Bestelling werd snel verstuurd. Maar ze waren iets vergeten. Mailtje gestuurd en het werd direct geregeld. En dat was de eerste keer in jaren dat er iets niet direct perfect ging.

Petje af voor SimShop! En tot de volgende keer.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door brand4101 op 19/02/2009 om 18:48 uur
Kennis van zaken en van de verschillen tussen providers met betrekking tot sim-only abonnementen en makkelijk direct telefonisch bereikbaar
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door ClintRietjens op 03/02/2009 om 12:39 uur
28 januari HTC Touch HD besteld in combinatie met vodafone 27,50
Voor mij was dit het allergoedkoopste abbonnement op dit moment.
Incl internet en gratis dubbel sms/mms
ook in combinatie met nummerbehoud.
Kreeg duidelijk bericht wanneer het nummer overgezet zou worden.
Ook van orange bericht gekregen dat nummer op 6 februari zou verlopen.

Nu maar hopen dat de telefoon optijd binnenkomt aangezien 6 februari dus mijn oude nummer verloopt.

Zodra ik meer weet laat ik het hier weten.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door ikke83 op 30/01/2009 om 21:16 uur
Vodafone verlenging met e66

Website is overzichtelijk & duidelijk. Heb op tijd mijn papieren opgestuurd (lees anderhalve week van te voren). Netjes status update op de site en via mail ontvangen.

Er wordt snel gereageerd op vragen (binnen halve dag). Helaas was de helpdesk/chat niet bemand op de momenten dat ik met een vraag zat, maar nogmaals via mail goed te bereiken.

Levering ging heel snel (gisteren verlengd, vandaag telefoon in huis). Netjes verpakt.

Top(sim)Shop, bedankt! Aanrader voor iedereen!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door jer op 22/12/2008 om 19:39 uur
Helder bestelproces (al twee keer eerder besteld). Zeer alerte reactie van simshop dat nummerbehoud op datum in weekend zou vallen en dat dit probleem zou opleveren. Denken echt met je mee.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door herman_s op 22/12/2008 om 00:17 uur
Door adequaat handelen van Simshop is een fout van Orange op tijd ontdekt en hersteld. Daarbij ben ik erg prettig en vriendelijk te woord gestaan.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door wolkottept op 16/12/2008 om 18:32 uur
Ik ben zeer te spreken over Simshop. Ik had eerst geinformeerd over de beschikbaarheid van het toestel en kreeg binnen 4 uur via de e-mail een reactie terug. Na de bestelling kreeg ik de contracten direct via e-mail en heb ik deze via de post teruggestuurd.

De volgende dag werd ik via de e-mail netjes op de hoogte gehouden van de stappen die simshop ondernam om daadwerkelijk het contract bij Vodafone aan te vragen.

Het contract zelf ging pas 2 weken later in i.v.m. de nummerportering. Het toestel en simkaart werd in de week voorafgaande aan de ingang van het contract netjes bezorgd in een goede verpakking. Ze belden me de dag ervoor om te laten weten dat ze alles via de TNT zouden versturen.

Kortom, snelle reacties, scherpe prijzen en een goede service. Enig minpuntje is misschien, op het eerste gezicht, een iets minder overzichtelijke website. Ingelogd kun je wel de status van je bestelling op de website volgen.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door edwinn op 28/11/2008 om 11:28 uur
Geen loze beloften over levertijden. Toestel netjes afgeleverd op de afgesproken dag.

Er waren problemen met het abonnement van Vodafone (wijziging specs internetblox). Simshop heeft hierover goed geadviseerd en onderhandeld met de Vodafone.

Ik heb positieve ervaring met de tel. bereikbaarheid. Een paar keer gebeld en altijd direct een deskundige medewerker aan de lijn.

Met 100.000 verschillende telefoons en abonnementen duurt het wel even voordat je je weg weet te vinden op de website. Maar dat geldt voor alle webwinkels.

Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Ivo NL op 26/11/2008 om 13:13 uur
Prima winkel, ze reageren enorm snel op mailtjes en altijd in duidelijke taal. Levering duurde langer wegens problemen van de leverancier, maar al mijn mailtjes daarover zijn keurig beantwoord. Heb uiteindelijk in totaal twee weken gewacht op mijn toestel (Touch HD), ook nog m'n abonnement gewijzigd maar alles ging vlot en soepel.

Ik mis de voorraadinformatie op de website en ook de aangegeven Livechat is nooit bemand. Levering was via TNT rembours, geen problemen! Zoals het hoort dus.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door hjjanssen op 19/11/2008 om 12:25 uur
betrof verlenging abonnement; gratis toestel en TomTom. Besteldatum oktober 2008; levering begin november 2008.

Proactieve houding Simshop uitstekend. Zeer tijdig herinnerd aan naderen einde abonnement. Zonder de herinnering zou abonnement automatisch zijn verlengd, ergo hogere kosten én geen gratis artikelen. Goed telefonisch advies en informatie over status bestelling. Prima zaak!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door mauwi op 07/11/2008 om 19:06 uur
Dit was mijn 5de bestelling bij Simshop. Altijd eerst telefonisch contact gehad. Zeer goede bereikbaarheid en correcte informatie (ook over dekkingsgebied provider, daar ik bij de grens woon). Cashback altijd op tijd uitbetaald. Kortom: uiterst tevreden.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Richard_Altenburg op 07/11/2008 om 16:25 uur
Ruim op tijd een toestel met abonnement besteld, maar het toestel bleek op de dag van uitlevering niet meer leverbaar te zijn, niet in Nederland maar ook niet erbuiten. Grote teleurstelling vor mijn dochter, maar in intensief overleg met Simshop.nl toch een goed alternatief gevonden plus een tegemoetkoming van hen gekregen in de vorm van een geschenk (mede omdat mijn dochter die dag jarig was). Het kostte veel tijd en energie voor beide partijen, maar het kwam uiteindelijk goed, en daar neem ik toch mijn petje voor af voor Simshop.nl. De communicatie verloopt verder snel, maar de website laat in mijn ogen wat te wensen over qua duidelijkheid. Dit heb ik dan ook als commentaar (met wat advies) meegegeven, en dat werd me in dank afgenomen, dus ook daarvoor een plus.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door reyals op 17/10/2008 om 21:14 uur
echt goede winkel. Ik heb er een samsung g810 met hi abonnement besteld. Ik kreeg netjes per mail door wat ik besteld heb en op hun site staat netjes de status vermeld. Toen ik zag dat er op hun site de verkeerde geheugenkaart bij de status stond heb ik hierover gemaild en ik kreeg snel een reactie dat dit aangepast werd. Verder kreeg ik netjes een mail dat het toestel wat later geleverd werd omdat het niet op voorraad was. Wat betreft aftersales ook niets dan lof. Bij mijn toestel was enkel navigon geleverd met enkel de duitse kaart. Hierover gemaild en ze zouden dit uitzoeken. Vervolgens hebben ze of route 66 met kaart van west-europa kostenloos gestuurd.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door sjyvpaha op 16/10/2008 om 19:19 uur
Heb vorige week mijn voordelige Debitel/KPN abonnement gekregen. Aanvraag werd fantastisch verwerkt. Ook de problemen met Vodafone over de juiste datum van beëindigen contract. Vodafone wilde contract anderhalve maand eerder beëindigen, terwijl er al voor betaald was !!
Zeer goede informatie en voortgangscontrole. Alles werd op tijd afgeleverd zoals is toegezegd.
Een hele prettige en kwalitatief zeer goede internetshop. Heb wel wat anders meegemaakt.

Over de uitbetaling van cashback heb ik geen ervarig met Simshop. Gezien de manier van werken heb ik er volste vertrouwen in dat dit op tijd wordt uitbetaald.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door zilvermeeuw op 16/10/2008 om 19:09 uur
Een internetshop zoals het behoort te zijn. Reageren direct op je mail en lossen problemen onmiddellijk op. Ook als de schuld bij een ander ligt (problemen met opzeggen Vodafone).
Hebben zeer goede aanbiedingen.
Houden je steeds op de hoogte van het voortgangsproces, hetgeen erg fijn is.
Samengevat een betrouwbare, snelle internetshop met deskundige en aardige medewerkers, die altijd voor je klaar staan !!!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Tebbie op 10/10/2008 om 10:33 uur
Ik heb de Simshop een Telfortabo besteld met nummer portering. Binnen een week was alles gereld. Duidelijke informatie op de website en in de toegestuurde mail en post.
Ik had een vraagje over aansluitkosten en had binnen een paar uur antwoord!
Tot opheden zeer tevreden.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door ljdijk op 03/09/2008 om 20:49 uur
Niets dan lof over deze organisatie. Zeer klantvriendelijk!!!
Als je een mailtje stuurt heb je bijna binnen een uur antwoord, echt geweldig.
Ze geven de klant het gevoel heel serieus te nemen, en graag snel en accuraat te willen helpen.
Met name wil ik noemen Daniëlle Jeanson, ik vind dat zij een dikke pluim verdiend, hetzij loonsverhoging haha!Zonder gekheid, het was elke keer Daniëlle die snel en accuraat reageerde op mijn mailjes, en laat een goede indruk achter!


Kortom ik ben nog maar sinds heel kort klant, maar als ze zo blijven doorgaan zoals ze nu doen blijf ik ook klant.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door kwakbol op 30/08/2008 om 17:36 uur
Woensdag via de site besteld (HTC 3470 + abo), papieren op post gedaan, donderdagochtend mail met bevestiging ontvangst papieren. Zaterdag pakketje afgeleverd door TNT. Keurig verzorgt pakketje met alles erop en eraan. Heb al twee keer eerder bij hen besteld. Zeer zeker de moeite waard. Gewoon doen!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door mvdh op 28/08/2008 om 15:21 uur
Snelle respons op vragen via e-mail. Cashback zonder vragen netjes op tijd.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door neeltje50 op 27/08/2008 om 11:08 uur
Veel goede ervaringen met simshop.Altijd correcte informatie en afhandeling,nooit problemen met uitbetaling en prettig geholpen bij vragen of problemen.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door bramsnor op 26/08/2008 om 21:34 uur
Simpel abbo bij actie van simshop bestelt op 25 Mei en na 2 keurig beantwoordde mails met logisch antwoord op 25 Aug. Casback ontvangen.
Geen klachten dus.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door grE9 op 14/08/2008 om 11:40 uur
Hele tijd geleden een abo met 50 % korting 1 jaar afgesloten. Administratief iets fout gegaan blijkbaar, wordt aan gewerkt om die korting alsnog te krijgen over de volle periode. Heb gelukkig iemand van de helpdesk gesproken, en het is prettig om te weten dat er iemand tijd en energie wil steken om het dit punt uit de wereld te helpen!
Altijd goede ervaringen in mijn omgeving gehad met Simshop, en ik denk/verwacht dat ook dit goed komt.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Reactie gepost door simshop.nl op 14/08/2008 om 13.45 uur
Wij wachten op uw kopieen en lossen uiteraard het probleem op.

Gepost door sjeroen op 08/07/2008 om 16:05 uur
al meerder keren abo's via deze shop in het verleden orange abo met casback(jammer die zijn er niet meer) .
De website is wennen maar als je eenmaal door hebt duidelijk.
bellen goed bereikbaar geen 0900 tenminste.
advies zeker in verleden goed van neem ermaar nog een bij ;) toen ik 1 abo van orange met cb nam.
nu ook fijne actie voor 1 eur bellen per maand ;).
zeker een aanrader .
cashback in verleden altijd optijd heb er dus vertrouwen in.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door John_E51 op 04/05/2008 om 13:09 uur
Pas geleden een SIM-Only abonnement besteld van KPN op debitel, de 3,95 aanbieding voor 75 belminuten.
Prima op de hoogte gehouden van de orderstatus en snelle levering.
Geen op- of aanmerkingen op de service!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Richard_Altenburg op 17/04/2008 om 11:34 uur
Vrij kort voor zijn verjaardag besloot mijn zoon dat hij de Sony Ericsson K800i zou willen vragen als kado. Door goede ervaringen uit het verleden zocht ik er bij simshop.nl het beste abonnement bij, met het verzoek het toestel zonodig alvast los te sturen om op de feestdag niet met lege handen te staan. Via email, en ook nog telefonisch een dag vantevoren, hebben we even overleg gehad met de mensen van simshop.nl die er voor gezorgd hebben dat het toestel exact op de juiste dag binnen kwam. De simkaart kwam slechts een dag later binnen (en dat kwam dus doordat ik behoorlijk laat besteld had). De vragen die ik tussendoor stelde werden al even snel en vriendelijk beantwoord. Simshop.nl behoort qua service in mijn top 10 van Internet-winkels. De website zou nog beter kunnen, omdat ik nu toch nog enigszins moet zoeken om het voor mij voordeligste abonnement te vinden, en omdat het van mij wat rustiger mag, maar bij twijfel weet ik zeker dat simshop.nl mij de juiste adviezen geeft.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Roland op 09/04/2008 om 15:40 uur
Afhandeling bestellingen: Status werd de dag na versturen van papieren direct geupdate. Geeft toch een stukje vertrouwen. Verder wel een probleem dat het toestel niet meer op voorraad is. Dit stond er verder niet bij, een klein minpuntje dus. Echter, werd direct gebeld door de eigenaar hierover, en om een datum af te spreken; ook mbt het porteren van mijn nummer e.d.

Bereikbaarheid: Binnen 6 uur reactie op e-mail, supers dus.

Support: Komt professioneel over, ook inhoudelijk kennis; ook m.b.t. het aandragen van een oplossing van het niet direct te leveren toestel.

Website: Voorraad informatie had er wel bij mogen staan. Verder is het statusgedeelte prima. Alleen klopt daar de prijs niet, actiekortingen zijn er niet in verwerkt. Kan me voorstellen dat dit verwarring geeft, ook al staat het er bij vermeld.

Al met al goede ervaringen.

Heb er trouwens een Vodafone 22,50 2-jarig icm HTC Touch Cruise besteld.

Update 24-04: De telefoon ontvangen. Allemaal prima, ware het niet dat de telefoon in het Engels is... Er is aan de doos ook niets te zien, dus kan me de fout wel voorstellen. Even gemaild en krijg morgen al een NL-versie.
Super opgelost dus, aftersales daarom ook een mening gegeven.

Update 2-5: Had een dag later de NL versie in huis. Had later nog een dual sim aangevraagd, dat ging ook allemaal prima. Verder is later nog een CD van TomTom NL-versie opgestuurd, en diezelfde dag nog online gezet, zodat ik het al eerder had.

Komt al met al over als een professionele webshop. Ze waren niet de goedkoopste, maar ik betaal dan liever een paar tientjes meer.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Cees Clutscnie op 20/03/2008 om 11:47 uur
Als enorme leek, was het een enorme opgave om, een juist abbonnement te vinden. Van een vriend kreeg ik de simshop tip. Het zoeken op de site vond ik erg praktisch, zodat zelfs een idioot als ik er mee overweg kon. Ik heb Simshop ook nog even gecontact over mijn belgedrag en er werd gelijk opgenomen, door een schattige dame. Deze stond mij vriendelijk en geduldig te woord en kwam ook nog met een extra kostenbesparing. Nadat ik e.e.a. aan informatie had ingestuurd lag het pakket sneller dan verwacht in mijn bus. De volgende keer mogen ze het weer doen!!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door DRPostma op 14/03/2008 om 23:50 uur
Nog net voor het sluiten van de markt een goed en luxe toestel (Sony Ericson W910i) besteld, in combinatie met een Orange-bundel voor twee jaar. Dit was al weer het vijfde Orange-abonnement in de familie. Het grote gemak van Orange is dat bellen in het buitenland, dure 0900-nummers e.d. niet nog eens apart worden berekend maar van de bundel af gaan. Over het netwerk heb ik geen klachten. De datum van ingang was flexibel te kiezen, die kon ook over drie maanden pas ingaan. Mijn vraag daarover via mail werd snel en adequaat beantwoord. De levering was vlot en aan huis, al zal wel meewegen dat Simshop hier in het dorp (Abcoude) zit. De voortgang is goed via de site te volgen. Simshop heeft inmiddels een prima en betrouwbare reputatie opgebouwd, iets wat je bij sommige anderen nog maar moet afwachten.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Metalpaul op 28/02/2008 om 09:22 uur
Nooit eerder een abbonoment afgesloten op internet, dus eerst voorzichtig informatie opvragen, binnen een uur kreeg ik al bericht en werden mijn vragen direct beantwoord.

Op zondag bestelling geplaatst en opgestuurd naar internet winkel, er was een prombleem, mijn rijbewijs was niet voledig gekopieert, op dinsdag per email een scan van het rijbewijs opgestuurd en de volgende dag is de telefoon met sim kaart al bezorgd, dit is gewoon super snel.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Grumsel op 12/01/2008 om 18:39 uur
Nadat ik alle goede ervaringen gelezen had heb ik ook maar een bestelling gedaan bij simshop. Prijs was goed, bestelling werd snel afgehandeld is gisteren (vrijdag) verstuurd. Helaas ging 't daarna direct mis.

Vanochtend is mijn oude simkaart (Telfort prepaid) onbruikbaar geworden door de aangevraagde nummer portering, dit alhoewel ik de wensdatum tijdens de bestelling op een week later had gezet. Bij navraag bij support van de Telfort kreeg ik te horen dat mijn nieuwe abonnement (ook Telfort) gisteren al is ingegaan op verzoek van simshop, dus nog voordat ik de spullen in huis kon hebben.

En vandaag is het zaterdag, simshop is niet bereikbaar en de bestelling wordt op z'n vroegst pas maandag bezorgd omdat het onder rembours is verstuurd. Dit weekend ben ik dus mobiel niet bereikbaar en volgens Telfort heb ik dat te danken aan simshop...

Vervolg: Op zondag kreeg is een reactie van een simshop medewerker welke me uitlegde wat er is gebeurd. Blijkbaar heeft simshop wel de correcte datum voor nummer portering doorgegeven aan Telfort maar heeft Telfort dit genegeerd. Telfort heeft blijkbaar zelf besloten de nummer portering vroeger uit te voeren dan gewenst.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door graaft op 13/11/2007 om 13:01 uur
Twee goede ervaringen tot nu toe met SimShop.
Vandaag is een simonly Vodafone abonnement ingegaan dat ik 4 maanden geleden had aangevraagd. Door een bericht van SimShop werd ik op de hoogte gesteld dat deze super simonly van Vodafone op zou houden te bestaan, waardoor ik op tijd was met bestellen. Keurig tussentijds bericht van SimShop en vorige week de nieuwe simkaart ontvangen. Vandaag gebeld met wat vragen over de informatie op het contract die prima werden beantwoord. Ik waardeer het des te meer omdat het veel werk is en ik uit eerdere ervaringen weet dat er van alles mis kan gaan.
Eerder heb ik een debitel KPN abonnement afgesloten en de cashback op tijd ontvangen. Nooit problemen of klachten.
Zeer tevreden over de dienstverlening van deze shop.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door ikkenietweet op 13/11/2007 om 10:32 uur
Wederom bij Simshop een abo afgesloten en ook nu verliep alles (bijna) perfect.Er ging een heel klein dingetje niet helemaal goed maar na 1 emailtje werd het binnen 24 uur rechtgezet en werden er excuses gemaakt voor het foutje.Dit is en blijft mijn favoriete webwinkel.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door cjg op 31/10/2007 om 11:05 uur
Vorig jaar bij Simshop.nl een SIM-ONLY Debitel-Telfort abonnement aangevraagd. Alles goed verlopen. Nu, een jaar later, hadden ze een mooie aanbieding voor een verlening van mijn SIM-ONLY Debitel-Telfort abonnement. Ook hier gebruik van gemaakt. Helaas was ik laat met insturen van mijn papieren, waardoor de aanbieding inmiddels was verlopen. Simshop.nl heeft contact opgenomen met Debitel waardoor ik alsnog gebruik kon maken van de aanbieding, SUPER geregeld dus! Zeker een aanrader om bij deze professionele shop iets te bestellen!

2 kleine punten van commentaar:
- Omdat de aanbieding officieel al verlopen was duurde het wat langer voordat mijn contract verwerkt was. Het had prettig geweest als ik een mailtje had kunnen ontvangen met info dat Simshop.nl mijn contract had ontvangen en dat ze er mee bezig waren. Ook onder de knop "mijn orders" kon ik mijn order in het begin niet terug vinden.
- Zowel Simshop.nl als Debitel zelf zijn niet op de hoogte dat bij een Debitel-Telfort abonnement SMSjes naar het buitenland WEL gewoon uit de bundel gaan! Bij deze...
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door moksie op 19/08/2007 om 21:10 uur
Abonnement met nr.behoud met SE W660i besteld (HI). Vrijdag contract opgestuurd, maandag was alles ontvangen. Donderdag alles in huis. Kortom, alles zeer snel geregeld. Tevens wordt je via mail van alles op de hoogte gehouden en is de status van je bestelling op de stite te vinden. Op mijn mailtjes (drie totaal, 2 van voor de bestelling, 1 van na de bestelling) kreeg ik binnen 24 uur reactie.

Website vind ik persoonlijk duidelijk genoeg. Met name informatie over nummerbehoud was duidelijk beschreven.

Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door avwino op 13/08/2007 om 19:38 uur
Twee weken geleden ontving ik een brief van Simshop omdat mijn debitel abonnement was afgelopen. Ze hadden een mooie aanbieding als ik mijn abonnement zou verlengen (simonly 25 voor 6,95 per maand).
Ik had nog wat vragen over het overstappen van Vodafone naar KPN en heb deze per mail gesteld. Binnen een paar uur kreeg ik een deskundig antwoord.
Ik heb toen mijn formulier opgestuurd en twee dagen later had ik al een nieuwe sim in huis. Echt top, net als twee jaar geleden geweldige service.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Warwick op 27/07/2007 om 23:27 uur
Ik was toe aan een nieuw abonnement, gezien mijn vorige positieve ervaring met Simshop.nl wilde ik weer daar bestellen. Helaas was het abonnement wat ik wilde niet beschikbaar op hun site. Dit gemeld en binnen 1 dag was de site aangepast, met netjes een mailtje terug. Bestelling geplaatst en contract opgestuurd. 2 dagen later kreeg ik telefoon van Simshop dat er inmiddels een betere aanbieding was van mijn oude provider en of ik dat niet liever wilde. Natuurlijk, dus nieuw contract opgestuurd. Binnen 4 dagen nieuwe sim in huis. Goede service en snelle afhandeling.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door paulienw op 22/05/2007 om 13:28 uur
Cashback abonnement supersnel geleverd. Ook de cashback zelf stond binnen de termijn op mijn rekening. Zeer goed!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door koala op 04/05/2007 om 23:43 uur
Mooie shop die mooie Orange-abonnementen aanbiedt. Een van de weinigen nog met de befaamde cashback. Goede service! Nu nog even wachten op het geld. Maar wederom goede ervaring met deze topshop! Ja tog!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Jim de Graav op 11/04/2007 om 23:01 uur
Heb een Nokia 6233 besteld met Sim only abonnement d.d. 6/4/07 met vermelding de laatst mogelijke datum van de actie te laten ingaan, toestel was al aanwezig en abo was helaas moeilijk voor hen te annuleren voor latere datum, daarom korting ontvangen voor de ontbrekende dagen en een leuke attentie. Klasse, heel correcte behandeling en zeer zeker klantvriendelijk,aanrader.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door r.m. op 07/03/2007 om 13:33 uur
Bestelling Orange 25 Euro, 2 jaar.
In de Kerstdrukte bestelling op de post, net op het nippertje ,want de aanbieding liep af.
Omdat ik naar het buitenland ging en daar mijn mail niet kon checken, heb ik de dag van vertrek opgebeld. Nee, de bestelling was nog niet aangekomen.Ik kreeg een telefoonnr. en een ordernr. en daarmee kon ik de volgende dag bellen. Zij wisten, toen ik belde, er vanaf, en gaven mij snel door dat alles in orde was.
Klasse!
Deze week de cashback ontvangen.
Prima!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Jan Jaap van Donselaar op 05/03/2007 om 09:08 uur
Laatste week van december een Orange abonnement besteld. Het was erg krap voor de deadline, en zeker gezien de decemberdrukte, maar SimShop wist mijn abonnement op 29 december te activeren, en de 30ste had ik hem nog thuis!
Vorige week kreeg ik een mail dat de cashback was overgemaakt en die staat inmiddels ook op mijn rekening. Netjes op tijd
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door MwPinokkio op 03/03/2007 om 14:44 uur
Op 26 februari een Telfort 300 SO aangevraagd. Omdat ik dacht dat de actie per 1/3 zou eindigen vanwege de nieuwe Telfort-abonnementen, heb ik de papieren gemaild naar Simshop. Op de website staat nergens dat dit de bedoeling is, maar ondanks dat toch erg snel een reactie dat alles ontvangen was en de aanvraag bij de provider zou worden ingediend.

Tijdens het proces word je van elke stap op de hoogte gehouden per email, ook kan je op de website de status van je bestelling volgen.

Vandaag is de simkaart binnen gekomen. Abonnement wordt pas over drie maanden (met nummerbehoud) geactiveerd, ook dit is door de shop geregeld.

Kortom: ouderwets goeie service van deze shop!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door snoes op 02/03/2007 om 09:53 uur
Ik doe al jaren zaken met verschillende internet shops maar simshop springt eruit als beste!
Heb je vragen, kun je ze altijd bereiken en je krijgt duidelijke antwoord op je vragen.
Cashback is altijd op tijd, Kortom er is niets negatiefs op te noemen.
Dus jongens ga zo door, hoe druk jullie het ook krijgen blijf je klanten kennen, dat is ook het sterke punt waarop jullie eruit springen.
Een trouwe klant!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door peer77 op 15/02/2007 om 16:34 uur
Bijzonder goede internetwinkel.

De informatie op de website is duidelijk, bestelling wordt overzichtelijk weergegeven, je wordt goed op de hoogte gehouden en bij een afwijzing van een provider zijn ze ook zeer behulpzaam.

Na een afwijzing van een provider direct een ander contract gefaxt en binnen 15 min. werden alle stappen wel correct doorlopen (aanvraag provider dit keer goedgekeurd)... Echt grote klasse.

Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door akiutderijen op 11/02/2007 om 19:38 uur
Dec 2006 had ik 3 sim-only abo's besteld, alle drie de simkaarten waren binnen een week afgeleverd, en binnen 8 weken netjes de cashback's ontvangen.
Dit is een winkel waar ik zeer goed over te spreken ben.
Ik zal bij mijn volgende bestelling weer als eerste naar SimShop gaan.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door hlo op 05/01/2007 om 09:22 uur
Voor de verjaardag van mijn vrouw waren we rond de kerstdagen op zoek naar een Z610i in Pink. Eerst de winkels afgestruind en alleen PoneHouse had hem, maar best duur en niet aanterkkelijk icm een abbo van Orange wat wij wilden, we moesten zelfs flink bijbetalen bij een 25/2jr. Ik had ook via deze site gezocht en eigenlijk geen orange gevonden want die keuze was niet te maken in de zoekcriteria. Omdat ik vorige jaar zomer zelf ook een nieuw toestel had gekocht en via deze site bij SimShop terecht was gekomen had ik al wat contact gehad met de mensen van SimShop. Ik vond het al geweldig dat het mogelijk was om persoonlijk contact te krijgen, ik was toen nl ivm een probleem met mijn fabrieks carkit al eens bij de shop geweest om een ander toestel te testen, hoe vind je die service, waar kan dat nog??
Even terug naar de z610i pink. Op de site van SimShop stond de z610i er helemaal nog niet op. Ik stuurde SimShop eem mail om te vragen naar de levrbaarheid, en promt een antwoord. De z610i hadden ze direct aan de site toegevoegd en de pink versie kwam in januari en zou dezelfde prijs hebben als de black en blue. Later nog even wat contact gehad ivm precieze levertijd, maar datw as nog niet exakt bekend. Wel op de valreep van het oudejaar alvast besteld, want de prijs en cashback was sowieso super bij het gewenste orange abbo, geen andere shop die ik kon vinden kon dat bieden. Ik kreeg nog een bericht van ze dat mocht het niet lukken op tijd voor de verjaardag te leveren ze een cadeau bon zouden maken. Op 2 januari krijg ik een mail, toestel is binnen!!, wil je het halen of sturen we het op. Nou, dat was super en ruim op tijd, dus opsturen svp. Woensdag 3januri dus binnen en het hele process perfect voorzien van statusmeldingen en emails met de informatie over orderproces en verzending. Ik ben dus fan van SimShop, ken trouwens geen andere shop met een 'normaal' telefoonnummer waar je ook nog iemand aan de lijn krijgt met een bruikbaar verhaal/antwoord. Ik hoop dat ze dit service niveau volhouden, want ik weet zeker dat ze veel vaste klanten hebben, houden en erbij krijgen, ik zal zeker mijn vrienden/kennissen naar SimShop verwijzen.

Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door elceey op 30/12/2006 om 19:51 uur
Ik heb afgelopen vrijdag (29 december) op de valreep nog een abonnement van orange (2jr.) bij simshop kunnen afsluiten voor mezelf en mijn vader. Deze aanbieding zou ook deze dag namelijk verlopen. Alle stukken naar hun gefaxed en werd al na vijf minuten door hun gebeld dat bepaalde stukken op nieuw gefaxed moesten worden i.v.m. leesbaarheid. En vandaag lag mijn nieuwe simkaart in mijn brievenbus(als dat niet snel is, weet ik het ook niet meer.). Ik heb dus nog geen ervaring met aftersales, support en cashback, maar mijn indruk tot nu van hun toe is top!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door aellen op 29/12/2006 om 12:05 uur
Een foute bestelling werd meteen hersteld.
Na twee dagen lag de sim in de bus. Zeker in deze tijd een heel snelle levering. Prima.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door hla154 op 28/12/2006 om 21:33 uur
In enkele maanden tijd 2 maal los abonnement besteld.
Twee maal alles binnen no time geregeld em binnen enkele dagen alles binnen. Tevens goede communicatie omtrent status order
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door DRPostma op 27/12/2006 om 19:44 uur
Over Simshop: dit Orange € 25 abonnement (voor twee jaar) was alweer het tweede dat we in korte tijd hebben aangevraagd. Ook nu weer snelle service, het feit dat SIM-shop hier in het dorp zit maakt wel enig verschil, los daarvan handelt men de zaken sowieso snel af.
Het knelpunt met de aftersales zat in het nummerbehoud naar Orange toe. Die aanvraag is nooit bij Orange geregistreerd. Dat ligt geheel aan Orange, Simshop documenteert zijn zaken wel goed (zie ook hieronder) en was zeer behulpzaam bij het rechtzetten. Afgewikkeld via mail en dat ging vlot.
Support niet helemaal de maximum score vanwege het soms wat kromme taalgebruik in begeleidende brieven.
De SIM-kaart is geactiveerd op 9 oktober, op 7 december stond de cashback op de Postbank. Keurig net binnen de twee maanden uitbetaald én zonder te hoeven helpen herinneren.

Over Orange: Simshop heeft de aanvraag tot nummerbehoud keurig en op tijd naar Orange gefaxt. Toch gebeurt het vooral bij Orange meer dan eens dat zo'n aanvraag daar gewoon niet terecht komt. Dat blijkt alleen al bij Simshop meerdere malen per week te gebeuren. JE MOET DAAR ZELF OP LETTEN, dus altijd controleren door via nummer 1200 naar Orange te bellen !!!!
Een bundel bij Orange is handig, werkelijk alles gaat er vanaf, dus 0900- en 0800-nummers, gesprekken in het buitenland etc. Zelfs dure belminuten via satelliet in West Afrika worden niet nog eens apart bovenop je bundel berekend. Wanneer je echter over je bundel heen gaat ben je aan de beurt met het tarief, dat gaat dan bijv. in Nederland van € 0,12 per minuut naar € 0,24. Iets dat je goed kunt ondervangen door óf een wat ruimere bundel te nemen, óf door je bundel op tijd te verhogen. TIP: als je overstapt van een andere provider kun je m.i. het allerbeste je abonnement een paar maanden "te vroeg" laten ingaan. In dat laatste geval heb je alvast een voorraadje op het moment dat je bij Orange gaat bellen!

Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door barbmans op 24/12/2006 om 12:21 uur
Besteld: Orange 25 2 jr sim-only in oktober 2006.
Pakket werd snel afgeleverd en binnen de door hen gestelde termijn betaalden ze de cashback van 441,- uit. Nadeel is dat je een contract moet opsturen waar niets over cashback instaat, dit heb ik er dus maar bijgeschreven.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door ClintRietjens op 23/12/2006 om 14:57 uur
Ik heb afgelope dinsdag een htc p4350 besteld met een orange abbonement.
Ik heb echt heel tevreden over hun service.
ik werd heel goed geholpen aan de telefoon. Ik heb drie keer gebeld en er werd meteen opgepakt. Ook heeft de site een service waar je direct kunt chatten met de mederwerkers. Ook hier heb ik gebruik van gemaakt en de medewerkers reageerden ook nog direct met een heel duidelijk antwoord.

Een nadeel ervan was dat ik geen nummerbehoud kon doen bij orange, want ik heb nog voor 3 maanden een abbonement lopen. Hierover werd ik wel heel goed geinformeerd.

Ik heb nu bij meerdere site een gsm besteld en over de service van simshop.nl ben ik nog het meest tevreden. Je krijgt direct het gevoel dat de site betrouwbaar is.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Sdalen op 04/12/2006 om 22:34 uur
Dankzij TV een orange cashback abo afgesloten. Van begin tot cashback heeft simshop.nl alles perfect uitgevoerd!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door greetje op 04/12/2006 om 13:00 uur
Hele goede ervaring met simshop. Heb eind september abonnement van Orange € 25 besteld (zonder toestel). Bestelling werd heel vlot afgehandeld. Je krijgt track and trace nummer waarmee je via website van TPG kunt zien wanneer de simcard bezorgd is. Twee dagen later was pakketje afgeleverd, volgens TPG Post althans, want ik had niets ontvangen. TPG vertelde dat het pakketje waarschijnlijk bij een van mijn buren was afgegeven omdat ik zelf niet thuis was. Telefonisch contact opgenomen met simshop, die uitlegden dat ze afspraak hebben met TPG dat pakketjes NIET bij buren afgegeven mogen worden, maar dat het desondanks wel eens gebeurde. Zij zouden klacht hierover indienen bij TPG en voor mij werd meteen een nieuwe simcard besteld bij Orange.
Een paar dagen later ontving ik zowel de oorspronkelijke simcard (van de buren??) èn de nieuwe simcard. Weer gebeld met simshop omdat ik bang was dat ik problemen zou krijgen met nummerbehoud, kreeg duidelijke uitleg dat dit goed zou komen, en inderdaad heb ik gewoon mijn oude nummer nog.

Vond het heel netjes dat simshop een fout van TPG meteen zelf heeft opgelost.
Ook de cashback heb ik inmiddels keurig binnen de termijn ontvangen.
Ben echt onder de indruk van de uitstekende service, complimenten!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door pratje op 01/12/2006 om 19:47 uur
wilde Orange abbo verlengen met Samsung E900 pink. Vorige week donderdag op site gekeken en vragen werden via email binnen 1 uur beantwoord. Cashback bleek dag erna te zijn verlaagd, maar toch voor de oude cashbak gekregen. ivm evt late levering werd direct een tegoedbon aangeboden voor het tst aangezien dit sinterklaaskado was !!
gister het toestel al toch gekregen en hij was zelfs ingepakt in Sinterklaaspapier. Conclusie: goede aanbieding, snelle reactie goed advies en zeer snelle levering. Heb de afgelopen jaren bij meerdere shops besteld, maar dit is echt de beste !!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door DRPostma op 30/11/2006 om 22:37 uur
Eind september jl. een Orange-abonnement besteld, voor twee jaar. De bestelling werd snel en correct geleverd, steeds voorafgegaan door een mailberichtje. Eénmaal even telefonisch contact gehad, de telefoon werd snel beantwoord. De schriftelijke informatie was to-the-point en volledig. Minpuntje is het wat knullige taalgebruik in de informatie over het nieuwe abonnement, vandaar een kleine afwaardering op support. Simshop heeft kennelijk geprobeerd om de info persoonlijk te maken maar heeft daarbij nogal slordig geknipt en geplakt.
Simshop verzorgt de aanvraag voor nummerbehoud, dat doen ze goed en het is gemakkelijk. Wel zelf in de gaten houden of je oude provider dit bevestigt! Uitbetaling van de cashback is netjes binnen de acht weken gedaan, zonder dat ik heb moeten helpen herinneren.
Review over de twee abonnementen die ik later nog heb besteld volgt.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door henkbilderbeek op 30/11/2006 om 19:01 uur
inmiddels alweer vierde abo bij simshop.nl.
zoals altijd alles prima in orde. keurig op de hoogte gehouden , cashback keurig betaald.
kortom: TOP
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Greune op 28/11/2006 om 16:19 uur
Afhandeling: binnen 2dagen bestelling ontvangen. Bij iedere stap keurig een mailtje zodat je altijd op de hoogte blijft. Bestelling is ook goed te volgen via website.
Aftersales: geen problemen ondervonden.
Bereikbaarheid: door de goede communicatie van simshop uit geen verder contact hoeven te hebben.
Uitbetaling cashback: keurig op tijd (binnen de termijn zelfs) en netjes aangekondigd via email.
Website: duidelijk, niet schreeuwerig, eenvoudig inloggen
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door kukel op 25/11/2006 om 13:31 uur
Wat zal ik zeggen. Na twee dagen is abo ontvangen en geactiveerd. Je wordt keurig up-to-date gehouden en de shop is behoorlijk prijs aantrekkelijk. Kortweg Toppertje. De website is OK. Cashback zal volgen.

Update: Cashback ontvangen 1 week te vroeg. Prima de luxe.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door ikkenietweet op 18/11/2006 om 12:53 uur
Na bij deze shop een abonnement afgesloten te hebben weet ik het nu zeker:NOOIT meer ergens anders.Vanaf het begin werd ik perfect op de hoogte gehouden van de status van mijn bestelling.Aflevering was ook supersnel.Het belangrijkste was natuurlijk de cashback betaling.Deze kwam zelfs nog wat eerder dan beloofd.Vooraf kreeg ik ook nog een e-mail dat het bedrag was overgemaakt.Dit is echt de beste webwinkel waar ik ooit mee te maken heb gehad.Ga zo door.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door sbmroestenberg op 09/11/2006 om 00:13 uur
Zondag 29 oktober heb ik een 2-jarig Orange 25 abonnement besteld, met hierbij een Samsung E500 White telefoon. Op maandag alle formulieren via de post verzonden, om te zorgen dat ik de verzendkosten niet hoefde te betalen en zo snel mogelijk mijn telefoon zou krijgen. Mijn oude telefoon heeft namelijk wat kuren, hij valt regelmatig uit, en was dus hard toe aan vervanging.

Aangezien op donderdag 2 november de status op de website nog steeds stond op "1: wacht op uw contract", heb ik een mail gestuurd om te vragen of ze mijn contract wel hadden ontvangen. Nog geen 5 uur later krijg ik antwoord dat alles goed ontvangen is en dat alles gereed was voor verzending. Twee minuten later kreeg ik een geautomatiseerde mail met hierin een track&trace nummer voor de order, om deze te volgen in het verzendtraject.

3 november kwam de postbode langs, maar helaas was ik op dat moment aan het werk. De volgende dag (zaterdag) was ik wel thuis, zodat ik het pakketje in ontvangst kon nemen. Simshop.nl had in de geautomatiseerde mail duidelijk het verzoek neergezet om te kijken of de verpakking niet geopend is geweest, voor de bestelling in ontvangst te nemen eerst. Dit was niet het geval, dus heb ik de bestelling geaccepteerd. Het doosje was wel erg klein, maar ja, telefoons worden ook steeds kleiner.

Bij het openmaken van de verpakking trof ik enkel een doosje van Orange met hierin de simkaart en wat informatie over mijn abonnement en enkele papieren (een brief, info over Orange abonnement, een factuur met hierop het Orange abonnement en de Samsung telefoon en de "aanvraag mobiele telefonie-particulier" van Orange) aan. Geen Samsung E500 dus. Dit was voor mij een zeer onaangename verrassing. Overigens viel het mij op dat op het formulier "Aanvraag mobiele telefonie - particulier" geen merk en type telefoon is ingevuld en dat het IMEI nummer ook ontbreekt. Ik heb geen idee of dit standaard ingevuld wordt of niet door Simshop.

Zoals in de bijgesloten brief vermeld staat, heb ik gelijk deze onregelmatigheden bij Simshop.nl via e-mail gemeld. Aangezien het weekend was, kreeg ik maandag een mail terug. Hierin stond de volgende tekst:
"Het toestel is samen met de simkaart naar u verstuurd. Vermoedelijk is de verpakking onderweg open gemaakt geweest. Kunt u ons aangeven of de doos opengemaakt is geweest voordat het bij u werd afgeleverd?"
Ik heb gelijk laten weten dat dit niet het geval is geweest en dat naar mijn idee het doosje erg klein was. Niet veel later werd ik opgebeld door iemand van Simshop.nl. Deze meneer wilde weten of de laag plakband aan de onderkant van het doosje dubbel was. Dit was niet het geval. Ook wilde hij weten in wat voor doosje het zat. Hij liet iig weten dat het doosje wat gebruikt is, groot genoeg was voor het doosje van Orange en de verpakking van de telefoon. Hij liet ook weten dat zijn medewerker zeker wist dat hij de telefoon ook ingepakt had en dat hij daarom contact met TNT Post zou opnemen. Dit zou enkele weken kunnen duren. Ik zou zo snel mogelijk weer van hem horen.

Op dit moment (woensdag) heb ik in ieder geval nog niets van hem gehoord en heb ik nog steeds mijn bestelde telefoon niet. Daarom heb ik vandaag nogmaals een mail gestuurd naar Simshop.nl.
Hierin laat ik nogmaals weten dat aan de verpakking niet te zien was dat hiermee geknoeid was. Daarnaast laat ik weten dat ik hierna hun aanwijzingen heb opgevolgd: ik heb zo snel mogelijk contact met ze opgenomen om te laten weten dat de telefoon ontbrak. Ik heb ook gemeld dat het toestel en imei nummer ontbrak op het formulier. Ook heb ik de algemene voorwaarden doorgelezen en hier stond het volgende:
"Eventuele klachten omtrent een door Simshop.nl geleverd product, dienen door de Opdrachtgever terstond aan Simshop.nl schriftelijk en gemotiveerd binnen uiterlijk 30 dagen na aflevering per e-mail, dan wel schriftelijk te worden medegedeeld. In overleg tussen Opdrachtgever en Simshop.nl kan levering van ontbrekende, herstel, vervanging of retourbetaling plaatsvinden."
Hier heb ik dus ook aan voldaan.

Ik ben dus zeer benieuwd hoe Simshop.nl dit gaat oplossen. Zij hebben op dit moment in ieder geval nog niet geleverd wat ik besteld heb. Ik heb in mijn ogen gedaan wat ik kon. Ik hoop natuurlijk dat Simshop.nl zo spoedig mogelijk alsnog de Samsung e500 White naar mij opstuurt.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door klerk op 06/11/2006 om 17:10 uur
Zeer goede service en snelle levering. Een aanrader!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Jonathan op 16/10/2006 om 12:18 uur
Vorige week maandag een Orange abonnement besteld. Alles is zeer spoedig verlopen. Ik had woensdag de simkaart al in huis. Bij de bestelling zat een duidelijke brief met informatie. De website is degelijk en je wordt op de hoogte gehouden van het verloop van de bestelling. Enige minpunt is dat de link op de website naar de algemene voorwaarden van Orange niet werkte.

Uiteindelijk na 8 weken nog geen cashback... Volgende dag een e-mail gestuurd, direct antwoord dat het zou worden overgemaakt. Een paar dagen daarna had ik de cashback op mijn rekening staan.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door z.isik op 13/10/2006 om 21:46 uur
Ik heb 2 jarig Orange 25€ abonnement zonder toestel besteld. Alles prima gegaan. Cashback ook op tijd binnen. Prima zaak.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Titan op 04/10/2006 om 23:14 uur
Ik heb afgelopen maandag een € 30,- abo (12 mnd) van Orange aangevraagd bij Simshop.nl.

De order werd snel verwerkt. Woensdag had ik de simkaart al in huis. Het proces was uitstekend te volgen. Van elke voltooide stap binnen het bedrijf kreeg ik een mailtje en ook was de verzonden brief met simkaart via Track&Trace van TNT Post te volgen. Normaal gesproken doet men dit enkel met pakketjes.

Tijdens het proces (duurde dus maar een dag) werd mijn orderaanvraag even vertraagd door een foutief afgekeurd bankafschrift. Ik belde direct en deze fout werd meteen hersteld. Ik kreeg wederom een mailtje en je kunt ook goed de status van het proces volgen via de site.

De site vind ik heel degelijk, overzichtelijk en duidelijk. Alles is netjes voor je uitgerekend en je weet waar je aan toe bent.

Voor en na mijn aanvraag had ik een paar kleine vraagjes. Ik kon ze via een chat op de site stellen en ze werden meteen duidelijk beantwoord.

De cashback moet ik nog ontvangen: of dat correct en op tijd gebeurd zal ik hier melden.

Eén kleine irritatie: in de uitgebreide informatie die ik bij de simkaart ontving (incl. goede tips trouwens) werd mij ook gevraagd mijn mening te delen op oa. TV.nl. Dit was ik toch al van plan, maar ik vind het toch redelijk arrogant overkomen.

Mijn conclusie: ik heb al bij vele shops abo’s gekocht, maar deze is tot nu toe veruit de beste.

update (5-12-2006): De cashback is zojuist uitbetaald. De cashback is een week te laat. Ik kreeg op de deadline een mailtje dat het overgemaakt was, maar het kwam maar niet. Als reden werd gegeven dat er een technische storing was. Ik ga ervan uit dat dit een incident was.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door eRBee op 18/09/2006 om 12:19 uur
Twee maanden geleden Orange €25 2 jaar geselecteerd en voor Simshop gekozen. Alles ruim naar tevredenheid, incl. uitbetaling. Dus super!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door A2Z op 15/09/2006 om 13:14 uur
zeer correcte afhandeling en status verzorging over de aanvraag. Heb al heel wat ervaringen maar simshop behoort zeker bij de allerbeste - zeer goed. Zou zo weer bestellen.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Jeffrey83 op 14/09/2006 om 17:24 uur
Bestelling gedaan en zeer snel geleverd gekregen. Ook via de website van SimShop was de status duidelijk te volgen.

De cashback was echter na de beloofde 8 weken niet ontvangen en na 9 weken heb ik hierover gebeld, maar telefoon werd niet opgenomen. Toen een mail gestuurd. De volgende dag ontving ik een email dat er een fout was gemaakt en dat de cashback alsnog zal worden uitbetaald.

Vervolgens weer een week later ontving ik de cashback inderdaad op mijn rekening, 2 weken later dan de beloofde 8 weken en pas na het sturen van een email.

Erg jammer van het wat minder soepele verloop van het uitbetalen van de cashback, maar wel goed opgelost.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door robhof op 03/09/2006 om 17:27 uur
Twee maanden geleden via Simshop een verlenging van een Orange 30-abonnement met cashback gedaan. Diverse malen contact gehad i.v.m. vragen van mijn kant. Snel en adequaat antwoord ontvangen. Onlangs, netjes binnen de gestelde termijn, de cashback ontvangen.

Perfect afhandeling, dus een absolute aanrader om hier een bestelling te doen!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door mvzz op 18/08/2006 om 15:20 uur
Donderdag 6 juli een bestelling gesplaatst bij simshop voor een Orange 30 abonnement simkaart met nummerbehoud, met een cashback.
Vrijdag alle formulieren verzonden, maandag 10 juli kreeg ik bericht via de email dat ze alles ontvangen hadden.

Het pakket had ik dinsdag 11/7 in huis, prima! Ondertussen contact gehad met simshop omdat het abonnement meteen ingaat, en ik dacht dat het abonnement inging als je andere abonnement afliep (vanwege nummerportatie). Ik kreeg de volgende dag netjes antwoord op mijn email, en het was de volgende dag omdat ik mijn vraag laat de vorige dag verzonden had.
In de brief bij de simkaart werd ook meteen vermeld wanneer de nummerportatie was.

Al met al een snelle afhandeling; wellicht voor de "niet zo vaak besteller" als ik was het voor de duidelijkheid beter geweest dat ze vermeld hadden dat het abonnement meteen actief is. Nu heb ik dus 3 maanden een dubbel abonnement.

CASHBACK: vandaag 18 aug, nog niet ontvangen, maar er staat officieel 8 weken voor, en er zijn er nu 5 (bijna 6 voorbij). We wachten af....

update 1 sept: nog geen cashback binnen. Ze hebben nog tot 5 sept de tijd.

Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door kiekeboe op 18/08/2006 om 14:15 uur
Ik heb al bij heel wat winkels besteld en veel goede ervaringen gehad. Maar nog nooit zo goed als bij simshop. Iets over de aanbieding op de site was mij niet duidelijk, mailtje 's avonds verstuurd en de volgende ochtend een persoonlijk en deskundig antwoord. Ook de mailtjes die je krijgt over de status van je bestelling vond ik zeer correct. Opvallend vond ik de duidelijke infobrief die bij het pakketje zat met uitleg over wanneer nr-behoud ingaat, dat het huidige nr een tijdelijk nr is. Kreeg zelfs een kopie van het contract. Dat is toch allemaal nét meer dan andere shops die ik ken. Heb er alle vertrouwen in dat tzt de cashback op tijd gaat komen.

18-10-2006:
Kreeg vorige week keurig een mailtje dat de cashback overgemaakt zou worden. Later die dag weer een mailtje dat ze het geld niet over konden maken omdat het banknr niet klopte. Waarschijnlijk een schrijffout, maar keurig dat ze daar contact over opnemen. Snel daarna de hele cashback op mijn rekening. Prima shop.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door kokiakova op 17/08/2006 om 19:57 uur
gisterenmiddag abonnement verlengd en papieren verstuurd. vanmorgen 9 uur bevestiging van ontvangst en 12 uur het akkoord van verlenging.

aanvulling: een mail gekregen dat de cashback werd overgemaakt.
een dag later stond het bijgeschreven. klasse!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door pancake op 17/08/2006 om 12:34 uur
Op 12 augustus een Hi €40 met een SonyEricsson Z520i besteld. Omdat de registratiemail niet binnenkwam heb ik 's maandags gebeld met Simshop (en Tiscali, mijn internetprovider). Op de een of andere manier blijkt Simshop in een blacklist van Tiscali, waardoor mails van hen door Tiscali verwijderd worden. Beetje vaag, maar goed. Na het geven van wat persoonlijke informatie werd telefonisch mijn e-mailadres bij de registratiegegevens gewijzigd.

Vervolgens kwam ik er achter dat het oude abonnement bij T-Mobile niet opgezegd bleek te zijn. Simshop maakte hier geen enkel probleem van. Ik kreeg de keuze tussen een vergelijkbaar aanbod dat later in zou gaan of ik kon mijn bestelling kostenloos annuleren. Uiteindelijk heb ik gekozen voor een annulering van de bestelling. Hier werd absoluut niet moeilijk over gedaan.

Bereikbaarheid per telefoon en mail is perfect. Binnen een paar tellen wordt de hoorn opgenomen en het nieuwe voorstel voor een abonnement lag een uur na het bellen in mijn mailbox.

M.b.t. support heb ik even niets ingevuld. Het abonnement van T-Mobile staat op naam van de vader van mijn stiefdochter en het nieuwe abonnement moest uiteindelijk op naam van de moeder van mijn stiefdochter komen (dus met nummerbehoud). Volgens T-Mobile kostte dit € 25,-, volgens Simshop was dit gratis. Omdat ik het echte antwoord niet weet, geen beoordeling.

Samengevat: Simshop staat in mijn lijstje van betrouwbare internetwinkels en ik zal in de toekomst (mits de aanbiedingen scherp zijn) zonder twijfel opnieuw zaken met hen doen.

Ik kan helaas geen mede
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door wvl op 16/08/2006 om 15:35 uur
Orange 25 abo besteld voor 2 jaar. Vrijdag contract + kopietjes op de bus gedaan en maandag e-mail gekregen dat alles ontvangen was. Je kunt alles volgen via de website. Diezelfde maandag is de sim verstuurd en het pakketje is te volgen via tracktrace.nl. Dinsdag lag het 'pakketje' (dikke bubbeltjes envelop met het doosje met de sim-kaart) in de bus met een grote 'alleen huisadres' sticker, wat ik zelf een erg fijn idee vind!

Kortom : bestelling snel verwerkt, direkt verstuurd en prima aangekomen. Ik vind het ook erg fijn dat je je bestelling kunt volgen via de website!

Als de cashback binnen is (of niet natuurlijk) stuur ik hiervan ook nog een beoordeling in.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door LB's op 04/08/2006 om 17:26 uur
Ik ben tevreden over de afhandeling van simshop.nl. Tijd tussen bestellen (Orange € 25,= 2 jaar) en ontvangen van simkaart is 3 dagen.

26-07-2006 bestelling via site geplaatst.
27-07-2006 telefonisch contact. terug gebeld zoals beloofd. correct te woord gestaan. Benodigde formulieren gefaxt en per post opgestuurd. Status op site "wacht op uw contract"
28-07-2006 op website status "Formulieren ontvangen" "per fax ontvangen"
28-07-2006 mail ontvangen "originele contract is inmiddels ook ontvangen."
28-07-2006 mail met track&trace nummer ontvangen
29-07-2006 simkaart ontvangen per post.

Factuur is overzichtelijk. Tevens wordt er melding op de factuur gemaakt dat de Chashback uiterlijk 8 weken na activatie over wordt gemaakt.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Me Mark op 28/07/2006 om 23:03 uur
Helaas heb ik tot op heden nog niet zulke goede ervaringen met Simshop als de meesten. Ruim twee weken geleden heb ik een SE K810i besteld. Ze zouden deze begin vorige week leveren. Ik ontving niets dus ik mailde ze. Enige tijd later kreeg ik een (overigens vriendelijke) mail terug dat het eind van de vorige week zou worden. Aan het eind van de week weer niets, dus ik weer mailen. Het werd het begin van de week reageerden ze, maar donderdag had ik nog steeds niets ontvangen. Ik heb weer een mail gestuurd, het zou uiterlijk zaterdag worden. Maar vrijdagavond nog steeds geen bestelling verzonden in de orderstatus. Natuurlijk is vertraging vervelend, vervelender vind ik echter dat ik zelf steeds moet mailen als er vertraging is. Netter zou het zijn als ze mij een mailtje zouden sturen. Daarnaast is twee keer een 'uiterlijke' leverdatum genoemd maar die is steeds niet gehaald, zonder mij daarover te berichten. Hopelijk krijgt het verhaal nog een goede afloop!

UPDATE-> En de goede afloop is inderdaad gekomen. Een zeer net mailtje van Simshop met excuses. De leverancier was zijn leveringsbelofte nioet nagekomen. Simshop beloofde de telefoon binnen twee dagen alsnog af te leveren. Ze wilden hem zelfs persoonlijk komen brengen als het te lang duurde. Vandaag dan toch de telefoon, keurig verpakt, ontvangen. De bestelling verliep dan wel niet vlekkeloos; Simshop heeft het netjes opgelost!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door liboroni op 27/07/2006 om 16:52 uur
Prima, snelle service.. Dinsdag contract met alle copieen verstuurd, via de mail op de hoogte gehouden van de voortgang en vandaag sim kaart in huis..
Prima geregeld, als het met de cash back ook zo soepel verloopt dan ga ik zeker nog een keer terug!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door sjeroen op 25/07/2006 om 17:26 uur
Zeer tevreden over de bestel- en afhandelwijze door Simshop.nl.Had orange 2 jaar met cashback besteld. gebeld of geen probleem want ik heb al twee abo orange. Nee zei de dame van simshop en inderdaad 2 dagen na aanvraag binnen met erop alleen huisadres.toen werd ik gierig dus gebeld of ik er nog en bij kan nemen zei de man die ik sprak gewoon proberen .Heb dus weer online een bijbesteld en toelichting dat mijn stukken al bij hun waren in verband met eerdere aanvraag . En dus daarnaa weer na twee dagen netjes weer een pakket thuis. Immiddels ook beide cashbacks binnen .
Naar mijn mening 1 van de betere shops. Zeker vaker in de toekomst zaken mee gaan doen. een aanrader
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Marly op 25/07/2006 om 02:27 uur
Vorige week dinsdag abo + gsm besteld, de daaropvolgende zaterdag alles in huis, goed verzorgd en stevig verpakt. (Had geen haast, heb de benodigde documenten dus gewoon met de post verstuurd en niet gemaild of gefaxt).

Over aftersales kan ik niets zeggen, tot nu toe geen problemen gehad, de simkaart was al geactiveerd en de gsm is prachtig en doet het prima.

Met de bereikbaarheid heb ik eveneens geen ervaring, heb geen behoefte gehad, te gaan bellen, om te vragen, waar mijn bestelling bleef, aangezien ik die na vier dagen al had .
Bovendien werd ik voldoende op de hoogte gehouden, via de online orderstatus en drie mailtjes.
Heb wel gezien, dat deze shop een "gewoon" telefoonnummer heeft en geen duur betaalnummer, prima !

Support : meegestuurde documentatie is duidelijk en overzichtelijk; zeer goed : de tip, het pakket voor aanname goed te inspecteren en het te weigeren, als het eruit ziet, alsof het geopend is geweest.

Cashback : natuurlijk nu nog niet relevant, update volgt t.z.t.

De website wordt door velen als vrij sober ervaren, dat is hij ook, maar ik vind dat geen nadeel, wat nodig is, staat erop en een shop kan, volgens mij, beter imponeren met goede service, dan met een flitsende site.
Bijkomend voordeel : ik kon nu ook op de al wat oudere pc op mijn werk de online orderstatus inzien, dergelijke pc's kunnen "flashy" sites vaak niet goed of zelfs helemaal niet weergeven.

Samenvattend : snelle en correcte afhandeling, die eigenlijk vanzelfsprekend zou moeten zijn, maar we weten allemaal, dat dit helaas niet bij alle shops het geval is. Dit was mijn eerste bestelling bij Simshop.nl, maar zal zeker niet de laatste zijn !

* * * Update 15.09. * * *
Mailtje ontvangen, dat opdracht was gegeven aan de bank, om de cashback naar mijn rekening over te maken, precies acht weken na activeren van het abonnement.
Mooi op tijd dus en ook prettig, dat ze het even laten weten.
Cashback staat inmiddels op mijn rekening, waarmee deze bestelling nu helemaal perfect afgehandeld is.

Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door vanthiel op 21/07/2006 om 14:16 uur
Onlangs mijn 2e ervaring met Simshop vanwege een nieuw abonnement. Wederom voortreffelijk afgewerkt. Had vanwege nummerbehoud even moeilijkheden met oude provider Debitel. Maar ook dat is keurig opgelost. De "zeer goed" kwalificatie is wat mij betreft nog steeds helemaal waar
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door sphere op 19/07/2006 om 15:13 uur
Ik heb een Orange 25 abonnement met cashback besteld bij simshop.nl, op basis van de reviews. Er was een andere shop die iets goedkoper was, maar ik had geen zin in gezeur.

Op donderdag besteld, vrijdag scans verstuurd via email van bankpas (2x), rijbewijs en loonstrook, want mijn giroafschrift was met het oud papier mee.

Getekend contract per post de deur uit op zaterdag, en deze werd dinsdag ontvangen/behandeld. Dezelfde dag werd de bestelling voltooid en het pakketje op de post gedaan. Vandaag (woendag) de envelop in huis, met daar een sticker op "Alleen huisadres." Een ontzettend pluspunt, want anders geeft de TPG bezorger in mijn regio het rustig bij de buren af!

Website bevat alle informatie, in een no-nonsense stijl, lekker overzichtelijk. Aftersales niet nodig gehad.

Nu nog even wachten op de cashback. Volgens de website van simshop.nl duurt dit 8 weken. Mijn contact liep via DJ en later AM, per mail correct en snel te woord gestaan. Dat mag ook wel eens gezegd worden

*** UPDATE ***
De cashback is overgemaakt op 14-09-2006. Van te voren een mailtje ontvangen, echt helemaal af.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door bill op 18/07/2006 om 08:34 uur
Woensdag 12 juli orange 25 voor 2 jaar bestelt en Zaterdag 15 juli de sim in de bus. Nette brief en uitleg erbij, kortom zeer tevreden tot nu toe. Simshop heeft tevens voor mij nummerbehoud aangevraagd, in het verleden moest ik dit bij een andere shop zelf doen.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Jasper84 op 13/07/2006 om 17:28 uur
Heb op dinsdagochtend een bestelling geplaatst voor telefoon plus hi abonnement. Daarbij telefonisch contact opgenomen, aangezien een snelle levering wegens vakantie belangrijk was, met de vraag of ik mijn contractdocumenten ook kon faxen voor een snellere afhandeling. Dit kon indien ik de documenten ook per post na zou sturen. Dit heb ik toen direct gedaan en de documenten waren goed ontvangen, bleek uit een tweede telefoontje.
Het is inmiddels donderdagavond en de status van de bestelling staat nog steeds op "wacht op contract". Als (ik geef toe, een veeleisende) klant vind ik dit op basis van vele eerdere bestellingen via internet wel wat lang duren.

Telefonisch en via de chat-helpdesk is deze zaak overigens prima bereikbaar; vandaar alvast de "Zeer goed" waardering bij bereikbaarheid.

*** Update ***
Het is nu vrijdagochtend en mijn contractpapieren zijn verwerkt. De orderstatus staat nu op "wacht op toestel". Ben benieuwd hoelang dit gaat duren en of ik voor vrijdag as. mijn toestel in huis heb.

*** Update ***
Diezelfde vrijdag van de vorige update is het toestel nog verzonden. Zaterdag is het pakket voor het eerst bij mij thuis aangeboden.

Eindoordeel:
Afhandeling van de bestelling was goed, net niet zeer goed omdat het van dinsdagochtend tot vrijdagmiddag duurde totdat mijn contractpapieren verwerkt waren. Alles is soepel verlopen

Bereikbaarheid zeer goed, via telefoon en website chat bereikbaar en je wordt prima te woord gestaan.

Website is goed, geen zeer goed omdat er geen voorraadinformatie aanwezig lijkt te zijn. Levertijden worden niet duidelijk weergegeven. Verder werkt allles soepel, simpel en snel.

Uitbetaling cashback zal nog blijken.

*Update*
Cashback keurig ontvangen, kreeg ook nog een mailtje dat het bedrag overgemaakt was.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door TweakersOnly op 12/07/2006 om 13:33 uur
Vorige week twee keer een Orange abonnement afgesloten. Eerste abonnement donderdag per fax aangevraag, vrijdag acceptatiebevestiging en zaterdag papieren binnen. Klasse!

Aangezien Orange aanbiedingen aantrekkelijk was, heb ik vrijdag een tweede abonnement aangevraagd voor mijn broer. Via de wesbsite contact gezocht met klantenservice, die nog vrijdag het tweede abonnement zouden aanvragen. Medewerker gaf al aan, dat het abonnement waarschijnlijk geweigerd zou worden, omdat Orange een tweede abonnement op dezelfde dag normaliter weigert.

Abonnement werd inderdaad geweigerd, via mail werd aangegeven dat het abonnement maandagmorgen alsnog zou worden aangevraagd. Dit is inderdaad gebeurd en de simkaart + papieren voor het tweede abonnement heb ik inmiddels in huis.

UPDATE: Eerste cashback is vandaag precies na 8 weken uitbetaald. Tweede cashback moet uiterlijk dinsdag aanstaande (5-9) binnen zijn. Vooralsnog perfect.

UPDATE: Tweede cashback is zoals beloofd op dinsdag 5-9 uitbetaald. 's Avonds om 18:45 uur een mailtje ontvangen, waarin cashback werd aangekondigd. Om 20:00 uur stond het geld al op mijn rekening.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Studentje op 22/06/2006 om 02:13 uur
Goede webshop die zeer snel de bestelling afhandelt. Zondag besteld en woensdag het abonnement geleverd. Bestelling via 'TPG Track & Trace' te volgen. Voorts ook uitgebreide informatie over aftersales in een brief bij de bestelling.
Voor mij de 3e bestelling; prima ervaringen!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Pinokkio op 17/06/2006 om 21:09 uur
Eind januari heb ik gebruik gemaakt van een aanbieding van deze shop. Het door mij bestelde toestel bleek niet op voorraad en moeilijk leverbaar. Hier werd niet geheimzinnig over gedaan maar open over gecommuniceerd. Aan mij werd de keus gelaten wat te doen: wachten, ander toestel of annuleren. Ik koos in eerste instantie voor wachten. Later heb ik dit gewijzigd en heb ik gekozen voor een ander toestel, waardoor de cashback lager zou worden. Ik heb zelf een (redelijk) cashbackbedrag voorgesteld, de shop heeft dit zonder morren overgenomen. Toestel snel geleverd, abonnement goed geactiveerd. Klein probleempje met Orange met de eerste faktuur, bemiddeling door de shop heeft dit voor een groot deel opgelost. Cashback ruim binnen de termijn gestort.

Gewoon een goeie shop (met zo nu en dan erg strakke aanbiedingen die niet altijd direct op TV staan), zo zouden er meer moeten zijn.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door MwPinokkio op 17/06/2006 om 17:19 uur
Op 29 april een "Koninklijk Bellen" abonnement aangevraagd en binnen de gestelde termijn het contract ingestuurd. Vanwege nummerbehoud per medio juni simkaart en dergelijke pas laat ontvangen, maar ruim op tijd voor de portering. Op de website en via de email is de status van de bestelling goed te volgen. De shop is goed bereikbaar per email en telefoon en het personeel is altijd voorkomend en vriendelijk. Website is overzichtelijk en over bijvoorbeeld verzendkosten is men heel duidelijk. Persoonlijk ervaar ik de site als aan de trage kant, maar dat kan natuurlijk ook aan mij liggen.

Cashback wordt binnen 8 weken verwacht, gezien ervaringen van anderen heb ik er alle vertrouwen in dat dit heus wel goed komt.

Al met al een aanrader!

/edit: cashback is ruim op tijd gestort, topshop!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Ronaldo66 op 14/06/2006 om 23:06 uur
Net voor de pinksterdagen had Simshop een mooie aanbieding 1 jaar Debitel KPN (€ 25,00) met Samsung E900 voor 42,00. Bestelling online geplaatst, keurig bevestiging gekregen, met daarin de tip om snel contract terug te sturen aangezien de actie 1 dag later zou eindigen. Hierop telefonisch contact opgenomen met Simshop, prima te woord gestaan, benodigde spullen (contract / kopie bankpas / kopie ID) alvast per fax verstuurd zodat Simshop bestelling reeds in gang kon zetten. Status van order prima te volgens via de site en via email, wordt goed en snel bijgewerkt. Toestel & SIM binnen 3 werkdagen binnen. Vooraf was ik wat huiverig om via een webshop bestelling te doen, maar Simshop heeft mij bewezen dat dit gevoel absoluut onterecht was. Wellicht nog een tip : verander de naam van Simshop in Topshop !
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door WilcoB op 02/06/2006 om 11:06 uur
Zaterdagavond een samsung D600 met debitel KPN besteld. Zondagavond de spullen op de post gedaan en dinsdag was alles binnen bij simshop. Zaterdagavond nog een mailtje gestuurd omdat ik een foutje had gemaakt met bestellen. Die werd netjes maandagochtend beantwoord dus binnen een paar werkuur.
Simshop had nummerportering, de afhandeling en de verzending in één dag afgehandeld. Erg netjes dus.
Woensdag werd ik gebeld omdat ik het pakketje niet kon tracen. Een medewerker had het pakketje getraceerd en het zou vrijdag (ivm hemelvaartsdag) worden bezorgd. Slecht van de TPG maar erg netjes van simshop.
Enige probleem is de FAQ op de site van simshop. Die werkt alleen met IE. Ook klopt het niet helemaal vanuit usability om een vakje aan te vinken om een antwoord te krijgen op een vraag.
Al met al erg netjes en vooral snel afgehandeld!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door bertV op 30/05/2006 om 22:02 uur
Ik had in Februari een gratis abo besteld. Cashback was 236,50 euro (kan er een euro naast zitten). Tevens een Telfort 200 besteld in mei met een cashback van 256 euro.

Afhandeling bestellingen: Zeer goed, alles binnen een week in huis (beide bestellingen).
After sales: Zeer goed, het abo was voor mijn moeder, zij dacht dat zij geen cashback had ontvangen. Hierop een mail gestuurd naar Simshop en met één dag antwoord. Bleek dat zij wel al uitgekeerd hadden. (foutje van mijn moeder)
Bereikbaarheid: Zeer goed, telefonisch goed te bereiken en via de mail altijd met één werkdag respons.
Support: Zeer goed, was probleem met nummerbehoud van de Telfort 200, hierop Simshop aangesproken en zij adviseerde mij om de klantenservice te bellen. Dit advies opgevolgd en door een fout van Telfort was dit nog niet gebeurt.
Uitbetaling Cashback: Het gratis abo is reeds uitbetaald en de Telfort 200 moet nog worden uitgekeerd (over een week of 5 gaat dit gebeuren)
Website: Zeer goed, het is een nieuwe website, was wel even wennen maar deze site is ook duidelijk en overzichtelijk.

Kortom het is een genot om zaken te doen met deze shop.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Tosbaga op 18/05/2006 om 12:39 uur
*Update
ik ben vanmiddag benaderd door simshop en we schijnen langselkaar heen te hebben gecommuniceerd. Alles is opgelost en de simkaart bleek al klaar te liggen. Toch nog goed gekomen, toppie...

Ik heb meegedaan aan de koniklijk bellen actie met 100min voor 60ct/maand

ik heb 2 weken daarna via de online klantenservice gevraagd wat de status want het duurde zo lang. Ik kreeg kort antwoord dat het druk was. Lekker vaag dus...

Afgelopen week nog maar eens ingelogd bij de online klantenservice, deze keer werd mij verteld dat het druk was en dat de simkaarten op waren, deze zouden deze vrijdag binnen komen. Hij zei dat de orders eind deze week verwerkt gingen worden. Dus ik gezegd dat ik niet wilde anuleren maar toch daarop wilde w8en.

Kijk ik gister online naar de status van mijn order staat er geannuleerd bij, nou lekker dus...

Ik heb hierna geen contact meer gehad en ik heb ook geen mailtje gehad ter bevestiging van de annuleirng ofzo, beetje vreemde gang van zaken...
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Reactie gepost door simshop.nl op 18/05/2006 om 13.44 uur
Heeft u al contact met ons opgenomen om te vragen of er misschien een foute orderstatus aan uw bestelling is gekoppeld???

Gepost door Freeky op 15/05/2006 om 09:01 uur
Via telecomvergelijker.nl kwam ik terecht bij simshop.nl.
Het was een perfecte aanbieding en de besteling werd snel geleverd.
Ik moet alleen nog op de cb wachten maar zodra die binnen is zal ik dit hier vermelden.....

Simshop bedankt!


Groetjes,


Freek
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door koala op 12/05/2006 om 12:58 uur
Heb in maart orange 32,50 abonnement met cashback afgesloten. Levering was zeer prompt en de simkaart lag met een duidelijk gespecificeerde nota binnen 3 a 4 dagen op de deurmat. Op de nota stond netjes vermeld op welke datum de CB uiterlijk gestort zou zijn op mijn rekening. Dit hebben ze slechts op 2 dagen na niet gehaald, dus petje af.. Wel eens slechter bij andere shops meegemaakt. Ga zo door!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door noot2007 op 09/05/2006 om 17:31 uur
ik had mn contract zaterdag opgestuurd en volgens simshop.nl was het pas maandag n week later ontvangen-> wel verzendkosten betalen a € 12,- . Dit stelde me toch wel teleur. nog n mailtje gestuurd of het al was ontvangen maar daar heb ik nu nog steeds geen reactie op gekregen. (3 weken later) Toen was alles pas vrijdag in huis. Al met al dus 2 weken geduurd. Verder was de afhandeling ook matig omdat er geen info over de korting van het abo werd gegeven.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Reactie gepost door simshop.nl op 09/05/2006 om 18.41 uur
Beste heer,

Wat bedoelt u precies met de opmerking dat de afhandeling van uw bestelling slecht is?
De belofte dat u geen verzendkosten betaalt als wij uw formulieren binnen 5 werkdagen ontvangen, maken wij altijd waar.
Bij uw bestelling heeft u op schrift een bevestiging ontvangen van uw korting op uw abonnement. Indien u deze niet heeft ontvangen kunt contact met ons opnemen. Onderstaand het verloop van uw bestelling inclusief de afhandeling van nummerbehoud. Zoals u zelf kunt vaststellen hebben wij binnen drie dagen alles voor u afgehandeld. Daar zijn wij trots op!

Wacht op uw contract Frontoffice 22-04-06 / 13:28:06
Formulieren ontvangen Frontoffice 01-05-06 / 10:56:25
Aanvraag nummerbehoud ingediend Frontoffice 01-05-06 / 15:14:56
Bestelling wordt verstuurd Frontoffice 04-05-06 / 12:24:12
Nummerbehoud goedgekeurd Frontoffice 04-05-06 / 12:24:25
Bestelling wordt verstuurd Frontoffice 04-05-06 / 17:27:22
Bestelling is verstuurd Frontoffice 04-05-06 / 17:28:07



Gepost door b.vd.broek op 30/04/2006 om 21:56 uur
Dinsdag 25 april telfort 200+100 bestelt (abonnement zonder toestel) met de mail. Volgende dag al een mailtje ontvangen dat alles was ontvangen. dezelfde dag ook nog bevestiging ontvangen via de mail dat nummerbehoud was aangevraagd. Vrijdag 28 april simkaart al in huis. Prima en snelle afhandeling. Hopelijk verloopt aanvraag nummerbehoud verder ook correct, en wordt de cashback op tijd uitbetaald. Ik heb er alle vertrouwen in. Zodra dit geregeld is laat ik het wel weten
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door bombase op 19/03/2006 om 17:27 uur
Dinsdag 14 maart 2006 14:01 een bestelling gemaild 1 x Debitel KPN € 35 Sim-Only incl.250 belminuten pm (1 jaar) voor € 9,95 pm en tevens de benodigde kopieën opgestuurd met de post. Op woensdag 15 maart 2006 11:19 uur kreeg ik een mail dat de formulieren binnen waren.Op woensdag 15 maart om 13:07 uur kreeg ik een mail dat het abonnement vanaf heden geactiveerd is en wat mijn nieuwe 06 nummer is en dat de bestelling verstuurd wordt.Op woensdag 15 maart om 18.00 uur kreeg ik een mail dat de bestelling verstuurd was. Op donderdag 16 maart was alles binnen. Dit werkt gewoon!!! super, snel, duidelijk en je blijft van iedere stap op de hoogte. SimShop.nl is TOP!!!ga zo door.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Barney007 op 05/03/2006 om 20:56 uur
Simshop had in januari 2006 een opruimactie: Nokia 6600 met een KPN flexibel abonnement voor gemiddeld 5 euro per maand. Orderverwerking ging prima, snelheid van leveren liet wat op zich wachten, maar dat lag aan de goedkeuring door KPN. Leveringsstatus keurig te volgen via internet. Goed bereikbaar en vriendelijk te woord gestaan. Chapeau. Nu nog even afwachten of de cash back wordt uitgekeerd, maar tot dusver heb ik daar vertrouwen in.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Jellebel op 26/02/2006 om 23:16 uur
Zondag een simonly besteld. Maandag formulieren op de post. Zaterdag alles is huis. Netjes dus maar niet overdreven snel.
Bereikbaarheid voldoende want op mijn e-mail over de status van de bestelling werd geen antwoord gegeven. De status van mijn order op de site werd echter wel aangepast dus er volgde wel reactie maar indirect.
De website is prima. Alle informatie is er te vinden en orderstatus is makkelijk te volgen. Het mag wel iets overzichtelijker.
Cashback zal ik later invullen maar gezien de reacties tot zover verwacht ik geen problemen.

Edit: Cashback vandaag dd. 31 maart ontvangen terwijl hij pas uiterlijk op 22 april a.s. uitbetaald zou moeten worden. Zoiets heb ik in de afgelopen jaren nog niet meegemaakt, meestal wel op tijd maar ruim drie weken te vroeg is echt nog niet voorgekomen. In een woord klasse!!!!!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door wezeperNL op 26/02/2006 om 15:23 uur
debitel vodafone 22.50 besteld met samsung E770

dinsdag op de post. volgende dag bevestiging ontvangst via email.
vrijdag alle spullen in huis en alles netjes verzorgd.(zelfs een paar koekjes erbij )
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door DeBruin op 22/02/2006 om 20:44 uur
Na ondertekenen en versturen van het contract heb ik binnen een paar dagen al de goederen ontvangen. Duidelijke uitleg in het ontvangen pakket en netjes verpakt.

Via de mail en website kreeg ik transparante status informatie over o.a. de processen offerte - koop - afronding (bijvoorbeeld: dat het pakket verstuurd is door simshop)
Telefonisch contact gehad via een lokaal telefoonummer. Mijn vragen zijn direct, adequaat en duidelijk beantwoord (principe: one call does it all). Contact kan je ook krijgen via www.simshop.nl online chat support. Jammer genoeg heb ik tijdens werkdagen nog nooit medewerkers van simshop online gezien :p

Prima winkel, volgende order is al ingediend.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door rodero op 22/02/2006 om 08:22 uur
Hier wederom een leuke aanbieding besteld + toestel en is allemaal snel aanfgesloten, verstuurt en aangekomen.
De website vind ik wel wat rommelig en soms onduidelijk maar wel ok
Verder waren ze zeer goed te bereiken, al wat de telefoon veel beter als de email maar die lees je niet elke minuut maar toch... en de cashback zal ik netjes op wachten maar zoals ik de ervaringen hier verder lees zal dit geen enkele problemen op leveren.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door basarcher op 17/02/2006 om 11:20 uur
Ik heb in december 2005 twee bestellingen geplaatst (Zeer goede Orange aktie icm cashback + mobiel). Zeer tevreden over de bestel- en afhandelwijze door Simshop.nl. Gemaakte afspraken (bijv. levering van bestelling, nakomen terugbelafspraak, datum van cashback) worden door medewerkers Simshop nagekomen zoals afgesproken.
Er wordt door medewerkers van Simshop duidelijk en vriendelijk gecommuniceerd zowel per e-mail als per telefoon. Hoewel de betreffende aktie op de site niet geheel duidelijk was weergegeven: is deze telefonisch en later per toegestuurde e-mail duidelijk toegelicht.

Zeer goede ervaring: echte aanrader!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door DJ Sjammie op 13/02/2006 om 23:56 uur
Ik heb bij Simshop eind december een Nokia 2600 i.c.m. een Orange Free €32,50 abonnement met cashback besteld. Enkele dagen kreeg ik echter een mailtje dat mijn aanvraag door Orange zou zijn afgewezen.
Echter 1 maand later kreeg ik ineens een rekening van Orange voor een Free €32,50 abonnement wat ik nooit heb ontvangen.
Ik heb gemaild naar Simshop en kreeg al heel snel reactie dat er de klantenacceptatie bij Orange inderdaad niet altijd even lekker liep en dat de volgende dag alsnog de simkaart en telefoon verzonden zouden worden. Wel werd ik gevraagd om nog even terug te bellen omdat Simshop nog het één en ander zou uitzoeken. Toen ik hierover belde werd de telefoon ook erg snel opgenomen en werd er verteld dat de 1e maal dat ze mijn aanvraag naar Orange hadden gestuurd er geen reactie was gekomen (bevestiging van aansluiting) en dat ze bij de 2e maal een afwijzing kregen waardoor het verkeerd was gegaan.
De volgende dag het toestel en simkaart zoals al beloofd alsnog ontvangen.
Mijn complimenten voor Simshop dat ze ondanks hetgene wat er mis ging toch alles heel snel hebben opgelost!

Update: vandaag (donderdag 23 februari) heb ik de casback ontvangen dus drie dagen te laat maar dat zal er waarschijnlijk ook wel mee te maken hebben dat door de verwarring met de afwijzing alles pas later kon worden opgestuurd. Daarom daar toch gewoon een "Zeer goed" voor!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door tuimie op 10/02/2006 om 13:57 uur
Alles volgens afspraak afgehandeld en ook de cashback op de afgesproken datum ontvangen.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door mireya75 op 08/02/2006 om 19:58 uur
Complimenten voor Simshop!
Pas geleden gratis Orange abonnement besteld met gratis Nokia 1600. Keurig netjes geregeld, enkele malen gebeld om te vragen of documenten goed ontvangen waren etc. en werd steeds direct en heel erg vriendelijk te woord gestaan. Werd goed per mail op de hoogte gehouden van statuswijzigingen en telefoon met alle papieren inclusief creditfactuur etc. in perfecte staat ontvangen.
Er was alleen iets fout gegaan met de kleur van het toestel; ik had dit niet bij mijn bestelling aangegeven maar later gebeld om te zeggen dat ik graag een witte wilde hebben. Dit was blijkbaar niet helemaal goed doorgekomen dus ik kreeg een zwarte. Gebeld, geen probleem kon toestel terugsturen, verzendkosten worden bij cashback opgeteld en nieuw wit toestel zou besteld worden.
Vanmiddag werd ik gebeld door Simshop om te zeggen dat de telefoon niet leverbaar was in wit, dit verbaasde me omdat dat op de Nokia site wel vermeld is, maar ja zou natuurlijk kunnen dat die is uitverkocht ofzo. Gezegd dat ik wit echt het mooiste vind maar als die er niet is, niks aan te doen dan maar een grijze. En nu gaan ze opnieuw proberen een witte te bestellen! To be updated...

** Edit 28 maart **
Zojuist keurig op tijd en (dus) zonder gezeur de cashback ontvangen! Simshop rules!!

Intussen tevens nog een probleempje met Orange gehad; in plaats van 2 gratis maanden kreeg ik er maar 1. Gebeld naar Orange, verwezen mij door naar de dealer, dit slaat natuurlijk nergens op maar toch maar even met Simshop gebeld. Werd opnieuw zeer vriendelijk te woord gestaan, het bleek te maken te hebben met een met terugwerkende kracht gewijzigde actie van Orange maar ze zouden er achteraan gaan voor me. En enkele dagen later kreeg ik een e-mail van Simshop met het bericht dat ik, als alles goed gaat, volgende maand alsnog een gratis bundel krijg van Orange. Opnieuw uitstekende service dus.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door spargo op 02/02/2006 om 09:40 uur
Gebruik gemaakt van de aanbieding toestel + senseo + abo van jan/feb.
Binnen een week had ik alles in huis. behalve de senseo, maar ze hebben netjes aangegeven dat die nog 3wkn op zich laat wachten.
Een paar keer met simshop gebeld en NOOIT in de wacht gestaan en altijd perfect geholpen. Geen mailcontact met ze gehad, behalve natuurlijk de standaardmailtjes die ze heel netjes sturen om je op de hoogt te houden van de veranderingen in je bestelling.
Website ziet er zeer goed uit en de persoonlijke inlog-optie maakt het helemaal af.

Ik heb er alle vertrouwen in dat de Cashback en Senseo binnen de aangegevn tijd overgemaakt gaat worden.

Waren alle shops maar als Simshop.

Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door helmersk op 30/01/2006 om 09:03 uur
Twee abonnementen besteld. Telefonische heb ik enige toelichting gevraagd, waarop direct netjes een antwoord werd gegeven. Na ontvangst van mijn contracten door Simshop had ik de boel in één dag in huis.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door rodero op 27/01/2006 om 13:04 uur
Voor mij de 1e keer een bestelling geplaatst, eerst een paar keer gebeld over hoe de aanbieding nu in elkaar zat, heb daarin ook de mededeling gekregen van het hoe en waarom er minder duidelijkheid was vandaar geen mening over de website omdat het gewoon niet kon.

Verders heel snel te woord gestaan aan de telefoon, je wordt perfect op de hoogte gehouden van de bestelling en alles binnen 48 uur geregeld....gewoon TOP, heb wel 1 klein minpuntje kunnen ondekken, dat de sim verstuurt wordt met de pincode 0000 na mijn mening kan dat beter per mail verstuurt worden al was het pakketje wel neutraal en goed verpakt.

De cashback moet ik op wachten, maar verwacht daar totaal geen problemen, je krijgt ook alsnog bij de levering een goede factuur met de uiterste datum over de uitbetaling.

UPDATE:
Vandaag al de CASHBACK binnen en ruim binnen de 8 weken zonder ook maar 1 telefoontje of mailtje er voor hoeven te doen..hulde hulde kunnen een hoop webshops nog wat van leren.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door KMK op 26/01/2006 om 17:06 uur
Een 2-jr KPN mobiel €20 zonder toestel besteld met nummerportering per 1/2/6.
Kontrakt net voor de Kerst gepost en voor oudjaar was alles rond.
Vooraf tel. kontakt gehad over oude kontrakt en nummerbehoud. Werd goed te woord gestaan.
25/1/6 nieuwe Sim ontvangen kontrakt gaat 1/2/6 in.
Nu wachten op de uitbetaling van de cashback.
Heb er alle vertrouwen in. Aan te bevelen shop!

Cashback zou voo 28/3 uitbetaald worden. Vandaag 27/3 op mijn rekening bijgeschreven.
Prima!

Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door vanhoeselh op 19/01/2006 om 18:20 uur
Een 2-jarig KPN abo aangeschaft, snelle reactie en duidelijke informatie.
Cash back uiterlijk 18-01-2006.
Op 18-01-2006 gebeld waar de cashback bleef, reactie van SIMSHOP was dat deze cashback binnenkort wel gestort zou worden.
Ik vind de reactie nogal onverschillig, as SIMSHOP een uiterste datum aangeeft, dien je je daar aan te houden of allerminst duidelijk kunnen maken wat de oorzaak van de vertraging is.

Update, 20-01-2006 Cashback op mijn rekening gestort.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Reactie gepost door simshop.nl op 20/01/2006 om 09.58 uur
Cashback is wel op tijd betaald.
Dat is meneer telefonisch duidelijk gemaakt, helaas 'pakken' bancaire instellingen soms enkele dagen.

Gepost door pascall op 03/01/2006 om 13:52 uur
PSP+telefoon bestelt met een orange abo. Telefoon en abo waren binnen een paar dagen in huis. De PSP hadden ze niet op voorraad en moest dus besteld worden. Dit heeft meer dan 3 maanden geduurd. Ik vind dit het enige minpuntje dat ze mij niet van te voren hebben aangegeven dat die niet op voorraad was en dat de levertijd nogal lang was.
Voor de rest alleen maar dan lof voor deze zaak. Snelle reacties op mail en telefoon. Zag bij de status van mijn bestelling dat ze mij voor de 2e keer rembours kosten wilden berekenen, mailtje erheen, zelfde dag nog opgelost.
Aanrader
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door ciao op 01/01/2006 om 21:25 uur
Op maandag 26 december 2005 heb ik de papieren voor een Orange 32.50 (1 jaar) abonnement op de post gedaan.
Op woensdag kreeg ik een mailtje dat de papieren ontvangen waren.
Vrijdagochtend 30-12 kreeg ik echter een mail en een telefoontje dat ik nog snel een extra bewijsstuk moest faxen om de aanvraag bij Orange in te kunnen dienen. (de actie duurde namelijk maar t/m vrijdag)
Deze heb ik dan ook gemaild en op zaterdagochtend kreeg ik per mail te horen dat de aanvraag was goedgekeurd en dat maandag de bestelling verder afgehandeld zal worden.
Hoop dus dat de simkaart dinsdag bij de post zit

Het contact met Simshop is prima verlopen. Heb altijd dezelfde dag duidelijke antwoorden op mijn mailtjes gekregen, soms zelfs binnen een half uur.


Edit: zojuist op dinsdag 3 januari de simkaart ontvangen
Nu alleen nog wachten op de cb.

Edit: Vandaag op tijd de cb ontvangen. Dus alles goed geregeld door de shop
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door puntjepuntje op 30/12/2005 om 17:44 uur
Eerst gebeld omdat ik hoogte van de cashback niet goed op de Simshop site kon vinden. Op aanraden een mailtje met vraag gestuurd, werd direct beantwoord met de juiste links naar de info op de site.
27/12/2005 bestelling via internet geplaatst: Orange sim only 32,50 (1 jr) met cashback 290
28/12/2005 formulieren aan Simshop gestuurd
29/12/2005 op Simshop.nl te zien dat formulieren zijn ontvangen en dat bestelling wordt verstuurd. Uitbetaling wordt uiterlijk 27-02-2006 gedaan zeggen ze. Ook nummerbehoudaanvraag is ingediend.
30/12/2005 pakketje aangekomen: snel dus!
Goede afhandeling cashback moet ik nog afwachten, nummerbehoud ook.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door tomtom57 op 29/12/2005 om 18:01 uur
hoi luitjes, ik ben zoals te zien zeer te spreken over deze zaak heb me alleen over de c.b niet uitgelaten daar dit nog moet gebeuren maar als dan vermeld ik het ook nog.
had 2x `n orange 32,50 besteld en kreeg binnen `n week een abo met mededeling dat orange ander had geweigerd.
ff gebeld nadat ik op orange site geen duidelijkheid hiervoor vond, maar bij orange stuurde de telefoniste me terug, terwijl zei het abo weigerden.
toen weer simshop aan de lijn en ze zouden nog een keer proberen of ik ik `n 2de abo kon krijgen, zelfde dag nog voicemail bericht dat `t er nu wel door was, nu nog ff afwachten of ik `t ook binnen krijg.
maar tot nu toe toppie, en petje af voor de medewerkers bij simshop.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door lorrelau op 27/12/2005 om 20:06 uur
Mijn telefoon kwam mooi op tijd binnen. Niks over te klagen. Helaas ging deze na 4 dagen kapot en heb ik gemaild dat ik hem terug wou sturen. Na een paar dagen kreeg ik een telefoontje dat ik nog wat dingen moest proberen om te kijken of hij het dan toch deed. Uiteindelijk deed hij het niet dus heb ik hem opgestuurd. Ik kreeg geen bevestiging dat zij hem ontvangen hadden, dat vind ik niet erg handig want voor het zelfde geld is hij kwijtgeraakt in de post. Ik hoorde meer dan 2 weken niks: ik belde, hij zat in reparatie en ik kon geen nieuwe krijgen(dezelfde) wel een andere maar die wilde ik niet. Dan nog maar wachten...hoorde maar niks...weer 2 weken later ging ik nog eens bellen: nog steeds niks. Uiteindelijk werd hij na meer dan een maand opeens bezorgd. Hij doet het verder goed, maar ik vind dat ik erg slecht op de hoogte ben gehouden, ik moest er zelf achteraan, dat vind ik geen stijl. Bovendien vind ik het niet netjes dat zij geen antwoord hebben gegeven op mijn verzoek dat zij de verzendkosten van het terugsturen zouden betalen. Het was tenslotte buiten mijn schuld dat mijn telefoon kapot was gegaan.
Later bleek dat zij mijn abonnement te vroeg hadden overgezet, waardoor ik meer geld kwijt was (door andere tarieven) omdat ik hier niet van op de hoogte was. Ik heb wederom gebeld en ze zouden er naar kijken of ze er wat aan konden doen en mij de volgende dag terugbellen, maar ik heb niets meer gehoord.
Conclusie: ik ben ontevreden over deze dealer wat betreft de aftersales. Je moet er constant zelf achteraan en dat vind ik geen goede service.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door kokiakova op 26/12/2005 om 00:04 uur
binnen twee werkdagen mijn orange sim ontvangen.
bij mijn vraag (of ik alles digitaal kon opsturen) kreeg ik binnen uur reactie.
ik heb gekregen wat ze toegezegd hebben op de site dus een dikke duim voor simshop.nl
ik heb geen aftersales nodig gehad dus ook geen beoordeling.
cashback moet ik ook nog even afwachten maar ik heb goede hoop!
goed nieuws. ik kreeg een mail dat de cashback werd overgemaakt en de volgende dag stond het bijgeschreven. dit allemaal binnen aangegeven tijd. dikke duim voor simshop!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door coolhenkie op 22/12/2005 om 00:53 uur
Supersnelle afhandeling van vragen en de bestelling. Binnen 3 dagen na ontvangst van het contract had ik de spullen al binnen per post !

Superservice....alleen nog even wachten op de cashback.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door frank007 op 04/12/2005 om 09:46 uur
De eerste keer bij SIMshop.nl en gelijk een prima indruk gekregen. Onmidellijk iemand aan de lijn, alles prima te tracen via internet. Heldere info over cashback en toestel. Enige aandachtspuntje wat mij betreft is dat de website niet alles goed lijkt te verwerken (althans voor mij als MAC-gebruiker), maar dat wordt na een mailwisseling onmiddellijk weer gecompenseerd door een email met alle benodigde, voor mij niet te downloaden documenten. En ook de cashback gaat perfect. Zelfs een mailtje dat het geld er aan zit te komen. TOPKLASSE!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door spambam op 02/12/2005 om 21:12 uur
Keurig verpakt, na bestelling op de site te zien dat formulieren zijn ontvangen. Ook netjes mailtje dat men gaat verzenden, en erna eentje met trackingnummer. Terugbetaling komt later vast wel goed.

Kan niet anders concluderen dat dit een winkel is die gewoon doet wat ie belooft. Een aanrader na eerdere ervaringen met de bekende 'grote' namen. Telefonisch al snel contact en netjes aangesproken. Orange-actie was even nalezen hoe&wat het geregeld werd, en gratis verzenden is ook een dikke plus.

/edit: cashback EXACT op gestelde datum overgemaakt; doordat de giro 2 dagen langer duurt 2 dagen erna binnen. Dus precies gedaan wat ze beloven!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door eddepetje op 24/11/2005 om 22:16 uur
De site is echt onduidelijk je weet eigelijk niet wat je besteld en wat het kost.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door akosua op 24/11/2005 om 17:59 uur
Bestelling bij deze shop orange met nokia 1101 toestel.
Snelle levering, werden gedurende de afhandeling netjes op de hoogte gehouden.
Levering binnen4 werkdagen.
Bereikbaarheid niet nodig gehad, doordat deze shop je op de hoogte houd.
Is de tweede bestelling bij deze shop, vorige keer cashback op tijd.
Verwacht dat dit nu ook weer zal zijn.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door jsluijs op 17/11/2005 om 07:57 uur
Na mijn bestelling op internet had ik mijn gsm nog dezelfde week in huis. De cashback werd keurig op de beloofde datum op mijn rekening overgemaakt.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door cylam op 12/11/2005 om 17:06 uur
Alleen maar positieve ervaringen. Geen op- of aanmerkingen. Zeer snelle levering, 2 dagen na de bestelling van mijn simcard lag deze al in de bus.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Kaasje op 28/10/2005 om 20:52 uur
Siemens C65 besteld met Debitel Vodafone 17,50 abo. Met nummerportering komende van T-mobile. Maand opzegtermijn lopende T-mobile abo, daarna overgang naar Debitel Vodafone.
Formulieren Debitel van Simshop toegemaild gekregen. Tamelijk onduidelijke formulieren dus via de website van Simshop online info gevraagd. Werkte prima, redelijk heldere antwoorden, formulieren ingevuld en opgestuurd. Vervolgens prima via mails op de hoogte gehouden van de bestelstatus, echt 100 punten.
Mail ontvangen wanneer toestel en Vodafone sim geleverd zouden worden. Week van tevoren mail dat toestel verstuurd was, keurig met trackingnummer van UPS. Toestel bleek achteraf een dag later verstuurd te zijn dan gemaild was, maar daarvoor ongevraagd een keurige excuusmail.
Portering werkte ook prima; slechts 15 min niet bereikbaar geweest, daarna werkte Vodafone en was T-mobile verleden tijd.

Afwachten of cashback zou komen. Gemaild was uitbetaling uiterlijk 24 oktober, dat was 1,5 maand na ingang nieuwe abo. Vandaag 28 oktober cashback op mijn rekening. 4 dagen te laat. Niet helemaal juist, maar nog steeds een hele dikke voldoende.

Zou meteen weer zaken doen met Simshop.

HS
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door RoccoR op 28/10/2005 om 12:55 uur
Ik heb op Vrijdag 21 Oktober een Orange Free 32,50 abbo afgesloten via Simshop.nl in combinatie met een SE w800i. Op woensdag 26 oktober had ik de telefoon met een geactiveerd abbo in de bus liggen. Super snel dus, hiervoor moet je zelf natuurlijk ook wel snel zijn met het invullen van de formulieren.

Het was voor mij de eerste keer dat ik via internet een telefoon kocht, het was zelfs mijn eerste abbo. Maar ik kan niets anders zeggen dan dat het allemaal erg duidelijk is. Ook via de telefoon werd ik direct te woord gestaan door een vrolijke dame

Jammer was dat ik de telefoon besteld heb icm met een gratis pre-paid pakket, de telefoon die ik hierbij wou hebben Moterola V220 bleek achteraf alleen leverbaar in het roze, een pluspunt was dan wel weer dat het met één telefoontje was omgezet naar een andere telefoon.

Ook het tracking gedeelte is erg goed! Ik kon precies zien dat mijn contracten waren ontvange, dat ze het aan de TPG afgegeven hadden en daarna zelfs de status bij de bezorgservice van de TPG. Ik kon nog net niet zien hoe laat hij aanbelde maar kon wel precies alles volgen.

Ik ben erg te spreken over de winkel en ik hoop dat hun support achteraf net zo goed zal zijn als dat het tot dusver is geweest.

Met vriendelijke groet,
Een tevreden klant.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door klompendans op 07/10/2005 om 14:32 uur
Ik heb op maandag een 1-jarige Orange free 32,50 besteld. Op een vraag over mijn persoonlijke gegevens kreeg ik binnen een uur een duidelijk antwoord. Toen ik een half uur daarna zag dat de verkoopprijs voor dit abo sinds mijn bestelling met 5 euro verlaagd was had ik ze gemaild dat het wel leuk zou zijn als ik die korting er ook nog bij zou kunnen krijgen . Na een half uur een (geautomatiseerde) mail terug dat mijn orderbedrag verlaagd was. Erg netjes!
Daarna werd ik via e-mail op de hoogte gehouden van het ontvangen van de formulieren die ik per post had opgestuurd (dinsdag), en de activatie en verzending van de sim (woensdag). Donderdag kwam de postbode om het aangetekend af te leveren. Allemaal erg duidelijk en vlot.

Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door aellen op 02/10/2005 om 12:18 uur
Ik heb een Orange €32,50 abo met nummerbehoud besteld. Omdat er enige onduidelijkheid op de site bestond over de actie, heb ik gemaild en na hun antwoord per mail nog gebeld. Kreeg meteen iemand aan de lijn, die duidelijke antwoorden op mijn vragen gaf.Vervolgens nog een keer gebeld en weer snel iemand aan de lijn en goede antwoorden.
Abo op woensdag besteld. Meteen bevestiging per mail en orderstatus gekregen. Op vrijdag track en tracecode. Niet nodig gehad, omdat hij op zaterdagochtend binnen was.
De datum waarop de cashback uiterlijk uitbetaald wordt, staat aangegeven.Ik laat hierover nog iets horen.Ook nummerbehoud zonder problemen geregeld. Prima shop tot dusver!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door ellie b op 19/09/2005 om 13:46 uur
Binnen 2 dagen de simkaart in huis, geweldig!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Suze op 18/09/2005 om 13:55 uur
Tnt zeer goede ervaringen met de simshop.
Alles snel en correct geregeld. Ook het online volgen van je bestelling is handig (heb geen ervaringen met anderen, weet niet of dit overal zo is)
Wacht nog op de cashback maar neem aan dat dit wel goed komt. Kom hier zeker nog terug om ook dit in te vullen.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Tazzo5 op 13/09/2005 om 15:20 uur
Opnieuw een bestelling bij simshop.nl gedaan op basis van eerdere goede ervaring.

Nu een Orange Free 32,50 voor 24 maanden besteld met cashback voor mijn vrouw. Met nummerbehoud van Debitel.

Simshop.nl heeft zelfs keurig contact opgenomen om de ingangsdatum af te spreken, om zeker te stellen dat nummerportatie op tijd bij Debitel aangevraagd wordt.

Pakket keurig geleverd en geactiveerd. Nu alleen nog de nummerportatie (14-09) afwachten en de cashback.

19-10: Nummerportatie is ook goed gegaan vanaf Debitel en de Cashback ongevraagd en precies op tijd ontvangen!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Marvis op 08/09/2005 om 20:01 uur
Zeer goede afhandeling van de bestelling. Informatie over de bestelling is elke keer correct en duidelijk.
In Juli de bestelling gedaan, en zoals afgesproken de cashback ontvangen. Niets voor hoeven doen. Geen belletje ofzo.
Vandaar ook dat ik niet kan zeggen over de bereikbaarheid.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door itsmeallright op 08/09/2005 om 11:23 uur
cashback bedrag werd door de leverancier (debitel-vodafone) verlaagd maar ik kreeg nog het "oude" hogere cashback bedrag.
ook verder niks op aan te merken: prima !
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Happy op 05/09/2005 om 09:27 uur
De hele bestelling is tot volle tevredenheid verlopen. Op de site was de status van de bestelling tot uitbetalen van de cashback te volgen. Het uitbetalen van de cashback werd aangekondigd via een email bericht en een aantal dagen later stond het geld dan ook op mijn rekening. Dank namens een zeer tevreden klant.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door bertV op 04/09/2005 om 17:20 uur
Afhandeling bestellingen: Zeer goed, ik heb nu 2 keer iets besteld bij de simshop (alleen simkaarten en 1x op mijn moeders naam. Ik krijg binnen een week mijn bestellingen thuis bezorgd. Zij zijn gewoon snel met afleveren.

Bereikbaarheid: Goed, ik heb met deze shop alleen contact gehad via de mail en ik krijg gewoon binnen 24 uur een reactie, super.

Website: Goed, ziet er netjes en degelijk uit.

Aftersales, support en Uitbetaling cashback heb ik "geen mening" ingevuld omdat ik hier nog geen ervaring over heb. Als ik mijn cashbacks binnen heb dan zal ik dat ook hier aangeven.

Ik heb de shopsurvey op het verzoek van simshop.nl ingevuld.

Update 21 oktober: Cashback is afgelopen week uitbetaald, keurig op tijd. Al met al is dit dus een goede shop.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door liza92 op 01/09/2005 om 20:47 uur
Net als iedereen wilde ik ook de E530 hebben ;-)) Binnen een paar dagen had ik mijn bestelling in huis. Ik kreeg steeds keurig via de e-mail de status van mijn bestelling door.

Er waren wat probleempjes met het nummerbehoud maar Simshop heeft dit voor mijn opgelost met mijn huidge en nieuwe netwerk. Mijn oude abonnement stond namelijk op naam van mijn moeder (stom hoor).

Helemaal geweldig is de online support van simshop. Dit is echt een voordeel omdat je direct antwoord krijgt op je vragen en niet hoeft te wachten op een e-mail. Op alle vragen is een antwoord en simshop is heel behulpzaam. Ze nemen echt de tijd voor je.

Ik vertrouw erop dat de cash-back tijdig op mijn rekening staat. Je krijgt ook een mooi overzicht waarop de uiterlijke betaaldatum staat.

Ik kom hier zeker terug en kan het iedereen aanraden om hier te bestellen.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door akosua op 27/08/2005 om 20:55 uur
De levering is uiterst vlug verlopen binnen 2 dagen toestel en abo thuis bezorgt.
Cash te laat, mail gestuurd direct antwoord.
Men verontschuldigde zich dat de cashback nog niet was overgemaakt kwam door de vakantie.
Zou dezelfde dag worden overgemaakt, binnen 2 dagen op de rekening.
Deze shop is een aanrader houd zich aan de afspraken en regelen hun zaken snel.
Prima.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door zorro op 27/08/2005 om 18:54 uur
Heb toen ik net 18 was geworden voor het eerst een abonnement afgesloten. Ik was een beetje huiverig om het via internet te doen, gezien de verhalen van het wel of niet uitbetalen van cashbacks, niet bereikbaar zijn etc. Gezien de goeie actie die simshop had en de 3 positieve reacties hier op TV over deze shop, heb ik het risico toch maar genomen en heb er geen spijt van gehad. Vragen via mail werden op de dag zelf of de volgende dag beantwoord, een dag na mijn contract opgestuurd te hebben, mijn toestel en simkaart ontvangen en nu ook mijn cashback van 365 euro ontvangen! Deze shop onderscheidt zich door zijn perfecte service van de rest en ze hebben aan mij een vaste klant. Go zo door (y)
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door mderoij op 26/08/2005 om 13:29 uur
Een tijdje terug heb ik meegedaan met de sim-only aktie van Hi die Simshop.nl heeft. Je krijgt dan een Hi 20,- abbo voor 7,50 per maand (met cashback). Ik bestelde deze met nummerbehoud. Na de bestelling kreeg ik per email de status van de bestelling. Toen KPN mijn nummer had overgezet (in ongeveer 2 weken) kreeg ik mijn simkaart binnen en kon ik beginnen met bellen. Tevens kreeg ik iets later een Hi Bling Bling paket cadeau van Simshop.
Uiteindlijke na 8 weken (zoals afgesproken) kreeg ik mijn geld (cashback) precies optijd terug. Dus totaal geen slechte woorden over Simshop.nl, ze houden zich aan de afspraak en zijn goed bereikbaar.
Onlangs hebben we al een tweede bestelling geplaatst, en die hebben we ook al ontvangen. Dat was een Samsung E720 met een Hi €20,- abbo. Hier krijgen we ook nog een cashback van terug.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door joelkers op 23/08/2005 om 10:56 uur
Ik had begin juni een Siemens A52 + Debitel Vodafone €17,50 bestelt. Na wat problemen met het leveren van het toestel aan de kant van Siemens heb ik eind juni ipv van de bestelde Siemens A52, (heel erg netjes) een beter toestel gekregen namelijk een Sony Ericsson T290i ontvangen.

Dat ontvangen ging niet zo soepel, op donderdag had Simshop.nl het pakketje voor mij op verstuurd, en men zei dat het er de volgende dag zou zijn. Alleen dat laatste gebeurde helaas niet, terwijl TrackTrace van de TPG al zei dat het pakketje al zou zijn uitgereikt en dat er getekend zou zijn. Ik heb maandagmiddag naar simshop.nl opgebeld. Het pakketje is toen als vermist opgegeven, en Simshop.nl heeft mij een nieuwe pakketje toegestuurd. Tot mijn verbazing komt op dinsdag ineens de postbode aan de deur met 2 pakketjes!!! Ik heb ze allebei maar aangenomen, en Simshop.nl opgebeld wat ik er mee aan moest. Ik heb toen het "als vermiste pakje" (dat al geopend was geweest) teruggestuurd, en de kosten van dit terugzenden (€5,75) zijn netjes bij mijn cashback opgeteld. Die ik netjes uitbetaalt heb gekregen.

Alleen toen ik terug kwam van vakantie had ik een rekening van Debitel in de bus liggen, waar een nieuwe SIM €17,50 ex. BTW op stond. Ik heb Debitel opgebeld en gevraagd waar deze vandaan kwam, deze bleek dus van dat 2e verzonden pakketje te zijn. Ik heb toen Simshop.nl opgebeld, en het verhaal uitgelegd, toen is mij verteld dat ik volgende week maar zou moeten terug bellen, want degene die daarover zou gaan was met vakantie.

Ik heb zoals afgesroken maandag (22 augustus) opgebeld, en het verhaal nog eens uitgelegd, na flink wat overleg (met ook o.a. TPG) heb ik toen netjes die door Debitel in rekening gebrachte SIM-kaart vergoed gehad!

Hulde aan Simshop.nl!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door MetAnneke op 18/08/2005 om 14:30 uur
Winkel: Simshop.nl
Mijn bestelling: Debitel Vodafone Branded € 17,50 (2jr) & Motorola C115, cashback: €365.00, geen verzendkosten, geen aansluitkosten, eerste 6 maanden 50% korting op abonnementskosten
Besteldatum: 13/06/2005
Cashback uitbetaald op: 15/08/2005


Via e-mail werd ik goed op de hoogte gehouden en de cashback is op tijd uitbetaald.
Over deze fantastische aanbieding ben ik zeer tevreden!!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door HIII op 16/08/2005 om 13:20 uur
Na wat problemen met TPG-post (brief spoorloos) in overleg met simshop.nl zaak binnen 48 uur geregeld.
prettig geholpen telefonisch. Goed alternatief geboden.
Hoop nu dat cashback op tijd komt. Alle vertrouwen in.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door JanV op 11/08/2005 om 19:26 uur
Snelle reactie en levering. Afhandeling goed te volgen via internet.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door cabab op 11/08/2005 om 14:38 uur
Ik heb maandag een orange free 30 abo besteld met nummerbehoud en cashback. en zaterdag had ik het pakketje in huis en mijn abo was dinsdag al geactiveerd(dus voordat het pakketje kwam.) op vrijdag kreeg ik een mailtje dat ik vanaf 9 uur s'avonds track en trace kon gebruiken. Het pakketje was er echter al voordat ik daar ook maar tijd vrij voor kon maken. Tot dusver alleen naar positief dus blijft over de cashback. Uiterst fijn vind ik dat simshop aangeeft op welke datum ze uiterst zullen betalen. Een voordeel t.o.v. de vagere beschrijving "binnen zoveel weken na activering". Dit wekt de verachting dat ook de cashback geen probleem geeft.

Update:
Cashback perfect op tijd
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Tazzo5 op 08/08/2005 om 17:12 uur
Vorige week een Debitel Vodafone 27,50 abo besteld met een SE T630 en een cash back.
Inloggen op de site werkt niet goed vanaf mijn werk, heeft waarschijnlijk met de internet beveiliging hier te maken, vanuit huis werkt het wel.
Telefonisch uitleg gevraagd over nummerportering vanuit Telfort en goed te woord gestaan met duidelijke info. Ook de email service qua status werkt erg goed. Verder werd er door het stoppen van Debitel met cashbacks donderdag een info mail gestuurd aan iedereen die nog zijn documenten moest opsturen met het verzoek deze vrijdag bij simshop.nl te hebben liggen. Nette actie om problemen later te voorkomen.

Wacht nu de levering van het abo en de telefoon, nummerportering en de cashbank af, zal dan de beoordeling aanvullen.

Update 13-09: Het toestel, de aansluiting en de nummerportering zijn uitstekend verlopen. Zo goed zelfs dat ik er direct een nieuwe bestelling aan toegevoegd heb voor mijn vrouw (wordt een aparte beoordeling). Nu alleen de cashback nog, volgens hun eigen stukken uiterlijk 17-10....

19-10: Cashback ongevraagd en precies op tijd ontvangen!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door kwakbol op 05/08/2005 om 19:11 uur
Woensdag 3 aug Orange €32,50 besteld. Vrijdag pakket binnen. Tussentijdse vragen via de mail snel beantwoord. Vroeg of ze aan konden geven dat ik een sms bundel 60 bij dit abonnement wilde hebben. Geen probleem en is via de mail bevestigd. Daarnaast bleek op een gegeven moment dat ze dezelfde dag (mijn aanvraag lag al in de brievenbus) de cashback hadden verhoogd. Via een mailtje vroeg ik of ik in aanmerking kon komen voor de hogere cashback. Antwoord: "wij voeren automatisch een verhoogde cashback toe bij lopende bestellingen" . Kreeg gisteren rond 18.00 uur nog een mailtje dat mijn aanvraag was goedgekeurd en dat deze opgestuurd was. In de mail werd nog even vermeld dat er geen track and trace nummer was omdat de nummers al waren verwerkt. Vandaag alles in huis. Een supersnelle, keurige afhandeling. Ik kom hier nu voor de derde keer terug en het zal zeker niet de laatste keer zijn omdat ze toch vaak gunstige aanbiedingen hebben. Cashback heb ik al op 'zeer goed' gezet omdat bij de vorige twee keren dit perfect is afgehandeld. Wat mij betreft een zaak om vaker bij terug te komen.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Ralf op 03/08/2005 om 16:37 uur
In mei toestel met Orange-abo bestelt, alle spullen binnen een week ontvangen. Ik werd zelf gebelt om de toestel-kleur te kiezen :-) Cashback kwam in juli binnen zoals belooft.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door dick van der smissen op 03/08/2005 om 09:59 uur
hallo,ik was op zoek naar combi met nokia 5410i en was van plan abo te nemen bij gsmbox via deze tcverg.toen ik belde vertelde men mij dat deze aanbieding niet geldig meer was.deze heeft er overigens nog 2 weken gestaan,daarna stond op hun site dat debitel abo's sowieso even niet konden.ik over de pis en maandag de tc.verg. gecheckt,supergoedkope aanbieding van SIMSHOP.NL,die had ik afgelopen maanden sowieso niet gezien bij de goedkoopste,maar nu was dit de goedkoopste ever!
naar simshop gebeld,kreeg gelijk marlene aan de lijn en kreeg alle info.
's middags 4 uur alle papieren op de post gedaan en nu,woensdagmorgen,9 uur heb ik alles binnen,toestel en sim-kaart.volgens mij kan dat niet veel sneller,anderhalve dag.ook de statuscontrole via internet is erg handig,maar ik heb er door de snelle service niet eens gebruik van gemaakt,super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door ET-phone-home op 31/07/2005 om 20:01 uur
Misschien is dit niet de goede plaats om mijn verhaal te doen, maargoed het is mijn ervaring met deze winkel, dus ik doe het toch:

Ik heb vandaad een aantal keer geprobeerd de site www.simshop.nl te bereiken, maar telkens loopt hij vast en krijg ik van Windows XP de melding dat er een "trojaans paard" op mijn pc is binnengeslopen!

Hebben meer mensen hier last van of ligt dit misschien aan mijn computer?!
Tis namelijk erg vervelend want ze hebben wel goeie aanbiedingen momenteel.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Reactie gepost door simshop.nl op 01/08/2005 om 10.14 uur
Het probleem is inmiddels opgelost.
Het betrof een Trojan die op de server was terecht gekomen.
Onze winkel is weer geheel vrij van virussen etc.

Gepost door mstoffel op 28/07/2005 om 20:00 uur
Nokia 6230i met Debitel Vodafone 17.50 besteld inclusief nummerbehoud. Gewoonweg super zoals alles verlopen is. Exact volgens afspraak en goede en snnel reaktie op vragen per mail. Via de site is je bestelling goed te volgen en zelfs de bezorging door TPG is via een tracknummer te volgen. Super!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door vanthiel op 24/07/2005 om 23:09 uur
Op donderdag via internet besteld. Dezelfde dag de formulieren met toebehoren toegezonden. Telkenmale is de status van de bestelling door simshop correct gemaild. Op zaterdagmorgen is de bestelling door TPG post geleverd. Klasse. Alles correct afgehandeld.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Budje op 22/07/2005 om 23:54 uur
Alles is netjes verlopen. Per fax had ik mijn contract gestuurd. Enkele dagen later werd ik gebeld dat dit niet mogelijk was en dat ik het originele contract per post moest sturen. Vond het netjes dat men zelf contact op had genomen!

De artikelen zijn netjes overgekomen. Verder vind ik het systeem erg handig waarbij je per e-mail een wijziging van de status van de aanvraag doorkrijgt.

Enige minpuntje is dat je zelf je contract (handmatig) moet invullen. Op de site staat niet heel duidelijk dat je dit zelf moet doen. Helemaal mooi zou het zijn als simshop.nl de contracten automatisch kon genereren zodat je alleen nog maar hoeft te tekenen. ;)

EDIT: De uitbetaling is binnen de vooraf gestelde termijn verricht. Van tevoren kreeg ik nog een e-mail dat dit onderweg was. Deze pro-actieve benadering vind ik meer dan top!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door fuego op 21/07/2005 om 18:47 uur
Begin juli heb ik een Nokia 2600 met een Vodafone 17,50 abbo besteld voor 42 euro. Ook heb ik ze een paar keer gebeld met een aantal vragen en een wijziging in mijn bestelling.

Helaas hoorde ik daarna niets meer van ze. Op 19 juli heb ik ze gebeld, het was nog niet geleverd omdat de levering van 2600's bij Nokia een beetje plat ligt. Ze heeft wel 10 keer excuses aangeboden dat ik hier geen mail of telefoontje over heb gehad.

Omdat er nog steeds onzekerheid was over de leverbaarheid van de 2600 mocht ik een toestel van vergelijkbare waarde uitkiezen. Dit is de 3120 geworden (die is 10 euro duurder, en ik hoefde dus niets bij te betalen). Vandaag (21 juli) kreeg ik het toestel netjes thuisgestuurd. Er zat zelfs een sticker op de doos dat het pakket alleen aan mijn adres mocht worden afgegeven.

In de brief staat een bevestiging dat ik de cashback uiterlijk 6 september ontvang. Hier heb ik het volste vertrouwen in.

Een prima zaak, het is jammer dat het aan het begin zo gelopen is maar dit hebben ze ruimschoots goedgemaakt.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door estherb op 17/07/2005 om 23:19 uur
Ik heb een abonnement besteld bij Vodafone / Debitel met een Samsung E730 en 50% korting op de belbundel de eerste 6 maanden. Mijn ervaring met Simshop is prima. Via mails werd ik van de status op de hoogte gehouden. Binnen 4 werkdagen had ik het toestel en de sim kaart in huis. Ook nog eens opgestuurd naar mijn vakantieadres, dat was geen probleem voor ze. Ik had ze namelijk toevallig aan de telefoon gekregen omdat ze belden dat ik het verkeerde contract ingevuld had. Ik had het Debitel contract in moeten vullen in plaats van het Vodafone contract. Dat is dan ook mijn enige kritiekpunt: het is niet altijd duidelijk welk contract je moet downloaden en ingevuld moet opsturen.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door tuuttuut op 17/07/2005 om 12:32 uur
Zondag een nokia 6600 route 66 kpn mobile 25 bestel en vrijdag geleverd gekregen, helemaal perfect
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door harryo op 15/07/2005 om 13:20 uur
Zeer vriendelijk en goed geholpen, de bestelling was zeer snel geleverd en de prijzen waren ook goed. Verder geen problemen gehad.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Armando op 09/07/2005 om 15:19 uur
7-7: Papieren op de post gedaan (Debitel VF icm Nokia 2600)
8-7: Bericht dat alles bescheiden ontvangen zijn en dat de telefoon en simkaart verstuurd zijn.
9-7: Telefoon en simkaart in huis.

Dit is zoals het hoort te gaan: Perfect!

Heb donderdag gebeld om even wat informatie te vragen. De telefoon maar ging 1 keer over voordat er op werd genomen. Prima.

De website is niet spectaculair, de homepage zelfs een beetje onoverzichtelijk, maar gewoon goed. De orderstatus is zeer actueel en handig.

Kortom, een aanrader.

Nu nog de cashback.

UPDATE: Cashback is ontvangen op 25-8 na precies 7 weken. In de brief stond dat ik het geld uiterlijk 19-8 op mijn rekening gestort zou krijgen. Dit is dus 6 dagen later geworden. Geen ramp dus.

Nog steeds een aanrader dus.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door tonvaneijk op 08/07/2005 om 09:40 uur
Vanwege de naderende sluitingsdatum van een aanbieding (Samsung E720 + Debitel Vadonfone 17,50 bellen/sms-abonnement + Cashback) heb ik in eerste telefonisch contact gezocht met simshop. Ik kreeg meteen aansluiting en een goed en duidelijk advies over het insturen van de benodigde stukken - op voorhand per fax - om tot een nog tijdige bestelling te kunnen overgaan. Omdat er een onduidelijkheid zat in mijn aanvraag heeft Simshop telefonisch contact met mij gezocht om zodoende de aanvraag helder te hebben. Dit heb ik zeer gewaardeerd en is zeker een pluspunt. Na de bestelling ben ik via e-mail op de hoogte gehouden van de voortgang van de bestelling. Binnen een week (woensdag formulieren per post verstuurd, de woensdag erna de 2 bestelde toestellen met abonnement per post in goede orde ontvangen). Het nieuwe telefoonnummer was reeds op voorhand via e-mail bekend gemaakt. De cashback moet nog ontvangen te worden maar daar heb ik het volste vertrouwen in. Overigens op de nota staat aangegeven uiterlijk wanneer de cashback op de rekening staat bijgeschreven. Simhop, de complimenten.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door makelaarshuis op 07/07/2005 om 14:12 uur
Van ons ( makelaarshuis Nederland bv ) alleen maar lof en credits voor dit bedrijf.

Wij hebben voor ons bedrijf een overstap gemaakt in telecomland, waarbij we eerst een gedegen orientatie ronde hebben gemaakt langs de providers. Voor ons kwam vodafone hier als beste uit. Daarna hebben we via meerdere kanalen maar ook via telecomvergelijker een keuze in de shop gemaakt, wij kozen voor Simshop.

We zijn dan ook supper tevreden met deze shop omdat er voor 73 personeelsleden een hele snelle afhandeling is geweest. Iemand van de Simshop is een uurtje bij ons op kantoor gekomen en alles was geregeld. twee dagen later (48 uur ) liepen al onze makelaars met hun nieuwe telefoon nokia 9300 weer buiten (operationeel).

2 van de toestellen deden niet helemaal wat je van een telefoon mag verwachten en na onze meldeing stond er binnen 3 kwartier een koerier voor de deur met 3 nieuwe toestellen, wij vroegen ? en de reactie van Simshop was "ja als er een toetstel kapot mocht gaan heeft u alvast een reserve. DAT IS SERVICE..

ps. SIMSHOP heeft ons niet gevraagd hier te reageren, echter wij vonden het wel zo belangrijk om dit met u te delen.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door pduh op 04/07/2005 om 13:02 uur
Ik dacht dat ik alles goed had opgestuurd (dus op het web ingevuld, uitgeprint en direct opgestuurd) maar de staus van de order bleef staan op: wachtend op contract.
de vierde dag toch maar eens gebeld, nee, hadden echt niets binnen, zagen wel dat de actie afliep (motorola C115 met Debitel Vodafone Branded 17,50) en stelde dus voor om contract in te scannen, te mailen en daarna nog een contract per post in te sturen. Dit alles was op vrijdag, zaterdag stond de postbode met alles!!
Vandaag (maandag) een mailtje dat ook het contract per post was aangekomen.
Enige minpunt vind ik toch wel de website op het moment dat je gaat bestellen. Je vult van alles in en dan moet je nog handmatig een contract invullen en opsturen waarbij niets staat over eventuele toestellen etc. Kan hier geen automatisch gegenereerd contract uitrollen met alle gegevens die je al hebt ingevuld waarna je alleen nog maar hoeft te ondertekenen?
CashBack is nog niet bekend.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door rokus op 03/07/2005 om 20:11 uur
Voor mij ging er een wereld open! Ik wilde kiezen voor Prepaid maar een abonnement bleek toch voordeliger.

Ik snap het nog steeds niet. Een prachtig toestel (Nokia 6610i) en 24 maanden voor EUR 17,50 bellen en/of SMS en. En dat alles voor een bedrag van ongeveer EUR 80,=. Oftewel ongeveer EUR 3,50 per maand.
Alleen nu natuurlijk goed in de gaten houden dat ik niet (te veel)boven de belbundel uit kom.

De Simshop is super te bereiken en de mensen die daar zitten denken met je mee. Ik heb de cashback nog niet ontvangen, maar ik heb er alle vertrouwen in dat dit goed gaat. Je wordt tijdens de bestelling via mail heel goed op de hoogte gehouden. Binnen 24 uur had ik mijn telefoon overigens binnen en kon ik al bellen.

Geweldig dus.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door frak op 03/07/2005 om 09:04 uur
Ik heb bij Simshop een Nokia 3100 in combinatie met Debitel Vodafone Tegoed abonnement besteld. De levering duurde iets langer (2 weken)omdat ik had gevraagd om een nummer in te porteren. Dit ligt dus niet aan Simshop.

Er wordt binnen een dag (vaak sneller) gereageerd op de e-mails. Wat ook belangrijk is dat beloftes worden nagekomen: als ze zeggen morgen een update te geven dan doen ze dit ook.

Website kan wat mij betreft wat overzichtelijker, vooral het scherm alle fotos van telefoons vind ik onhandig.

Deze week gaat het abonnement in en binnen twee maanden ontvang ik de cashback.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door MadBull op 03/07/2005 om 05:52 uur
Ik heb een orange 32,50 1 jaar + SE K750i besteld. Bij deze shop. Maar prima afhandeling. Ik heb gebelt omdat het contract er volgens de website binnen 5 dagen was, maar degene die het nakeek zou me hierover terug mailen en binnen een uur had ik en mailtje dat ik 12 euro verzendkosten terugkreeg omdat ze het contract op tijd binnen hadden.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door dokter S op 02/07/2005 om 12:24 uur
Het bestellen van mijn Debitel/Vodafone abbonement icm een Nokia 2600 toestel verliep probleemloos. Je hebt ruime keuze uit een groot aantal toestellen en het is gelijk duidelijk wat elke keuze betekend voor je cashback. De communicatie via email loopt snel en efficient. De toestel- en telefoonnummergegevens die je op je aanvraagformulier moet invullen kun je gewoon oplaten en worden door hun ingevuld. Ik had mijn toestel binnen een week in huis.
Is er dan helemaal niks te verbeteren? In de bevestigings-email staat geen directe link naar de formulieren die je moet opsturen, alleen dat je ze van de website moet downloaden. Hier zijn ze overigens eenvoudig te vinden.
De uiterste datum dat de cashback wordt uitbetaald staat netjes vermeld op de factuur. Ik heb vooralsnog geen redenen om hieraan te twijfelen.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Trip op 02/07/2005 om 04:31 uur
Bestelling snel een zonder problemen ontvangen.
Ook bestelstatus prima te volgen op internet, hoefde dus niet te bellen.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door volvo480fan op 01/07/2005 om 21:52 uur
Alles is zeer snel verlopen! Dinsdag Vodafone E17,50 abo besteld met een Nokia 6610i en donderdag (!) al in huis. Verder een duidelijke factuurspecificatie erbij en je krijgt permanent informatie via mail of hun website over de status van de bestelling. Ze geven je zelfs een code waarmee deze te volgen is via TPG post. Ik bestel/verleng al 4 jaar mijn abonnement via internet, maar dit is met stip de snelste webshop!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door bogaards op 01/07/2005 om 18:24 uur
Fantastische zaak!

Na twee maanden gewacht te hebben tot gsm.nl mijn bestelling uit zou leveren heb ik uiteindelijk besloten om die te annuleren.
Na wat gespeur op het internet besloot ik afgelopen woensdag simshop te bellen en te vragen wat de levertijd van hun abbo met navigatiesysteem was.
Binnen een paar tellen werd de telefoon opgenomen en mij vertelt dat ze direct konden leveren.

Dus heb ik woensdagmiddag de bestelling gedaan, de papieren geprint en op de bus gedaan.

Donderdag netjes een mailtje gehad dat de papieren ontvangen waren. Begin van de avond een mailtje dat de bestelling opgestuurd was en twee uur later de track&trace code gekregen. Bijzonder netjes dus!!!

En vandaag (vrijdag) is het pakketje dus bezorgd. Alles bijzonder netjes verpakt en een vriendelijk brief erbij waar zelfs deze site nog werd vermeld :-)

Al met al een enorme verademing na het debacle met gsm.nl. Deze winkel is een absolute aanrader!

Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Warwick op 25/06/2005 om 19:05 uur
Bij SimShop.nl woensdagavond bestelling gesplaatst (gsm+abbo). Donderdag contract op de bus, zaterdag bestelling in huis. Zeer duidelijke mails met status van de bestelling. Aflevering zeer netjes verzorgd.

Op de site is het aanbod van alle abbo's bij een toestel onoverzichtelijk weergegeven. Voor de rest wel duidelijk en goede informatie.

Aanvulling (bereikbaarheid en aftersales):
Zondagavond een mailtje gestuurd met een wijziging er in. Ondanks dat ik de spullen dus al binnen heb, maandagochtend een mailtje dat het geregeld is. Snelle reactie en goede service.

Aanvulling (cashback):
Cashback keurig op tijd en netjes voorzien van een mailtje. Top!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Guillaume op 23/06/2005 om 21:15 uur
Snel en correct contact, status van bestelling helemaal te volgen op de site.
Aftersales in mijn geval prima, toestel zou na geleverd worden en in de periode dat ze contact zouden opnemen kreeg ik een telefoontje dat toestel vandaag de deur uitging.

Ik ben tevreden.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door henkin op 20/06/2005 om 21:14 uur
Snelle reaktie via mail over de bestelling. Status van de bestelling online te volgen.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door guidokroon op 16/06/2005 om 23:52 uur
Heb tijdje terug vodafone 17,50 euro in combinatie met Siemens A52 besteld. De communicatie verloopt echt heel goed! Mails worden beantwoord, zeer snel en op een correcte manier. Heb alle vertrouwen in goede aflloop.

Update 02/07/2005:
I.p.v. Siemens A52 heeft simshop mij de T2901 aangeboden (i.v.m. niet leverbaarheid A52). Erg tevereden met de afhandeling, de verzending van de telefoon en de communicatie! Cashback nog even afwachten maar heb er alle vertrouwen in. Conclusie tot nu toe: zeer professionele shop en zeker een aanrader om zaken mee te doen.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Elaine op 14/06/2005 om 18:29 uur
Heb woensdag 1/6 SonyEricsson K750i i.c.m. Vodafone 17,50 1 jaar (met 101,00 bijbetaling) besteld. Had van te voren een aantal vraagjes (waaronder levertijd; ik zou op zijn vroegst die vrijdag mijn bestelling binnen hebben, uiterlijk maandag), die werden keurig binnen enkele minuten via de email beantwoord. De volgende dag kreeg ik meteen bericht van ontvangst van mijn formulieren incl. de melding dat mijn verzendkosten gratis waren omdat ik het contract binnen 5 dagen verstuurd had, helaas kwam ik erachter dat er in de order status dubbel BTW berekend werd, dit werd keurig (er was een fout in hun systeem waardoor dit gebeurde) opgelost.
Toen ik 7 juni (dus 2 dagen later dan verwachte leveringstijd) geen verzendstatus had ontvangen stuurde ik nogmaals een mailtje; er werd vrijwel direct geantwoord dat de levertijd toch wat langer was en dat ik het uiterlijk vrijdag 10 juni binnen zou hebben (de levertijd was wat langer doordat het toestel zeer gewild is). Ze zou er zelfs persoonlijk voor zorgdragen.
Helaas is het nu bijna een week later en nog steeds geen email die bericht over de vertraging (of telefoontje?) dus ik heb deze avond (14/6) nogmaals een email gestuurd.

Bereikbaarheid is fantastisch. Helaas dat ik zo lang moet wachten en dat de berichtgeving over de levertijd steeds verlengd wordt en dat ik hier zelf achteraan moet gaan.
Verder heb ik even moeten zoeken op de website want het het zit niet erg overzichtelijk in elkaar.

Update: gisteren (15/6) email met bericht dat het verzonden was! Samen met de uitleg dat het niet zo lekker verliep tussen SE en de levering en dat er te vaak wisselende berichten gegeven werden over de levertijd en dat dat de reden was dat ik niet meer op de hoogte gehouden werd. Ter compensatie kreeg ik 2 Efteling cadeaubonnen! Wow wat een service! Vandaag ontving ik het pakketje.. wacht nu ongeduldig tot het toestel geladen is... ;-)
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Eelco op 09/06/2005 om 18:05 uur
Heb recent een SE k750i besteld. had van te voren gemaild wat de levertijd van dit toestel zou zijn. Hierop zeiden zij enkele dagen. Maar door een slechte levering van SE zelf konden zij hier niet aan voldoen. Heb hierover op tijd bericht gehad. Toen het nog eens langer ging duren hebben ze zelfs telefonisch contact met mij opgenomen. Prima service van deze winkel. Ze doen hun uiterste best om het de klant naar hun zin te maken, ondanks sommige tegenvallers waar zij niets aan konden doen.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door witpetje op 07/06/2005 om 18:56 uur
Wat een verademing dat er GSMshops zijn, die klantvriendelijkheid, service en kwaliteit hoog in het vaandel hebben staan !!Vooral na het gestuntel van onze overbekende ...stunter (zie opmerking bij deze shop).
Vrijdag via de webside aangemeld en betreffende formulieren ingezonden voor een Debitel/Vodafone 100 abonnement met gratis Motorola C 115 GSM voor 2 jaar voor E. 0,10 per maand (!!!!), na een vraag per email gesteld te hebben over dit produkt. De mail werd direct beantwoord. Alles even vriendelijk en zakelijk ! Maandagmorgen direct bevestiging per email met nieuwe nummer en overzicht van de bestelling met mogelijkheid tot wijziging ontvangen en mogelijk bestelling te volgen !!
Dinsdagmiddag alles in huis !!! Voor het ontvangen van de cashback binnen 8 weken, heb ik volste vertrouwen !!

Als er een prijs bestaat voor de beste internet shop, dan komt deze shop zeker daarvoor in aanmerking.
Ik kan iedereen aanraden bij deze shop met zeer goede aanbiedingen, bestellingen te plaatsen!!

Aanvulling 29 juli 2005: Kreeg 27 juli een mailtje dat cashback was overgemaakt. Inderdaad op 29 juli was het keurig op mijn giro bijgeschreven, dus ruim voor de afloopdatum van 3 aug. a.s.
Een shop die haar administratie goed op orde heeft, haar afspraken keurig op tijd nakomt en de klant weet te waarderen !!!




Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door smurfje op 04/06/2005 om 12:30 uur
Ik heb afgelopen woensdag een Nokia 2600 besteld met een Debitel Vodafone 150 abonnement. Vrijdag werd het complete pakketje al bezorgd en alles werkt prima! Ook had ik een aantal vragen over het contract. Ik kreeg binnen 5 minuten een duidelijk antwoord waar ik wat aan had. Simshop is daarom echt een aanrader!!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door peterb op 13/05/2005 om 11:43 uur
na de bestelling werden we gebeld dat er een fout op de website stond
de telefoon was op de website niet goed geprijst stond €0.00 moest €109 zijn we hebben toen €29.00 koring gekregen en zijn daarmee akkoord gegaan wel heel vriendelijk en fijn geholpen
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Droepi op 12/05/2005 om 22:28 uur
Na 8 jr een KPN Swing prepaid was het tijd voor een nieuw toestel met dit keer een abonnement. Gekozen voor een Debitel-Vodafone branded 100 abonnement met 100 extra belminuten en € 1 korting p/m. Ee.e.a i.c.m. met de Nokia 6230i (bijna net zo groot als de batterijen van m'n oude toestel Omdat dit een recent en gewild toestel is duurde levering langer (± 2 weken). Had schijnbaar het bericht over de langere levertijd gemist, maar op m'n mail hierover werd binnen 15 min gereageerd. Vervolgens keurig bericht ontvangen dat toestel verstuurd was (incl. tracecode) en de volgende ochtend binnen. Op de factuur staat keurig de betaaldatum over 8 weken van de cashback.
M.b.t. de website: hier staan "dead links" op.

Update: 5 juli 2005. Keurig op tijd de cashback ontvangen. Op 1 juli eerst een mail met de aanpassing van de orderstatus i.v.m. de uitbetaling en op 5 juli bijgeschreven (bank->giro).
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door **ronald** op 10/05/2005 om 10:50 uur
Op vrijdag gebeld naar de Simshop met het verzoek of ik dinsdag al een nieuwe abo zou kunnen hebben. Op maandag de papieren gefaxt en vandaag (dinsdag) het abo ontvangen ! Geweldig !
De cashback actie is echter wel aangepast gedurende het weekend, maar Simshop heeft mij verzekerd dat de aanbieding zou gelden van het moment van bestelling (we gaan het meemaken ...)
De informatie op de website blinkt echter niet uit in duidelijkheid en de cachback bedragen komen ook niet overeen met de TV site.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door lobker op 03/05/2005 om 22:56 uur
Ik heb een abonnement gekozen met een SonyEricsson k750i. Ik heb via hun website online gevraagd hoelang het zou gaan duren. Ze belden terwijl ik online was snel de leverancier en konden mij meteen antwoorden dat de levertijd pas rond 19 mei zou zijn. Ik heb daarop gevraagd of ik een andere telefoon kon uitkiezen. Dat kon meteen. Ik koos voor de s700i en dacht dat daar ook een cahsbackregeling opzat van 61,00 euro. Toen ik een bevestiging kreeg van het versturen van het telefoontje (met pakketnr) zag ik tot mijn schrik dat ik een fout gemaakt had, geen cashback 61,00 euro maar te betalen 61,00 euro. Ik heb meteen gebeld en de medewerker heeft van alles nagekeken of er nog iets anders mogelijk was en toen dat niet lukte bood hij me aan van de 61,00 euro 20,00 euro korting te geven. Als ik dan de telefoon toch niet wilde kon ik hem alsnog terug sturen.
Ik vind de medewerkers van Simshop erg vriendelijk, geduldig en efficient. Je kunt bellen, mailen of online met ze 'spreken'. Na mijn eerdere ervaringen met andere gsm-winkels is dit een verademing.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door csjonker op 17/04/2005 om 13:12 uur
10/04 een Nokia 3220 met Vodafone 150 abonnement (24 mnd) besteld. Cashback zou 350 euro bedragen en het abonnement hield in dat ik 24 mnd 150 extra belminuten per maand zou krijgen. Na een bevestiging van mijn bestelling bleek er helaas een fout te zijn gemaakt in de vermelding van de gegevens (de aanbieding bleek niet te gelden voor dit abonnement) en was de cashback lager. Na wat gedoe over en weer omdat hun telefonisch contact wilden en ik graag via de mail hun nieuwe aanbod (zodat ik rustig een vergelijk kon maken met andere abonnementen aangezien ik niet zo thuis ben ik deze abonnementenwereld) kwamen hun 18/04 met een prima oplossing die mij 5 euro per maand meer kost maar dan heb ik wel mijn 300 belminuten. Wat mij betreft heeft Simshop hiermee laten zien dat ze, ook bij zeldzame fouten die gemaakt worden, klanten goed tegemoet komen!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Eba op 10/04/2005 om 12:09 uur
Ik heb in maart een Siemens SX1 met abonnement besteld. Ik had probleempjes met mijn eigen computer en betselde per abuis 3 keer hetzelfde... Na een mailtje mijnerzijds met deze mededeling kreeg ik vrij spoedig een zeer correcte reactie (maak je geen zorgen, wij regelen het) en verliep alles erg naar wens. Geen enkele negatieve ervaring!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door moi op 07/04/2005 om 21:17 uur
Maandag 4 april Debitel/KPN 150 besteld met Nokia 6100 en een cashback van 300 euro. Dinsdag een ontvangstbevestigingsmailtje. Woensdag een mail dat het toestel was verstuurd en donderdag 7 april het pakketje in huis, compleet met duidelijke uitleg, uiterste datum cashback en een promo-tshirt.
Ondanks dat simshop.nl op haar site vermeld geen nummerbehoud te doen voor debitel, is mijn nummerbehoudsaanvraag(formulier) toch gehonoreerd. Wellicht omdat ik zelf mijn (vorige) abonnement al had opgezegd. Een onverwachte plezierige verrassing!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door ehtje op 01/04/2005 om 23:18 uur
1)Heb een 2jr. Orange free 32,50 + Nokia 1100 besteld voor 0,-
Na een vraag per e-mail over de kleur van het toestel kreeg ik binnen een half uur al antwoord dat ik de kleur die ik wilde kon invullen op het contract.
Geen verzendkosten omdat ik via telecomvergelijker kwam!
Met 3 werkdagen was alles in huis.
Als de cashback ook zo vlot gaat, dan doe ik graag vaker zaken met hen.
2)Het bleek mis te gaan met de eerste 2 gratis maanden. Orange bracht deze toch in rekening.
Simshop stuurde uit zich zelf een e-mail met info dat ze hier Orange op gewezen hebben en dat het met de eerstvolgende nota verrekend wordt. Echt netjes!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door wjwoe op 27/03/2005 om 16:00 uur
Na 1 week kon ik met het nieuwe abonnement bellen. Het formulier voor nummerbehoud moest ik zelf opzoeken op de site van de provider en was dus niet beschikbaar op de site van Simshop. Nadat ik alle documenten had verzameld, ingevuld en opgestuurd had, verliep het doorsturen van het contract en het leveren van de simkaart door Simhop binnen 1 dag. Mijn rekeningnummer werd wel verkeerd overgenomen. Nadat ik dit per mail vermeld had, werd dat binnen 5 minuten opgelost. Nu is het afwachten hoe de cashback wordt geregeld. Conclusie tot zover: goed tot zeer goed.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door Pam op 16/03/2005 om 14:57 uur
Mijn abonnement bij Vodafone wilde ik verlengen en e.e.a. moest gewijzigd worden. De keuze voor welk abonnement was snel gemaakt; de site van simshop is heel erg overzichtelijk en duidelijk, zelfs voor een leek als ik. Ook de wijzigingen zijn prima doorgevoerd. Het nieuwe toestel dat ik uit mocht zoeken (6230 Nokia) had ik binnen enkele dagen al in huis! Het e-mail en telefooncontact met de simshop verloopt snel, goed en bovenal is men bijzonder vriendelijk!
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gepost door kwakbol op 15/03/2005 om 20:27 uur
Vandaag Debitel KPN 90 2j + Samsung E330 besteld. Had een aantal vragen over de telefoon en het invullen van het contract e.d. Snel telefonisch contact met een uiterst vriendelijke heer Mulders aan de lijn. Vóór 18.00 u spullen op de bus gedaan en nu maar afwachten of het snel wordt afgerond. Tot nu toe erg tevreden. Had afgelopen zaterdag (!) ook een vraag over een ander abonnement. Kreeg nog dezelfde avond antwoord op mijn vraag.
Update: sinds gisteren in bezit van bovengenoemd abonnement + telefoon. Dinsdag spullen op de bus - vrijdag in huis. Verder vind ik de hele afhandeling met de benodigde papieren en bescheiden PERFECT. Een regelrechte aanrader!
UPDATE: vandaag mailtje gekregen met de mededeling dat mijn cashback overgemaakt is. Morgen kijk ik of het er op staat. Precies volgens de gegevens van simshop wordt het binnen de gestelde termijn gestort. Ook dit gedeelte is weer KEURIg afgewerkt door simshop. Een zaak om zeker bij terug te gaan.
NB: mijn vrouw heeft nog mee gedaan aan de Debitel Vodafone 150 gratis actie. Rond 23 juni moet de cashback gestort worden. Dit komt zeker goed! Inmiddels cashback ontvangen. Vooraf wordt een mail gestuurd met de mededeling dat het geld gestort is. Keurige en duidelijke afhandeling.
Bereikbaarheid Uitbetaling cashback Website Support Afhandeling bestellingen Aftersales Totaal
Gerelateerde nieuwsartikelen
24/05 Delta biedt bellen in België en Nederland voor dezelfde prijs aan 24/05 Vodafone komt met nieuw buitenland pakket 05/05 'Providers weigeren Lumia-toestellen vanwege Skype'
Plaats een beoordeling

Discussies over simshop.nl

30/06/2010 [simshop.nl] Gratis HTC Desire icm VF150
05/07/2009 [simshop.nl] Mag Simshop dit doen?
16/06/2009 [simshop.nl] Gratis Chippie abonnement ECHT gratis
29/04/2008 100 minuten voor 1 Euro per maand! (simshop.nl)
05/12/2007 [simshop.nl] [Sinterklaas 2007] 1 euro/maand korting op SO
09/07/2007 [simshop.nl] einddatum aanbieding zelfde als ingangsdatum nieuw abonnement?
09/07/2007 [simshop.nl] verzendkosten?
27/11/2006 [simshop.nl] 175 minuten voor 2.71 euro
11/07/2006 [Orange] [simshop.nl] 24m/Free 25 voor 85 euro
29/06/2006 [simshop.nl] Trage website
29/04/2006 [simshop.nl] "Koninklijk bellen" abo €3.60 per jaar
01/05/2006 [simshop.nl] Hulp nodig bij bewijzen van laptop aanbieding
25/01/2006 [simshop.nl] [Jan 2006] Gratis toestel + gratis abonnement bij Simshop
15/03/2006 [simshop.nl] Free 32,50 voor 7,29/maand
20/11/2005 [simshop.nl] [Nov 2005] gratis abonnement + gratis toestel

Forum

18:27 Abonnement alles uit 1 bundel
18:26 150 euro cashback op Galaxy SIII
24/05 Direct voice
24/05 nldmobiel
24/05 Wat brengt de maand juni 2012?
24/05 [TK]Hollands Nieuwe 50 % korting hele...
23/05 android smartphone a101 te koop
23/05 Voorheen waren er toch 2 e-mil...
10 actieve onderwerpen
Bekijk alle onderwerpen

Videoreviews

Sony Xperia S: erg goed uit de startblokken
Sony Xperia S: erg goed uit de startblo... video
Omnia W: Samsungs tweede Windows Phone schot in de roos
Omnia W: Samsungs tweede Windows Phone ... video
BlackBerry Torch 9810 ondanks stroeve slider de moeite waard
BlackBerry Torch 9810 ondanks stroeve s... video
BlackBerry Curve 9360: krakende hardware, volwassen software
BlackBerry Curve 9360: krakende hardwar... video
Acer Iconia Smart scoort alleen punten voor originaliteit
Acer Iconia Smart scoort alleen punten ... video
Nokia 700 met Belle biedt niet genoeg
Nokia 700 met Belle biedt niet genoeg video
Multimediafreak kan lol op met HTC Sensation XL
Multimediafreak kan lol op met HTC Sens... video
Nokia Lumia 710: bezuinigen voor gevorderen
Nokia Lumia 710: bezuinigen voor gevord... video
Galaxy Nexus waardige uitverkorene voor Android 4.0
Galaxy Nexus waardige uitverkorene voor... video
Samsung Galaxy Mini presteert minimaal
Samsung Galaxy Mini presteert minimaal video
Acer Allegro steekt weinig energie in WP7
Acer Allegro steekt weinig energie in WP7 video
Alcatel OneTouch 990 stelt specificaties boven prestaties
Alcatel OneTouch 990 stelt specificatie... video
HTC Sensation XE 'gooit de Beats er in'
HTC Sensation XE 'gooit de Beats er in' video
Nokia X7 minder futuristisch dan hij lijkt
Nokia X7 minder futuristisch dan hij lijkt video
Sony Ericsson Xperia Ray blijkt stiekeme, kleine topper
Sony Ericsson Xperia Ray blijkt stiekem... video

Gidsen & handige artikelen

Opzegbrief generator
Nummerbehoud
Aanvragen unlock code
Beltegoed opvragen
Wat kost bellen en internetten in het buitenland?

Laatste nieuws

24/05Delta biedt bellen in België en...
24/05Vodafone komt met nieuw buitenland...
05/05'Providers weigeren Lumia-toestellen...
02/05Simpel maakt bellen met je huisdier...
02/05Vodafone klanten kunnen gratis bellen...
01/05Ook Vodafone beperkt houdbaarheid...
20/04T-Mobile introduceert drie nieuwe...
12/04Update Android 4.0 beschikbaar voor...
05/04'Netwerkproblemen Vodafone over...
04/04Deel klanten Vodafone kan niet bellen...
Meer nieuws

Toestelbeoordelingen

HTC Sensation XE
24/05
1 reacties
Sensation XE
Samsung S5830 Galaxy Ace
07/04
1 reacties
S5830 Galaxy Ace
HTC One X
06/04
1 reacties
One X

Winkelbeoordelingen

typhone.nl
23/05
169 reacties
typhone.nl
belnu.nl
03/05
47 reacties
belnu.nl
castle.nl
01/05
57 reacties
castle.nl

Providerbeoordelingen

Ben
15/05
17 reacties
Ben
Tele2
13/05
16 reacties
Tele2
Hyves Mobile
04/05
1 reacties
Hyves Mobile
Hosted by NXS
  • Ik ben op zoek naar...
  • Toestel
  • Toestel met abonnement
  • Abonnement sim only
  • TelecomVergelijker.nl
  • Sitemap
  • Copyright © 2001-2010
  • Disclaimer
  • Privacy
  • Service
  • Veel gestelde vragen
  • Contactformulier
  • Pers
  • Adverteren?
  • Partners
  • BesteProduct.nl
  • Vergelijken.nl