Voor de beste wensen in 2017 lijkt het mij wat aan de late kant, maar zijn er nog mensen die hier op dit forum langskomen?
Na lange afwezigheid maar eens een kijkje genomen. Maar het is droevig gesteld hier..
› reageerWel een nieuwe certificaat etc. verkoper erbij!
› reageerHet is hier echt droevig gesteld, zelfs als je niet inlogt is een deel van de tekst van dit forum verdwenen.
Weet iemand een beter forum of iets dat daar op lijkt?
Nog even en ik begin er zelf één, maar dan echt als standaard forum, dus eenvoudig, maar makkelijk communiceerbaar met elkaar.
Op 9 september 2014 was ik hier voor het laatst ingelogd.
https://www.telecomvergelijker.nl/forum/onderwerp/54219/nieuw_forum_telecomvergelijker
Ik kom nog wel eens langs, als bij het graf van een oude vriend. Zo voelt het in elk geval. Ik heb hier een mooie tijd gehad met de vaste bezoekers en crewmembers.
Tegenwoordig kan je hier gewoon een spamthread openen en blijft deze dik een maand open. Rijbewijzen, paspoorten, diloma's ... Je kunt het hier allemaal vinden. Voor leuke telecomweetjes hoef je hier niet meer te zijn.
Vroeger werd er volgens sommigen te streng gemod. Nu wordt er helemaal niet gemod. Ik weet wel wat ik beter vond ...
Kijk ook nog regelmatig op deze site. Helaas zijn er niet meer van die leuke aanbiedingen zoals vroeger.
› reageerJe zult het niet geloven, maar zelfs ik kom nog af en toe langs. Inderdaad: helemaal niets meer. Casper, laat je even weten hoe je vordert met je eigen forum?
Groet aan allen!
Gypsy schreef:
Je zult het niet geloven, maar zelfs ik kom nog af en toe langs. Inderdaad: helemaal niets meer. Casper, laat je even weten hoe je vordert met je eigen forum?
Groet aan allen!
Vooruit, meteen nog een mooie aanbieding erbij: een AEG Voxtel M1220, simlockvrij, dual sim (!) met 30 euro beltegoed voor maar 9,99. Rennen naar de Dirk!
https://www.dirk.nl/aanbiedingen/kanskoopjes-2/aeg-mobiele-telefoon.htm
Hoi Gypsy,
Nee, ik heb het daar nog te druk voor, maar ik wil het graag wel.
Het zal er eenvoudig uit komen te zien, als het maar goed werkt is het al prima.
Ook ik kijk af e toe! telecomland is anders geworden! Ik ws ook, ;-)
› reageerDeze site is dood, verkwanseld door de (nieuwe) eigena(a)r(en)
Spam, geen mogelijkheid meer tot aanmelden nieuwe gebruikers (ivm met hoge aantal spambots)
Slecht omgaan met moderators, kortom mooie netwerk wat het was is verleden, verbaast mij eerlijk gezegd nog dat de site niet al off-line is
Ja, best verdrietig.
Ik mis wel de tijden van het VIP forum, de BBQs en zo....
@Dirk als je hier nog ooit komt: Zing je nog wel?
Het enige nog beetje levende subforum gevonden, vandaar dat ik hier mijn vraag stel.
Ik zie veel erg negatieve reviews van Simpel recent worden gepost en ik ben als erg tevreden Simpel gebruiker (en in mijn directe omgeving nog een aantal) geneigd om wat tegengeluid te laten horen. Nu heb ik al 2x een review proberen te plaatsen maar deze worden simpelweg niet gepubliceerd. Na submit zie ik niets meer. Doe ik iets fout of meer mensen hier last van
Ik hoorde vandaag dat vergelijken.nl voor 70.000 euro verkocht is en zie net dat ik dan hier uit kom. Wordt deze site vernieuwt of gaan we binnenkort toch vergelijken.nl in een nieuw jasje online zien?
› reageerVergelijken.nl is voor 70.000 euro verkocht aan Hoyhoy inderdaad. Besteproduct.nl heeft Telecomvergelijker overgenomen. Wellicht meer leven in de brouwerij binnenkort.
› reageerKijk hier nog wel eens, vroeger stonden er leuke prepaid aanbiedingen op. Helaas is het forum niet zo goed vindbaar voor mensen die het nog niet kennen.
› reageerDit forum en Telecomvergelijker zelf zijn totaal niet meer interessant. Als er zelfs aanbiedingen voor valse identiteitsbewijzen al 3 weken kunnen blijven staan is het echt over en uit. Jammer. Sommige dingen waren vroeger inderdaad echt beter.
› reageerAch, ik wist het eigenlijk al, maar deze site kunnen ze beter digitaal shredderen. Niets meer te vinden en dus ook niets meer te zoeken hier.
Helaas pindakaas, RIP TV....
Zo te zien is het hier al een aardig tijdje dood inderdaad.. :X
› reageerIdd al een tijdje dood. Ik mis het VIP foum ;)
› reageerJa! Het VIP forum!
Herinnert iemand zich nog de BBQ in Utrecht?